Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela

Plzeň si Kladno vychutnala

Do konce základní části hokejové extraligy zbývají pouze čtyři kola

KLADNO V předehrávce 49. kola extraligy kladenští hokejisté před domácím publikem selhali a ještě více si zkomplikovali situaci.

Kladno-Plzeň 0:5 Vyhlídky Kladna na účast v play off se po včerejším dnu rozplývají. Na desátou příčku ztrácí stále pět bodů, poslední tři utkání hrají navíc na hřištích soupeřů. Západočeši se naopak vyřazovacím bojům výrazně přiblížili. Na jedenácté České Budějovice mají devítibodový náskok a mohou pomýšlet na umístění v první šestici a přímý postup do čtvrtfinále.

Zdeněk Müller (Kladno): „Plzeň byla jasně lepší a přehrála nás ve všech směrech. Hlavně přesilovky hráli výborně a nám se vůbec nedařily, hráli jsme je velmi špatně. Celkově byl výkon hodně špatný a takhle bychom nemohli hrát ani play out.

Pavel Hynek (Plzeň): „Rozhodli jsme v přesilovkách, v nichž jsme dali tři góly, což se nám zase tak často nestává.“ čtk, spo Branky a nahrávky: 8. Smrek (M. Straka), 27. Tomas (Cartelli, Redlihs), 34. Redlihs (Tomas, Kracík), 41. Smrek (Redlihs), 49. Cartelli (Vostřák, M. Straka). Rozhodčí: Mikula, Turčan - Bejček, J. Svoboda. Vyloučení: 11:10. Využití: 0:3. V oslabení: 0:1. Diváci: 1805. Třetiny: 0:1, 0:2, 0:2.

Program - pátek 13. února (49. kolo): 17:00 Třinec - Karlovy Vary (výsledky vzájemných zápasů v sezoně: 3:2 v prodl., 4:1, 4:3 po sam. náj.), 17:30 Znojmo - Litvínov (2:4, 5:3, 0:3), České Budějovice - Zlín (2:1 v prodl., 3:0, 4:5 po sam. náj.), 18:00 Pardubice - Vítkovice (1:2, 3:4 po sam. náj., 2:1), Sparta - Mladá Boleslav (2:1, 2:1, 3:1), 18:15 Slavia - Liberec (3:2 po sam. náj., 2:4, 4:3)

14. BK Mladá Boleslav 48 14 5 3 26 120:130 55

Pozn.: Za názvem klubu je počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry

v prodloužení, prohry, skóre a získané body.

Měsíc bez starostí s BEBELO® Milk 2: Vyhrajte zásobu mléka pro miminko

Zajistěte svému miminku to nejlepší hned od začátku s BEBELO® Milk 2, které je pečlivě vyvinuté pro harmonický růst a vývoj vašeho dítěte. Mléko...