Čtvrtek 9. dubna 2020svátek má Dušan 21 °C skoro jasno Předplatné LN

Diskuse k článku: Plzeňská práva ovládla 'stará garda', fakultě hrozí zánik

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 5.4.2011 10:16
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Bartošík 5.4.2011 10:16

A je to.

Od samého začátku je jasné, proč fakulta vznikla. A ten humbuk kolem? Místo okamžité odebtání akreditace, ticho po pěšině. Paradoxně skandální zprávy, které tak milují novináři, udělali pouze reklamu tomuto pokoutnému a stabilnímu byznysu. A jede se dál. 

R. Houška 5.4.2011 7:17

Všechno, co je spojeno s touto fakultou, nese

znaky zločinného spolčení, a to takového rozsahu, že vznik Mafie na Sicílii byl proti tomu jakýmsi nevinným setkáním neškodně klábosících sousedů. Všichni, kdož přijdou do styku s někým, kdo tuto fakultu absolvoval, by měli požádat o vyloučení této osoby z důvodu naprosté nevěrohodnosti. Hlavní aktéři rozdávání diplomů oproti předložení stranické knížky(modré a oranžové), stejně jako příjemci těchto diplomů, už měli dávno obývat vazební celu, aby nemohli ovlivňovat svědky.

Těm, co mi tu hodlají argumentovat tím, že vše se dělo podle platných zákonů, rovnou sděluji, že v Bělorusku opravdu žít nehodlám.

P. Sulc 5.4.2011 4:17

Nemecko versus Cesko

V Nemecku ministr opisoval, a za tejden uz nebyl ministrem, pres svou obrovskou popularitu. V Plzni se podvadelo na grandiosni urovni a co se stalo? H=v=o. Vlade to nevadi, parlamentu uz vubec ne a blby narod cumi na fotbal ci nejake slataniny na TV a nikomu tato enormni ostuda nevadi. Dvoji ostuda: prvni jsou ty podvody, druha jejich akceptovani a zahrabavani pod tebisek. Hnus. No, a ted mi kvilici vlastencici vynadejte  jak opet  znesvaruju ten bajecny cesky narod, ktery rad do omrzeni omila prupovidky Jana Husa ci Taticka o pravde a statecnosti a pri tom sam nema trochu kuraze k tomu, aby nekde 100 000 lidi demonstrovalo. No jo, ono by se to ,muselo nejdrive dovolit, aby "narod Jana Zizky" si vybojoval slusnost verejnych uredniku a svych volenych zastupcu.

J. Kotalík 4.4.2011 22:30

A ještě ke všemu si to odnese celá ZČU kvůli pár magorům...

N. Marek 5.4.2011 8:04

Nebylo jich jen pár

Zas tak málo jich být nemohlo, pokud zvládli obsadit akademický senát.

M. Dubanová 4.4.2011 18:47

dopadlo to přesně tak,

jak říkala paní profesorka Vladimíra Dvořáková, vyšetří se to, ale jen bude - li poptávka, ale poptávka nebyla, protože lidem je všechno obecně lhostejný,a právě proto, tady mají podobní "parchanti", otevřené dveře, k takovému a podobnému parchantství...

P. Janda 4.4.2011 18:19

Klíčové slovo je: ZAVŘÍT

Předně ty pány, kteří se "zasloužili" o věhlas pakulty (záměrně neužívám výraz fakulta!) a dopustili naprostou devalvaci pojmu úroveň vzdělání! Pak bude třeba zavřít  ty, kteří svou nerozhodností zavinili průtahy, vymýšlení důvodů, proč nelze odebrat diplomy. Bude třeba potrestat i toho, který se vecpal do čela pakulty, i když věděl, že nic nestihne v očekávání zajímavějšího ministerského postu a větších prebend. To už jen v jednom případě. A nakonec bude třeba zavřít celou tu slavnou podvodnickou Právnickopu plzeňskou pakultu jako instituci.   

J. Bell 5.4.2011 3:10

Re: Klíčové slovo je: ZAVŘÍT

Plny souhlas.!!!!!!!!!!!!!!!!

Premium

Klienti versus cestovní kanceláře: jak nepřijít o peníze za zájezd

Ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Cestovní kanceláře jsou zahlceny žádostmi klientů o zrušení zájezdů. Sociální sítě se plní příspěvky nespokojených...

Premium

Ufňukaná generace. Mladí v pandemické panice možná konečně dospějí

Kdysi muži bránili vlast před nájezdníky, dnes brečí, že mají málo lajků na... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Vše zlé může být k něčemu dobré. Dokonce i koronavirus. Magazín Víkend DNES se domnívá, že mladí lidé v pandemické...

Premium

KOMENTÁŘ: Po dvou měsících přijde rozvrat. Nečekejme na pomoc, konejme!

Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním výpadku už hrozí naprostý rozvrat výroby,...