17. června 2019 8:24 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Vlak srazil v tunelu pod pražským Vítkovem člověka, mohlo jít o sebevraždu. Železniční provoz byl omezen

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy ilustrační snímek | foto: CC BY-SA 3.0: PatrikPaprika; Wikimedia

PRAHA V tunelu pod pražským Vítkovem srazil dnes ráno vlak člověka, který svým zraněním na místě podlehl. ČTK to řekla mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová. Železniční provoz v metropoli byl zhruba tři hodiny výrazně omezen. Provoz na trati byl plně obnoven přibližně v 10:30.

Okolnosti nehody kriminalisté vyšetřují. „Jednou z verzí je i to, že by se mohlo jednat o sebevraždu,“ řekl mluvčí pražské policie Jan Rybanský. Sražený člověk byl po nehodě pod vlakem zaklíněn. „Byla nařízena pitva,“ dodal mluvčí.

Omezení se dotklo desítek spojů. Podle Českých drah byly odřeknuty některé vlaky jedoucí mezi hlavním nádražím a Horními Počernicemi nebo Holešovicemi. Spoje mezi hlavním nádražím a Vysočany, Hostivaří a Nymburkem byly odkláněny přes Libeň. Po 09:00 začaly vlaky kolem místa nehody projíždět alespoň po jedné koleji.

17.června 2019 v 08:01, příspěvek archivován: 17.června 2019 v 08:31

⚠️ Provoz mezi hlavním nádražím a Holešovice, resp. Vysočany je přerušen z důvodu srážky vlaku R 614 v tunelu. Vlak Os 9115 je z Vysočan veden odklonem přes Libeň, nezastavuje na hlavním nádražím, ve Vršovicích a ve Strašnicích. https://t.co/DhzwJWSDy6 https://t.co/ZfS5Cn41L8

ČTK

NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?
NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?

Jaké léky s sebou berete na dovolenou pro děti?