Středa 22. března 2023, svátek má Leona
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Česko

Policisté našli tělo pohřešované těhotné ženy z Českolipska

ilustrační snímek foto: Profimedia.cz

Policisté odvolali pátrání po pětadvacetileté těhotné ženě z České Lípy. Její tělo bez známek života objevil v přírodním terénu u České Lípy psovod se služebním psem. Podle policie nic nenasvědčuje tomu, že by se na její smrti podílel někdo jiný. Žena byla v devátém měsíci těhotenství.
  15:51

Policisté odvolali pátrání po těhotné ženě v pátek odpoledne.

„Dnes její tělo bez známek života krátce před 15. hodinou objevil v přírodním terénu u České Lípy psovod se služebním psem v průběhu naší pátrací akce,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková.

„Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se na její smrti podílela druhá osoba, nicméně ke zjištění bezprostřední příčiny smrti jsme nařídili soudní pitvu těla zemřelé ženy a všechny okolnosti této nešťastné události důkladně dokumentujeme,“ dodala Baláková.

Těhotná žena odešla z bytu, kde žila se svým manželem a malým dítětem, 25. ledna v 18 hodin na procházku, ze které se už nevrátila. Od té doby se nikomu ze svých blízkých neozvala. U sebe neměla peníze, doklady ani mobilní telefon.

Manžel její zmizení ohlásil 26. ledna v 18 hodin s tím, že se ji nejprve snažil hledat sám. Důvod jejího zmizení nechápal, před odchodem se podle něj nepohádali.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat