Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Pohřešovanou třináctiletou dívku z Liberce se podařilo najít v Jablonci. Policisté objevili také chlapce z Prahy

Česko

  20:48aktualizováno  21:51
LIBEREC - Pohřešovanou třináctiletou dívku z Liberce se podařilo po dvou dnech najít ve čtvrtek po 20:00 v sousedním Jablonci. Je v pořádku, informovala mluvčí policie Dagmar Sochorová. Objevit dokázali policisté i dvanáctiletého Lukáše Andrewa Marka z pražského Suchdola
Policie - ilustrační foto.

Policie - ilustrační foto. foto: Vojtěch ŠeredaLidové noviny

„Všem občanům, kteří reagovali na naši výzvu, děkujeme za spolupráci,“ dodala Sochorová. Policie prověřovala desítky podnětů napříč republikou. Děvče se pohřešovalo od úterý 29. září, naposledy viděna byla po 7:00 na autobusové zastávce Stadion v Liberci - Pavlovicích.

Policie hledá 12letého chlapce z pražského Suchdola, je pohřešován od středečního večera

Policie ve čtvrtek večer našla také dvanáctiletého Lukáše Andrewa Marka z pražského Suchdola, který byl pohřešován od středečního večera. I on je podle informací pražské policejní mluvčí Violeta Siřišťová v pořádku.

Policie vyhlásila pátrání poté, co byl hledaný naposledy viděn ve středu kolem 19:30 na hřišti u komunitního centra v Suchdole. „Děkujeme veřejnosti za pomoc při pátrání,“ uvedla mluvčí.

Autor:

Nejlepší kosmetika na citlivou dětskou pokožku: Tohle musíte mít!
Nejlepší kosmetika na citlivou dětskou pokožku: Tohle musíte mít!

Značka Bübchen existuje už přes 60 let a v německy mluvících zemích je jedničkou mezi výrobci dětské kosmetiky. Stala se favoritem i pro naše...