JANOV Polský pilot formule 1 Robert Kubica už začal s rehabilitací po těžké nehodě v rallye, po které málem přišel o ruku. Podle ošetřujícího lékaře je jezdec stáje Lotus Renault v dobré psychické pohodě. „Je na tom dobře vzhledem k tomu, co už má za sebou. Dobrá zpráva je, že po všech těch operacích nenastaly žádné komplikace,“ uvedl Mario Igor Rossello, který Kubicu operoval. „Budeme dál sledovat jeho stav, protože pořád nepominula hrozba infekce,“ dodal lékař. 26letý pilot absolvoval tři zákroky. Nejprve mu lékaři museli zachránit před amputací pravou ruku, napravovali mu i rameno a nohu a také loket.
23. února 2011
MOTORISMUS


















