Diskuse k článku: Policejní verze o Houskově vraždě je fraška, někdo se hodně bojí, míní Benešová

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 49
  • Poslední: 28.3.2014 20:19
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Farmačka 28.3.2014 20:19

Politička, která neuzvedne zadek ze židle nějakých 25 let

hodnotí práci policie pod vlivem obhajoby profláknuté hejtmanky, která žila s politickým kriminálníkem. Co český politik, to mafián. Bez ohledu na jakém postu se přiživuje a zatěžuje státní rozpočet. Všichni kamarádi, jeden druhého nepodrazí a rybník si nevypustí. Místo zájmů státu obhajují své pochybné soukmenovce. A tito tvorové měli nahradit komunisty!!!!!! Jsou o několik řádů horší.

M. Jindra 28.3.2014 13:52

Jako u Kájínka

Správný postřeh od Benešové, policie a státní zastupitelství jsou prohnilé, Kájínek sedí za policejního vraha a zřejmě tato zvrhlost zkorumpované justice nikomu nevadí, Kájínek je udělaný. Teď je sice pachatel jasný, ale skutečný důvod toho "odstranění" je z vyšších zájmů zamlžený. Tak jsem zvědav jestli se pachatel náhodou ve věznici nepředávkuje, nebo neoběsí. Také by mu mohlo selhat srdce, jako Kaplickému, nebo Krylovi. Mafie v téhle zemi umí takové zázraky, jaké by cirkev ve Vatikánu mohla závidět.

L. Honajzer 26.3.2014 8:06

Ubozí kret.ni kteří volí komouše !

Přispčvek

J. Vraja 18.3.2014 21:17

Je třeba

si uvědomit,že klika p.Haška strácí na Sobotku a s tím i ztrácí Zemanovo křídlo a to je třeba posílit.A k tomu se velice hodí pí Benešová velká ctitelka velkého presidenta M.Zemana

L. Hrušková 18.3.2014 9:08

Paní Benešová,

že je to fraška víme i bez Vás. A kdo se hodně bojí? No přece vaše ČSSD !!!

L. Orlita 18.3.2014 8:13

pokud někdo nosí neustále u sebe zbraň a paralyzér,

tak v podstatě věří na násilí. Na násilí myslí a ve vypjatých situacích je obrovské riziko, že zareaguje extrémně. Je to stejné, jako když řidič bude věřit, že je mistr světa a ostatní blbci. Podle toho bude vytvářet situace na silnici a reagovat na prkotiny extremními způsoby. To jsou jednoduché psychologické záležitosti. V jemnějších rovinách je má každý a neustále si ovlivňuje podobu života a pohody či nepohody kolem sebe.

M. Komárek 18.3.2014 8:30

Re: pokud někdo nosí neustále u sebe zbraň a paralyzér,

to jste napsal dokonale! Ano, tak to je. Majitelé střelných zbraní jsou opravdu jen výjimečně mírumilovní jedinci, kteří mají zbraň čistě pro svoji obranu. Stejně tak mezi milovníky bojových umění najdete podstatně vyšší koncentraci agresivních magorů, než třeba u hráčů florbalu.

J. Feřtková 18.3.2014 9:28

Re: pokud někdo nosí neustále u sebe zbraň a paralyzér,

On vám to pan Broda zase brzy vysvětlí, jak fatálně se mýlíte :-)

M. Komárek 18.3.2014 12:31

Re: pokud někdo nosí neustále u sebe zbraň a paralyzér,

Broda je umanutý fanatik :-)

P. Maleček 18.3.2014 6:00

Pravda se skrývá mezi čelnými socany

Policii z komedie usvědčuje i to, jak se hned po vraždě přední ústečtí socani-ROPsosani klepali jak osiky - ti moc dobře věděli a vědí co a proč se stalo.

R. Houška 18.3.2014 7:36

Re: Pravda se skrývá mezi čelnými socany

To, že se ozbrojený profesionální voják, potká ve slepé ulici 50km od svého domova s náhodným chodcem, kterého náhodně sundá 4 smrtelnými ranami, a pak odjede svým, o několik km dál zaparkovaným autem, to je přeci jasná náhoda. Asi jako ta, kdy se v Praze, další člen a sponzor ČSSD oběsil ve sklepě, ale před tím se ještě stačil více než 20x bodnout mezi lopatky - jasná sebevražda. Někdy mi to připadá, že by bylo moudřejší, naučit 50 agentů FBI česky, a tu zkorumpovanou Červavou partu rozpustit.

A ještě jedna věc je zajímavá - vraždí se mezi sebou pouze členové a sponzoři ČSSD. Nikdy jsem si nemyslel, že vypustím z huby - zlatá, kultivovaná, kmotrovská ODS.

M. Komárek 18.3.2014 8:13

Re: Pravda se skrývá mezi čelnými socany

"neuvěřitelné" scénáře bývají v praxi celkem časté. Řekl bych, že kdyby se skutečně jednalo o policejní komplot (umíte si to vůbec představit, že ve spolupráci s vedením ČSSD budou desítky lidí od policie držet 20 let zobáky?), tak se pro veřejnost připraví podstatně "věrohodnější" verze.

J. Novák 18.3.2014 4:09

Benešová tvrdí, že nechce

spekulovat, ovšem celý rozhovor je jedna velká spekulace,nic jiného. Paní Benešová mimo jiné v rozhovoru také tvrdí, že ona a její kolegové budou chtít být u všech úkonů. Ona, jako zřejmě zkušená právnička, určitě moc dobře ví, že ve věci vystupuje pouze a jen jako zmocněnec poškozené osoby, nikoli jako advokát, tudíž může být přítomna pouze úkonům, jichž se může účastnit poškozený, t. j. úkonů uvedených v ustanovení § 43 tr. řádu. A to ani zdaleka nejsou všechny úkony, které se v průběhu vyšetřování konají či budou konat.

Takže bych řekl, že paní Benešová hodně přehání, což jí, jak vidno, poměrně dost zdejších diskutujících baští.

L. Honajzer 26.3.2014 8:04

Re: Benešová tvrdí, že nechce

Opravdu

A. Polcar 17.3.2014 22:09

Zemanovic kunhůta zastupuje Vaňhovou

jaké to překvapení :)

P. Jansky 17.3.2014 21:59

je to bezna obhajoba

typu 4 x se rozbehl a napichl se mi na nuz.. jestlize na vyvraceni teto pohadky je potreba 3 advokatu tak to cosi svedci o ceske policii a justici..

J. Chaloupka 17.3.2014 21:39

vyjímečně s paní Benešovou souhlasím

verze kterou představila policie je opravdu  jen velmi těžko k uvěření.

J. Novák 18.3.2014 4:10

Re: vyjímečně s paní Benešovou souhlasím

Co s tím má společného jímka, vy jímko?

P. Papež 17.3.2014 21:31

Nemám

Nemám rád Benešovou ani Vańhovou, ale to, co předváděli policajti na tiskové konferenci, to byla stejná pitomost jako při známé "losovačce". Už jen blbost s paralyzérem, na kterém byla DNA, a to až po čtyřech měsících, když dotyčný "vrah" byl už vyslýchán a dával DNA?  Náhodný chodec chodí s pistolí v chráněné oblasti rodinných vil papalášů a z dlouhé chvíle střílí? Spíš si z nás střílí policie. Někdo má asi hodně sevřený zadek, aby to na něj neprasklo.

J. Feřtková 18.3.2014 9:36

Re: Nemám

Není to tak dlouho, kdy i na Lidovkách proběhla diskuze o střelných zbraních, podivuhodně mnoho lidí se zde "chlubilo", že svoji zbraň naprosto standardně nosí, kamkoli se hnou.

i. rasmonn 17.3.2014 19:01

Barták,,,?

uplatek, je to samej šmejd ,a korupce.

J. Urban 17.3.2014 18:26

Mňo, paní Benešová fakt není můj šálek

kávy, ale Houska se opravdu těžko mohl u svého baráku s někým potkat "náhodně", když žil v CV v oploceným "sausfórku", kam se hned tak někdo nedostane. Pokud se pamatuji, na začátku byla verze, že si vraha Houska přivezl domů sám v autě (kamery).

J. Šimonová 17.3.2014 18:22

Nic není jednoduché, jak se zdá

S Kramným si také nejprve hráli, že jako jo, že mu to věřej D To se tak čeká, co na sebe ten dotyčný ještě vyžvaní, kam navede další stopu a kdo se raduje, že kriminalisté jako běží po špatné stopě ... Jo - raduje se Vaňhová na příklad D

Z. Šmerda 17.3.2014 18:12

Zoufalci dělají zoufalé činy

Další namachrovaný šibal, prostého rozumu, silnější postavy, s odulým výrazem prosťáčka, ale s pocitem, že on může všechno ! Ten určitě někoho podcenil (při své blbosti), podvedl a dotyčný zoufalec neviděl zastání ani jiné východisko.

V. Grycz 17.3.2014 18:08

Informátory

má všude, jinak by polovina socanů bručela.

M. Komárek 17.3.2014 16:59

Tahle žoviální babka má vždy hned jasno

nevsadil bych na její názory ani pěťák ...

P. Helebrant 17.3.2014 18:00

Re: Tahle žoviální babka má vždy hned jasno

Tahle babka žije v jiném světě, jako každý soudce a státní zástupce. Ten, kdo nemá v jejich světě peníze, není člověk. Děsím se toho, že jednou udělám chybu a dostanu se s touhle panskou rasou do styku, Toho se fakt bojím.

M. Prokop 17.3.2014 16:36

"Ustaraná Máňa"

Ratha varovala, on nedbal.

Housku varovala, ten taky nedbal.

Vaňhová zametá stopy.

:-P

i. rasmonn 17.3.2014 15:36

vražda je fraška? a kdo se bojí?

jo nedávno jsem viděl v televizi ,že spolupachatel při vraždění 15 ti leté dívky dostal z m r d , za s r a n e j , 2 roky,,,,to je výsměch.

Proč dostal neplnoletý spolupachatel při bitce v hospodě ,kde romové samurajové si vyřizovali problém po Česku ,když se u nás lidi poperou...tak jenom s vidlema a sekerou,,,,,,nebo mačetou..,,,4,5 roku na tvrdo , a tam k brutální vraždě nedošlo.Ale dostal trest dobře, ale spolupachatel u brutální vraždy? ????? je to syn vyvoleného,nebo jiný metr používají kromě Komárka i soudci? judikativa je pro každého jiná?

O. Pola 17.3.2014 18:42

Re: vražda je fraška? a kdo se bojí?

to je proto,ze si delate obrazek o skutecnosti jen na zaklade strohych clanku na lidovkach (ja vim, mate to overene i z jinych zdroju jako jsou novinky.cz). Rozsudek a cely prubeh dokazovani asi vypadali jinak

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

Prostitutka láká zákazníky za výlohou vykřičeného domu v Dubí u Teplic (2005) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Prof. Vladimír Tesař, zakladatel a přednosta Kliniky nefrologie 1. Lékařské... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Vypadá i funguje jako nová. Jen z ní kvůli několika nesmyslům ani nezískám... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...