Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Policie hledá zákazníky prostitutky s pohlavní nemocí z Královéhradecka

Česko

  20:34
PRAHA - Kriminalisté vyšetřují případ sedmadvacetileté prostitutky z Královéhradecka, která je podezřelá ze šíření nakažlivé pohlavní nemoci. Žena poskytovala sexuální služby přinejmenším rok, a mohla tak nakazit hodně svých zákazníků.
Prostitutka - ilustrační foto

Prostitutka - ilustrační foto foto: Shutterstock

Policie proto vyzývá muže, kteří měli s dotyčnou ženou nechráněný pohlavní styk, aby se ve vlastním zájmu přihlásili na linku 158.

Žena nabízela sex prostřednictvím internetového portálu přinejmenším od března 2015 do současnosti. „Zájemcům poskytovala své služby prostřednictvím chráněného i nechráněného sexu na různých místech v Hradci Králové a okolí,“ uvedla v pátek policejní mluvčí Lenka Burýšková. Podle kriminalistů mohla prostitutka měsíčně vyhovět dvaceti až padesáti zájemcům o sex.

Podezřelá žena podle mluvčí trpí závažnou infekční chorobu, přenosnou nechráněným pohlavním a orálním stykem. Muže, kterým žena poskytla jakékoliv nechráněné sexuální služby, proto policie vyzývá, aby se ve vlastním zájmu přihlásili na linku 158. „Jejich údaje budou samozřejmě vedeny diskrétně,“ ujistila Burýšková.

Autor:

Kompletní péče o pleť v jedné tyčince? Podle Manufaktury to jde
Kompletní péče o pleť v jedné tyčince? Podle Manufaktury to jde

Na cestách může být péče o pleť a pokožku náročná. Abyste s sebou nemusela neustále nosit denní a noční krém, sérum, balzám či masku, přišla...