Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Policie pátrá po 13leté dívce z Liberce, může být v ohrožení. Naposledy byla viděna na autobusové zastávce

Česko

  8:58
Liberec - Liberečtí kriminalisté pátrají po třináctileté dívce z Liberce. Mohla by být v ohrožení života, uvedl na webu policie mluvčí Vojtěch Robovský. Naposledy byla Michaela Stránská viděna 29. září po 7:00 na autobusové zastávce Stadion v Liberci - Pavlovicích.
Policie ČR - ilustrační foto

Policie ČR - ilustrační foto foto: Shutterstock

Liberečtí kriminalisté pátrají po třináctileté dívce z Liberce, mohla by být v ohrožení života. Naposledy byla viděna 29. září 2020 ve společnosti neznámého muže.

„Pohřešovaná dívka se do současné doby nevrátila do místa svého bydliště, ani o sobě dosud nepodala žádnou zprávu. Mobilní telefon u sebe nemá. V době odchodu z místa bydliště u sebe měla drobnou finanční hotovost,“ uvedl Robovský. Dívka podle zjištění policie byla do současné doby bezproblémová, nikdy z domu neodešla.

Na sobě měla v úterý ráno prošívanou bundu bílé barvy se zapínáním na zip, strečové kalhoty černé barvy s dírami na kolenou, černé plátěné boty s bílými kostičkami, tričko černé nebo khaki barvy, mikinu s kapucí černé barvy. S sebou na měla batoh černé barvy s nápisem VANS s barevnými kostkami na stranách. Pokud někdo dívku viděl nebo ví, kde se v současné době nachází, policie žádá, ať kontaktuje linku 158 nebo policisty na kterékoli policejní služebně.

Autor: