16. dubna 2012 11:05 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a přišel o ledvinu

Sanitka - ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Sanitka - ilustrační foto | foto: Vojtěch ŠeredaLidovky.cz

BŘECLAV Brutální napadení patnáctiletého chlapce řeší břeclavská policie, podle které ho měli v neděli večer napadnout tři neznámí muži. Mladík musel být operován a leží ve vážném stavu v nemocnici. Lékaři mu museli odebrat ledvinu.

Poblíž hotelu Terezka v ulici Jana Palacha zastavili v neděli kolem 21:00 tři muži patnáctiletého chlapce a požádali ho o cigaretu. Neměl ji a proto ho údajně velice brutálně zbili. Hocha převezla do nemocnice jeho matka, kterou si přivolal telefonem.

„O napadení zatím mnoho nevíme. Oběť byla po převozu do nemocnice operována a zatím nevypovídala," řekla serveru Lidovky.cz mluvčí policie Kamila Haraštová. Chlapec měl matce do telefonu sdělit, že ho napadli tři muži snědší pleti.

Hotel Terezka, Břeclav

Hotel Terezka, Břeclav

V břeclavské nemocnici lékaři zjistili, že zdravotní stav chlapce je velmi vážný a okamžitě ho operovali. Lékaři mu museli odoperovat ledvinu a má údajně poškozená i játra a slezinu. Jeho stav je vážný.

Policie nyní žádá všechny svědky, kteří se v neděli mezi 20:00 až 21:00 pohybovali břeclavskou ulicí Jana Palacha a všimli si čehokoli podezřelého, aby hned kontaktovali krizovou policejní linku 158.

mevMartin Nevyhoštěný

Advantage Consulting, s.r.o.
NÁVRHÁŘ ELEKTRO OBVODŮ

Advantage Consulting, s.r.o.
Moravskoslezský kraj
nabízený plat: 25 000 - 45 000 Kč