Pondělí 25. září 2023, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Policie hledá muže, který v pražské tramvaji masturboval před nezletilou dívkou. Ta ho natočila na mobil

Česko

  9:29
Praha - Pražští policisté pátrají po muži, který v úterý 25. května večer masturboval v tramvaji před nezletilou dívkou.

Pražští policisté pátrají po muži, který v úterý 25. května večer masturboval v tramvaji před nezletilou dívkou. foto: Policie ČR

Případ se stal na lince číslo 22 mezi zastávkami Na Hroudě a Slavia v Praze 10 kolem 21:30. Dívce se muže podařilo natočit, policie ve středu záběry zveřejnila na webu a žádá veřejnost o spolupráci.

„V případě dopadení a odsouzení mu za trestný čin výtržnictví hrozí až dvouletý trest odnětí svobody,“ uvedla mluvčí pražské policie Hana Křížová.

Pokud někdo muže na záběrech pozná nebo ví, kde se zdržuje, má se ozvat na linku 158, případně se může obrátit na jakoukoliv policejní služebnu v zemi.

Policie chce obžalovat šéfredaktora Vlasteneckých novin za jeho rasistický článek o bohumínské tragédii

Policisté v hlavním městě pátrají také po zhruba pětadvacetiletém muži, který v pondělí 10. května večer na nádraží Praha-Smíchov onanoval před mladou ženou, poté ji obtěžoval a napadl v kupé při jízdě vlakem. I v tomto případě zveřejnila policie na webu záběry podezřelého a žádá veřejnost o pomoc při zjišťování jeho totožnosti.

Autor:
Témata: policie, Praha, Smíchov

Kojenecké lahvičky, které šetří přírodu? Vyzkoušejte je s námi zdrama!
Kojenecké lahvičky, které šetří přírodu? Vyzkoušejte je s námi zdrama!

Jestli máte doma malé miminko a zároveň je pro vás důležitá starost o naši planetu, pak rozhodně otestujte nové kojenecké lahve NUK For Nature s...