18. dubna 2019 10:31, aktualizováno  10:34 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Mrtvá matka v Šáreckém údolí. Nezemřela cizím zaviněním, příčinu určí pitva, konstatuje policie

Po ženě páral policejní vrtulník (ilustrační foto). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Po ženě páral policejní vrtulník (ilustrační foto). | foto: Letecká služba PČR

PRAHA Pražští policisté předběžně vyloučili cizí zavinění úmrtí sedmatřicetileté ženy kterou našli ve středu bez známek života v Šáreckém údolí. Přesnou příčinu smrti definitivně určí nařízená zdravotní pitva, uvedl ve čtvrtek policejní mluvčí Jan Rybanský. Pitva by měla odhalit, zda žena zemřela nešťastnou náhodou, nebo spáchala sebevraždu.

Matku dvou malých dětí rodina pohřešovala od nedělního večera, kdy odešla ze svého domova na Žižkově. Podle médií měla jet na lekci jógy na Národní třídě. Naposledy ji zachytily kamery na zastávce Lipanská na Žižkově, kde v 17:45 nastoupila do tramvaje číslo 9.

Pátrání po ženě pražští policisté vyhlásili v pondělí, pátral po ní i policejní vrtulník. Hledaná žena odešla bez dokladů i telefonu. Podle příbuzných netrpěla žádnou nemocí, která by ji ohrožovala na životě. Ve středu její tělo objevili v Šáreckém údolí v Praze 6.

ČTK, Lidovky.cz