Pátek 30. října 2020svátek má Tadeáš 6 °C občasný déšť Předplatné LN

Diskuse k článku

Policie chce po sněmovně záznamy z kamer i karet poslanců. Hledá jednání o trafikách

Minulý týden do Poslanecké sněmovny dorazila nezvyklá policejní žádost, kterou se dnes zabýval její organizační výbor. Vyšetřovatelé chtějí vidět mimo jiné záběry z kamer zevnitř i vně sněmovních budov a také kalendář poslaneckých akcí z minulého roku. Kde a kdy se zákonodárci po sněmovně pohybovali budou ověřovat z jejich poslaneckých karet.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 1.8.2013 9:48

Jednání o trafikách je hohulibým základem politky

a policie je všeobecně hloupá, jako pantok. Chybí ji i základní vzdělání v tom, co to je lidský svět. Prakticky všem jejím příslušníkům.. Dzp.

M. Urban 1.8.2013 13:16

Re: Jednání o trafikách je hohulibým základem politky

V článku píší, že plní úkoly olomouckých státních zástupcú. Tak kdo je tady blbej?

M. Raabová 1.8.2013 8:48

jen čekám

proboha, jak dlouho jim to ještě budeme baštit. Rok a půl  sledování - začínám o tom pochybovat-  obrovský monstrporces a výsledek? 0 Že se novináři neptají kolik to všechno stálo. Vlasně už to někdo nadnesl a bylo mu odpovězeno, že se nic zveřejňovat nebude. A co ty údajné peníze a zlato? Komu patřily ty schránky? To taky nevědí? Měli by se zeptat- diletanti! jak mi nejsou poslani moc sympatičtí, tak jim držím pěsti v tom, že jim nic nedají a budou je žalovat za šmírování.

J. Čížek 1.8.2013 6:11

Re: Plníme úkoly olomouckých prokurátorů

Myslím si, že se plní úkoly někoho ještě úplně jiného než olomouckých prokurátorů. Ti jsou pouze loutkami v této tragikomedii.

J. Bezděk 1.8.2013 12:30

Re: Plníme úkoly olomouckých prokurátorů

pane doktore, má snaha, když to s těmi trafikanti začalo, byla, aby nezákonně zavření trafikanti byli propuštěni z vazby, k čemuž nakonec SZ bylo donuceno. Dle mne byl SZ porušen zákon, ale do toho se již ODSce plést nehodlám, mají na to jistě dost peněz, aby přešli do útoku, již jim napovídá i JUDr Sokol. Zajisté, že šlo o shození vlády ( vždyť to měl Zeman v prez. volební agitaci ), ale vše je asi jen příprava na zadání Rusku dostavby Temelína  - jde o asi 300 miliard ! To je vše  bohužel věci neuvědomělého občana, který strká hlavu do nové bolševické totality, svou " moudrou " volbou.  A nemusím snad ani podotýkat, že vše podělal Nečas  (  odstoupením ) a potažmo ODS, kde nechápou, že první je zájem strany, pak dlouho nic, pak čtyři kupky hnoje a nakonec je on Nečas se svými problémy.

J. Svoboda 31.7.2013 21:28

Ovarovi se zamotaly vodící šňůry.

Zdivočelý Ištván má už křečové žíly na mozku, jak se namáhá vytvořit nějaké "důkazy" podle instrukcí Ovarového loutkovodiče. Měl by se obrátit na místní výkvět levičáků, soudruha Slepičku. Mají zhruba stejný způsob "myšlení" a mohli by spolu ty nesmysly zdokonalit a zatknout celou ODS pro nezákonnou existenci. Ištván jistě najde potřebné zákony a Velký Opeřenec Slepička zajistí potřebné zdůvodnění. Ovar je pak snad konečně pozve na Hrad na buřta a vyznamená je Bílým lvem na becherovce.

R. Sikora 31.7.2013 19:25

n

Nějak to začíná smrdět,24 let jsem věřil/přes ruzné blamáže/v obecnou snahu policejních a justičních orgánů v jakous takou spravedlnost,nyní začínám pochybovat...vše má své meze.

V. Skalová 31.7.2013 18:36

Trapnost nad trapnost

Co zásada, že nikdo nesmí být souzen 2x za stejnou věc? Ta už neplatí??

R. Sedláčková 31.7.2013 18:50

Re: Trapnost nad trapnost

Trapnost je, jak se diletanti snaží ohnout zákon. Pravda ale je, že ty gaunery ještě nikdo nesoudil a ani neobžaloval. Takže kromě té ostudy a dehonestování SZ se zatím nic neděje.

J. Svoboda 31.7.2013 21:34

Re: Trapnost nad trapnost

Renato, nespěchejte, až se zboří Ištvánův monstrproces, snad se rozdají příslušné odměny zdivočelým st. zástupcům

V. Skalová 1.8.2013 10:35

Re: Trapnost nad trapnost

Pane Renato, koukám, že vy už máte rozsudek napsaný.

V. Hák 31.7.2013 18:22

Dle mého názoru.

by se tento případ měl došetřit už jenom proto aby ti poslanci a ostatní politici zjistili, že nikdo, bez ohledu na stranickou příslušnost si nemůže být jistý tím,že když provede takový kšeft a je to dle mého názoru svinstvo a ne politická dohoda projde mu to bez problémů.Policie a státní zastupitelstvo by měla být opravdu nezávislá a dělat svoji práci padni komu padni.

D. Nowodny 1.8.2013 3:46

Re: Dle mého názoru.

Vy si myslíte, že toto vyřeší policejni a jiná zvule ? Hnípou se v maličkostech a velké ryby si vesele plavou v každé  louži ! Zlaté rybky kde jste ?

V. Hák 1.8.2013 8:03

Re: Dle mého názoru.

jestli jednání těch tří a jejich strany považujete za maličkost tak já tedy ne.Právě tento typ jednání říká malým i velkým lumpům když mohou oni tak proč ne já.

V. Hák 1.8.2013 8:12

Re: Dle mého názoru.

chování lidí ve společnosti nastavují vždy ti kteří tvoří zákony a pravidla chování, pokud se sami tak nechovají je to špatně a vymlouvat se na kmotry apod. je nesmysl.Politici nastavili pravidla chování ne ti lumpové.Ti jen využívají situace.

M. Raabová 1.8.2013 8:53

Re: Dle mého názoru.

dostat místečko na volební listině, nebo nějakou jinou práci, jelikož politik toho asi moc neumí, ač mají školy, nejsou ve spojení s životem, takže trafiky budou asi vždy. Když vás chce zaměstnavatel na hodinu vyhodit, nabídne vám jiné místo taky. Vadí mi ty peníze různě podstrkané pod podlahou, v krabicích, přímé úplatky. Tím by se mělo začít a ne že je něco promlčené. Jenže to se neprověřuje.

J. Holič 1.8.2013 9:26

Re: Dle mého názoru.

Jenže to vše oppíráte o přesvědčení, že se dopustili něčeho nelegálního. Ale co o tom víte? Ištván zásadním spůsobem zasáhl do politiky a na základě jakých důkazů? Policie si musí být sakra jistá, když takhle někomu zničí politickou kariéru. A to Ištván nebyl.

V. Hák 1.8.2013 11:18

Re: Dle mého názoru.

jak to víte,já si myslím,že nikdo neodkryl před veřejností všechny karty od Nečase až po policii konče.A proč by to taky dělali vyšetřování ještě neskončilo.Takové případy nebývají tak jednoduché jak se to někteří aktéři těch kauz snaží naznačit.Pro moji osobu je největším zklamáním chování p.Nečase.Já vím, že mu jde o vše, ale on a nikdo jiný si vybral p.Nagyovou do týmu takže za to musí nést odpovědnost což udělal ale to divadlo a řeči dál byly zbytečné a trapné.

V. Grycz 31.7.2013 18:17

Možná

chtějí odezírat ze rtů. Čert aby se v tom vyznal.

J. Šimek 31.7.2013 17:42

Jak vařit z vody - praktická ukázka :o) :o) :o)

J. Kohout 31.7.2013 17:09

Ištván: A přece se točí.

J. Feciskanin 31.7.2013 16:49

Plníme úkoly olomouckých prokurátorů

D. Nowodny 31.7.2013 16:54

Re: Plníme úkoly olomouckých prokurátorů

Snad olomockejch sejrů !! Voněj tak nastejno !

D. Nowodny 31.7.2013 16:48

Ištvanovo gestapo

nepřestane dokud celou moc nedostane. Kocourkovska pecinovskozemanská gubernie. Sláva novým bojovnikům Dona "Kichota" !!

H. Míčková 31.7.2013 16:12

ČSSD zneužívala zpravodajskou službu

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/judr-sokol-hucin-zrejme-odkryl-zavazny-trestny-cin/

V. Grycz 31.7.2013 16:00

Kdy

zatknou Bohuša. Ten socanský grand prodával byty OKD po 40 000.

Š. Apolen 31.7.2013 16:23

Re: Kdy

To tak bývá, že zloděj křičí:"Chyťte zloděje".

J. Svoboda 31.7.2013 21:52

Re: Kdy

Pane Apolene, když se zmiňujete o zlodějích, napadlo mně , komu zabavilo st. zastupitelství neznámé množství milionů a zlata a kde nyní jsou (pokud ještě jsou)? Zatím to vypadá, že nikdy neexistovalo ani zlato, ani miliony. Bylo pouze ve virtuální realitě zdivočelého Ištvána a mělo sloužit k dehonestaci padouchů, kteří budou později udáni vycvičenými svědky. Nějak se to zadrhlo a je třeba, aby podvodný st. zástupce naztratil tvář, změnit miliony a zlato z virtuality na realitu. Problém je, že se neví kolik se podaří sehnat, protože jinak nelze určit přesné sumy. To je jediný důvod, proč nelze celkové sumy zveřejnit.

Konec celého justičního tyátru bude zajímavý.

A. Novák 31.7.2013 15:56

k čemu to je? Imunita to pokryje, ne?

nebo je třeba jen vypustit další bubáky do médií, aby to vypadalo, že se něco děje? :o)

Š. Apolen 31.7.2013 16:09

Re: k čemu to je? Imunita to pokryje, ne?

Ištván dohání co se dá a snaží se vymámit z jalové krávy tele. To je jak známo marná snaha. Snaží se zakrýt, že zatýkal na něčí zadání. Chce dohonit bycha. Jak známo,pozdě bycha honiti.


Máme podvyživené děti? Trend „zdravého“ stravování je tragický, říká odborník

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Špenát je hnusný, rajčata taky. Do školní jídelny nechodíme, tam nám nechutná. Jíme jen špagety a pizzu. A tak dál....

Jak vyležet ‚lehký covid‘. Praktičtí lékaři radí, jak na samoléčbu

Měření teploty u vstupu do pardubické nemocnice. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Tak jako jiné virózy i obávaný covid-19, pokud zaútočí jen v mírné či střední síle, se musí doma prostě a jednoduše...

Generace nevzdělaných dětí. Jen málokdo dělá při distanční výuce pokroky

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Je osm hodin ráno, učitel zakládá virtuální místnost, do které se postupně připojí žáci. Jednomu nejde mikrofon,...