Policie zastřelila dva demonstranty

OMÁN

MASKAT Při zásahu bezpečnostních sil proti demonstraci na severu Ománu byli včera zabiti dva lidé. Demonstrující požadovali politické reformy. Do oblasti protestů byly povolána armáda. Nejmenovaný svědek zásahu v průmyslovém městě Suhár sdělil, že policie do davu začala střílet gumovými projektily.

Vstoupit do diskuse
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.