26. července 2019 9:57 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Policisté hledají mladou ženu z Přerovska. V úterý nasedla do auta v pyžamu a odjela pryč

Pohřešovaná Mirka Stoklásková. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pohřešovaná Mirka Stoklásková. | foto: Policie ČR

Olomouc Policisté hledají čtyřiatřicetiletou Mirku Stokláskovou z Přerovska, pohřešovaná je od úterý tohoto týdne. Žena v ranních hodinách nastoupila pouze v pyžamu do osobního auta a odjela, od té doby o sobě nepodala své rodině žádnou zprávu. Pátrání po ní je dosud neúspěšné, informovala v pátek ČTK policejní mluvčí Irena Urbánková.

Žena má trvalé bydliště na Přerovsku, přechodně však bydlí na Olomoucku, uvedla policie. „Pohřešovaná byla naposledy viděna v úterý 23. července v 07:30 manželem, kdy odjela z rodinného domu v místě současného bydliště, pouze v pyžamu, osobním vozidlem neznámo kam. Do současné doby se domů nevrátila a ani o sobě nepodala žádnou zprávu,“ uvedla mluvčí.

Pohřešovaná žena je hubená, vysoká zhruba 170 centimetrů. Má hnědé oči a středně dlouhé hnědé vlasy. Odjela červenou Škodou Fabia s registrační značkou 4M3 1618. Policisté žádají případné svědky, kteří by ženu viděli nebo věděli, kde se zdržuje, nebo by zaznamenali uvedené vozidlo, aby přišli na policejní služebnu nebo zavolali na tísňovou telefonní linku 158.

ČTK

60 % žen předstírá orgasmus. Proč tomu tak je?
60 % žen předstírá orgasmus. Proč tomu tak je?

Na 8. srpna připadá mezinárodní den ženského orgasmu! Jak svátek vznikl a proč ženy orgasmus někdy předstírají?