Pátek 10. dubna 2020svátek má Darja 17 °C polojasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Mně přes sms nikdo nevyhrožoval, chlubí se Vít Bárta

Vít Bárta míří k soudu, v pozadí jeho manželka Kateřina Klasnová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Vít Bárta míří k soudu, v pozadí jeho manželka Kateřina Klasnová | foto: Ondřej Němec, Lidové noviny

PRAHA Miroslav Kalousek (TOP 09) není jediný, koho kvůli zveřejnění telefonního čísla skupinou Ztohoven zavalily vulgární a výhružné SMS. Telefony pípaly třeba Pavlu Bémovi nebo Petru Gazdíkovi (TOP 09 - STAN). Třeba Vít Bárta (VV) si ale akci Ztohoven pochvaloval.

Nepříjemné zprávy dostal třeba Pavel Bém.  "Recese a humor mi nevadí, zásahy do soukromí ano," napsal serveru Lidovky.cz. Číslo si ale měnit nehodlá. "Mám stejné už 20 let a kvůli 'hovnu' ho nebudu měnit," ujišťuje.

ČTĚTE TAKÉ:


Premiéra Petra Nečase (ODS) akce Ztohoven rozčílila. "Jsme sice v demokratické společnosti, ale toto je nezodpovědný krok nezodpovědných jedinců. Tady nejde o politiku, ale o ochranu osobního soukromí, což si zřejmě tito pánové neuvědomují. Ale nehodlám jim dělat lacinou reklamu," zlobil se.

Vulgární zprávy dostala i poslankyně Kristýna Kočí, celou noc ji navíc kdosi prozváněl. "Doteď to bylo asi 30krát a obdržené SMS rozhodně nesouvisí s urgentními problémy či morální obrodou," řekla a přeposlala jednu ze zpráv, v níž stojí: "Chci tě vomr*at"," svěřila.

Akci si naopak pochvaluje šéf ČSSD Bohuslav Sobotka. "Zatím jsem dostal čtyři SMS vyjadřující podporu a sympatie a jednu zklamanou z toho, že prezident nevetoval církevní restituce," napsal serveru Lidovky.cz.

Tři SMS pro Kalouska

"Ty kurvo, podpálíme ti barák a oběsíme tě i s dětmi."

"Denně se modlím, abyste umřel na rakovinu ve strašných bolestech."

"Ty svině flanďácká, přibijem tě na kříž hlavou dolů a nacpeme ti koule do krku." 

JAK NA ZVEŘEJNĚNÍ ČÍSEL REAGOVALI DALŠÍ POLITICI? ČTĚTE ZDE


Vesměs pozitivní zprávy dostal i šéf KSČM Vojtěch Filip. "Podle SMS je pětkrát více podpůrných stanovisek než urážlivých. Akci ale považuji za ubohost svědčící o nedostatečné sociální inteligenci autorů i těch, kteří to dál šíří," uvedl.

Jediný, kdo si akci Ztohoven vyloženě pochvaluje, je poslanec Vít Bárta. "Skupině Ztohoven bych touto cestou chtěl velmi poděkovat za skvělou reklamu. Od rána mi chodí celá řada pozitivních a povzbuzujících sms:  'Dobrý den, pane Bárto, fandím vám. Nuly si vždy budou otevírat na úspěšné,'" pochlubil se Bárta na svém webu.

Premium

Luxusní auta a vily. Pohádkový život utnula mladíkům až policie

Muž byl nakonec převezen do Pardubické nemocnice, kde zemřel. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jakubovi O. bylo dvacet let, když založil firmu J.O. Investment a začal podnikat. Po třech letech jezdil v kabrioletu...

Premium

Lhaní se dá naučit. Emoce se však obelhat nedají, radí kriminální psycholog

Muž byl nakonec převezen do Pardubické nemocnice, kde zemřel. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Naproti vám sedí podezřelý. Říká pravdu, nebo lže? Kriminální psycholog Ondrej Kubík ví, jak u výslechu přečíst mysl...

Premium

Dojemná záchrana? Nikoliv. MF DNES odhalila síť černého byznysu se psy

Muž byl nakonec převezen do Pardubické nemocnice, kde zemřel. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Líbivá záchrana psů z nevhodných podmínek je skvělý byznys. Na jeho financování se podílí česká i německá veřejnost....

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!