Diskuse k článku: Poprali se na diskotéce a napadli policistu. Vojáci, kteří hájili padlé kolegy, zůstanou bez trestu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 21
  • Poslední: 3.6. 2019 15:40
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Horák 3.6.2019 11:03

boze, u nas na diskotece v 80 az 90 letech, se to rvalo, rozbijel se inventar a hlavy, protoze slo o holky a tak ( jo to byla doba kdy slo o holky a ne o prachy). a co? nic, dneska je to zabavna historka. proste chlapi se perou a co jako?

J. Sedlář 3.6.2019 10:15

Tak to by měli osvobodit i ty dva co dali po držce tomu květákovi z strop 0,9% ne ?

J. Novák 3.6.2019 8:36

Evidentně se na diskotéce v počátku incidentu potkali zástupci dvou různých mozkových trustů... :-P

P. Horák 3.6.2019 11:04

tak ja si myslim ze meli maximalne jeden zavit :)

P. Horák 3.6.2019 11:05

tenkrat nebyl internet, takze ty co dostali pres hubu si nemohli stezovat globalne, ale priste byli lip nachystany a dali pres hubu tem druhejm. jo, jede to tak porad, ale mame internet a muzem soudit a popravovat.

J. Jonák 3.6.2019 8:06

Pochopím, že napadli šmejdy, kteří uráželi jejich mrtvé kolegy a kamarády. Těm měli naložit pořádně. Ale za napadení policie, vytažení vystřelovacího nože a za napadení ochranky podniku by si zasloužili vyšší trest než jen napomenutí a podmínku.

V. Kopta 3.6.2019 8:04

tak by mě zajímalo jestli taky vyšetřovali ty co tu potyčku vyprovokovali. Měli by. Vojáci museli jednat tak jak jednali, jinak by to nebyli vojáci na které se můžeme spolehnout že v krizi budou rozhodně jednat a budou na naší straně.

J. Nový 3.6.2019 8:45

A ty druhé byste chtěl potrestat za co? Že nahlas řekli svůj názor na naši misi v Afghánistánu? Který zákon tím porušili?

F. Grimes 3.6.2019 8:48

No za mě nic moc, teda. Blbci je vyprovokovali, tak napadli ochranku, kterou ještě minuli pěstí a trefili se mezi sebou. Pak ještě napadli policii a chtěli ještě napadnout vojenskou policii. Silně pochybuji že by na ně v krizi byl spoleh. Bůhví na koho by v krizové situaci zaútočili, a ještě bůhví koho by trefili.

M. West 3.6.2019 6:41

Nikdo z diskutujicich nevi presne jak to bylo a urazky do civilistu smerem k vojakum kteri hrdine zemreli a tam byli vladou CR poslani byli nevhodne a zaslouzili si dostat poradne do drzky Jinak to napsat neumim .Souhlasim s podminenem stihani zastavit

M. West 3.6.2019 6:42

oprava >>Od civilistu

A. Bureš 3.6.2019 7:08

Já to vim naprosto přesně, jednalo se o naší rodinu, jeden z těch zavražděných vojáků se pokusil zabít člena naší rodiny. O žádný hrdiny se nejednalo.

J. Nový 3.6.2019 7:59

Ani slovní urážky vás neopravňují k mlácení druhých, rozbíjení obličejů "hlavičkami", vytažení nože a napadení ochranky a Policie ČR. Tedy doposud jsem si to myslel. Paní žalobkyně mě z toho vyvedla.

J. Tachovsky 3.6.2019 8:51

Nezemreli hrdinne. Jeli za penize valcit do cizi zeme s tim, ze to nese s sebou urcite riziko. Hrdina se chova nezistne. neni agresorem, ale obrancem.

H. Omar 3.6.2019 9:02

Vysvětlil jste to Rusům v 68?

J. Nový 3.6.2019 10:28

Ne, ale vysvětlil to Švédům v r. 1648

M. West 3.6.2019 10:32

J. Tachovsky

Myslim ze kdyby vy jste tam byl osobne,tak jste prisel domu z monclama:):)

J. Nový 3.6.2019 6:17

"Žalobkyně Okresního státního zastupitelství v Táboře Jitka Drahovzalová, která případ dostala na stůl, ovšem rozhodla, že jejich stíhání podmíněně zastaví.

.

Tak to je hodně smutné, že toto žalobkyně vůbec může. Když si v článku přečtete, co všechno provedli, jak se chovali a teď jako by nic. Komu z nás by pročla jen běžná hospodská facka bez jakéhokoliv potrestání? Třeba jen pořádkové pokuty? A toto jsou cvičení zabijáci, kteří dokonce vytáhnou i nůž. Toto není dobré rozhodnutí, paní žalobkyně. To smrdí něčím.......

O. Kovačič 3.6.2019 8:34

Obvykle s vašimi názory souhlasím, ale tentokrát to nejde a nepůjde. Voják není hadr, se kterým může kdokoliv vytírat podlahu a kamarádi ve zbrani jsou vic než rodina. Sám píšete, že jsou to cvičení zabijáci. A my takové vojáky potřebujeme, protože voják-ornitolog je naší vlasti k ničemu. Pokud po nich chceme aby naší zemi sloužili, pak jim na oplatku patří náš respekt a ne urážky. A pokud je urážíme, nesmíme se divit, že reagují tak, jak jsou vycvičeni. Takže za mě soudkyně za 1-. Mohla ty podmíněné tresty o neco snizit.

J. Nový 3.6.2019 8:54

U každé pitky s emůžet stát, že potkáte lidi s rozdílnbými názory. Někdo ty vojáky respektuje, jiný je opravdu může považovat za žoldáky a může mít pocit, že naši vojáci nemají na území cizích států co dělat, protože jsme u nás zažili jak Němce, tak i Rusáky a víme, že to bylo vždycky nějak zdůvodněno. Dokonce svého času i USA se zdvihla vlna odporu proti tomu, aby americké vojsko operovalo ve Vietnamu a veřejné mínění donutilo vládu ke stažení. A určitě i tenkrát bylo mnoho těch, kteří si mysleli opak. Voják není hadr, ale hadrem není anui ten, kdo s ním nesouihlasí nebo má jiný názor. I pacifista má právo na svůj názor a nikdo nemá právo ho za jeho názor "sežezat". Z tohoto opravdu ustoupit nemíním.

O. Kovačič 3.6.2019 15:40

Příslušník profesionální AČR není žoldákem už z definice. Nazvat je takto není svobodně projeveným názorem, ale urážkou a to i v případě, že se jí dopustí pacifista. Pokud posuzujete věc z faktické stránky, toto byste měl uznat. Nechceme přece, aby to došlo tak daleko jako ve VB, kde se do navrátivších se veteránů při slavnostním pochodu pouštěla, a to nejen slovně, kdejaká svoloč.

Premium

Pokrok po švédsku: mizející pisoáry a genderově neutrální sport

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Severská země přichází s revolučními nápady, kterým aplaudují pokrokoví liberálové z celého světa. Mizí pánské pisoáry,...

Krampol o Belmondovi: Když on točil Zvíře, já hrál traktoristu

Z knihy Belmondo o Belmondovi | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Přes třicet let promlouvá na české diváky božský Bébel, jak Jean-Paul Belmondovi v rodné Francii přezdívají, hlasem...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...