Diskuse k článku: Popraly se kvůli statusu na Facebooku. Dvě školačky odvezla záchranka

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 9
  • Poslední: 13.1.2019 7:15
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Novák 13.1.2019 5:34

Já bych z toho až zas takovou vědu nedělal. Buchty si prostě daly po papuly, protože se v něčem neshodly. Bylo tomu tak po staletí, nevidím důvod, aby tomu tak nebylo i dnes a v budoucnu. Počítám, že i v historii byly většinou důvody takových půtek naprosto stejně hloupé, jako ten jejich blíže nespecifikovaný FB status.

M. Pechar 13.1.2019 5:58

Jestli pro někoho jede sanitka, pak by ty zbylé frajle měly končit v pasťáku, nebo jejich rodiče v kriminále. Nebo ne? Až bude vaši dceru její spolužačka kopat do obličeje, co budete dělat? Nebudete z toho zas takovou vědu, že? Dyk sou to jen děcka.

J. Novák 13.1.2019 7:15

A jéje! Pechar by zase zavíral! Jinak ano, jsou do děcka. Jako dítě jsem také pár ran dostal i dal, s krví na rukou i ksichtu jsem se několikrát vrátil domů. A opravdu, nikdo z toho vědu nedělal. Ale chápu: Dnes je jiná doba a za každé škrábnutí je nutno poslat dítě do polepšovny, event. rodiče do kriminálu. Jo, Pechar, pak se ovšem nedivte, že jsou plné kriminály, když ty vaše a podobné kecy si berou k srdci nejen rodiče, ale i soudci... :))

M. Wiener 13.1.2019 2:24

Deti se nepotrebuji prat, ale perou se. V zadnem pripade se nejedna o socialni zrani, jak uvadi P. Kolar, ale o dukaz fysicke sily a snahy fysicky dominovat, respektive o snahu vyuzit slabsich k vlastnimu zisku. Kazdy, kdo utoci na slabsi nebo ve vetsim poctu na jedince nebo mensi skupinu by potreboval, aby ho/ji nekdo silnejsi/vetsi skupina dobre zbil/zbila, aby si vychutnal to, co rozdava a zapamatoval si to. A pokud si to nezapamatuje po prvni lekci, dostat tech lekci vic. Fysicka dominance a zebricek ve skupine se ma urcit/demonstrovat ve sportech. Intelektualni pri studiu nebo praci.

P. Kolar 12.1.2019 23:39

Pokud se dva perou je to OK. V okamžiku, kdy je jich vic na jednoho, (s výjimkou obrany proti nekomu daleko silnejšímu, kde agresi začal), a nebo nějaké extrémní ubližování, tak by se to mělo řešit.

To jak lidi pořád hledají v chování dětí šikanu (bullying) to zachází do politicky korektního blbnutí. Pozor na to.

Děti se potřebují prát. Je to sociální zrání. Ustanovuje to žebříček postavení ve skupině. Velmi důležité pro život.

J. Kodeš 12.1.2019 19:51

A kantoři jsou nechráněni zákony, protože práva dětí jsou podle ochránců-terotistických eko nad výukou .

J. Miksik 12.1.2019 18:58

Jezismarja co jeste na nas vytahnete, my jsme se jako deti prali denne.

K. Čtvrtý 12.1.2019 19:23

Jo pic_usi, ale nekopali jsme leziciho do hlavy!

M. Pechar 13.1.2019 6:02

Jojo, pičus Čvrtý je tak statečný, že nejenže vystupuje pod falešným jménem, ale je to takový pičus, že to slovo ani neumí napsat. Zbabělý pičus Čtvrtý.

Najdete na Lidovky.cz