Čtvrtek 20. ledna 2022, svátek má Ilona
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Poslední kolo soutěže: přichází Loučení

Česko

Hlavním partnerem kurzu je OLYMPUS

Pozor, velká letní fotosoutěž Lidových novin vstoupila do finále. Je tu poslední téma a s ním i poslední šance vyhrát špičkové fotovybavení. Denně zveřejníme v novinách výběr z vašich fotek.

Odevzdávat fotografie k desátému tématu můžete až do úterý 26. srpna do 12 hodin. Vítěze posledního kola vyhlásíme ve středu 27. srpna. V ten samý den se dozvíte i jméno celkového vítěze či vítězky. Získá kvalitní digitální zrcadlovku od firmy Olympus.

Podrobnosti na fotospoust.lidovky.cz.

10. téma – Loučení

10. kolo – uzávěrka 26. 8. 2008, 12.00 Prázdniny, dovolené a fotosoutěž končí, a tak se musíme naposledy ohlédnout a zamávat babičkám, tábořištím, chalupám i letním bytům. Rozloučit se s oblíbenými místy, zvířecími mazlíčky, kamarády.

Někdo má loučení rád, jiný před ním radši uniká. Vždyť přece aby mohlo být nějaké vítání, musí být napřed loučení. Jak a kam odcházíte vy? Foťte a posílejte svoje příspěvky na téma loučení do posledního kola Fotospouště.

Co můžete vyhrát

Hlavní cena: Olympus E-520 – double zoom kit (E-520 tělo s objektivem ZUIKO DIGITAL ED 14–42mm 1:3.5–5.6 a ZUIKO DIGITAL ED 40–150mm 1:4.0–5.6) Cena pro 10. týden stativ Velbon Pro Pod CF 7 Profesionální monopod vyrobený z uhlíkových vláken a určený především pro sportovní reportéry a reportážní práci s digitálními fotoaparáty a videokamerami.

Gagarin se loučí před odletem Autor: Michal Havlovič Datum pořízení snímku: 21. 8. 2008 Fotoaparát: Olympus C-350 Popisek: Při návštěvě letiště v Karlových Varech stojí tato socha kousek od budovy letiště.

Sbohem, dětství... Autor: Jiřina Winterová Datum pořízení snímku: 6. 6. 2006 Fotoaparát: Nikon D50

Je mi líto, ale já už musím Autor: Radmila Žemličková Datum pořízení snímku: 8/2008 Fotoaparát: Pentax Optio 50L

Loučení s prázdninami Autor: Martin Kašpar Datum pořízení snímku: 21. 8. 2008 Fotoaparát: Panasonic DMC-LS2

A nezapomeň na mne... Autor: Iveta Jonášová Datum pořízení snímku: 23. 8. 2008 Fotoaparát: Canon EOS 400D Popisek: Fotografie byla pořízena v Kladrubech a ta malá se od toho hříběte nemohla odtrhnout a loučení bylo opravdu velmi těžké.

Tak já už jedu... ahoj! Autor: David Klímek Datum pořízení snímku: 5. 3. 2008 Fotoaparát: Panasonic FZ-50 Další informace: F 4, ISO 100, 1/320

Proč Autor: Pavel Ingr Fotoaparát: Olympus C-4000

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nečekaný příbuzenský vztah. Vévodkyně Kate a Meghan pojí krev Přemyslovců

Premium Učebnice mluví jasně. Přemyslovci vymřeli po meči v roce 1306, kdy byl mladičký král Václav III. zákeřně zavražděn...

Češi investují do kryptoměn ve velkém. Stát řeší, jak je přinutit přiznat zisky

Premium Ještě nedávno byly virtuální měny jako bitcoin investicí především pro lidi, kteří chtěli experimentovat a nebáli se...

Mohlo by vás zajímat