Filip kromě jiného mluvil o tom, že by se měl Švejnar vzdát amerického občanství, nebo že poslanec KSČM a bývalý bachař Pavel Vondruška přijde o mandát, pokud bude osouzen za týrání politických vězňů. „Dobrý večer, já bych chtěla panovi poslancovi říct, že většího č... (vulgární výraz pro pánské přirození – pozn. red.) jsem ještě neviděla.“ Moderátorka Helena Šulcová ji vyzvala, aby se vyjadřovala slušně a posluchačka zavěsila. „Chcete reagovat pane předsedo?“ ptala se moderátorka Filipa. Ten jen tiše řekl: „Na sprosťárny nereaguju.“ Později po omluvě od moderátorky dodal, že i "tací lidé tady jsou“.
20. prosince 2007
PRAHA Zatímco prezidentský kandidát Jan Švejnar pokládá komunisty za přijatelnou stranu, jedna z posluchaček včerejší diskuze Pressklub Frekvence 1 v přímém přenosu vynadala komunistickému šéfovi Vojtěchu Filipovi nejtvrdší vulgaritou.


















