Neděle 2. dubna 2023, svátek má Erika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

POZVÁNKY

Česko

PŘEDNÁŠKA

Léčitelé a nádorová onemocnění

BRNO Seznámit se s pohledem onkologa na alternativní medicínu můžete dnes v přednášce profesora Oskara Andryska na Lékařské fakultě MU v Brně. Po výkladu následuje diskuse. Akce z cyklu Věda kontra iracionalita Českého klubu skeptiků Sisyfos začíná v 17 hodin.

BESEDA

Přispívají Češi k tání ledovců?

ÚSTÍ NAD LABEM Jak se emise skleníkových plynů ze severočeského uhlí podílejí na globálním oteplování? Tak zní téma dnešní besedy s Janem Rovenským, vedoucím energetické a klimatické kampaně Greenpeace. Koná se od 17 hodin v Severočeské vědecké knihovně v Ústí nad Labem.

Tajemství zaniklého kostela

KARLOVY VARY Výsledky výzkumu zaniklého středověkého kostela sv. Mikuláše pod bájnou horou Krudum ve Slavkovském lese přiblíží dvojice archeologů Jiří Klsák a Vladislav Podracký ve své dnešní přednášce. Koná se od 17 hodin v Krajské knihovně Karlovy Vary.

BESEDA

Ostrovy, kde vzniká počasí

PROSTĚJOV Tlakové atmosférické útvary, které ovlivňují počasí v Evropě, často vznikají u Azor. Na maličké ostrovy se subtropickým klimatem se dnes můžete podívat spolu s cestovatelem Michaelem Pokorným. Cestopisná beseda začíná v 18 hodin ve hvězdárně v Prostějově.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat