Pátek 6. prosince 2019svátek má Mikuláš -4 °C polojasno Předplatné LN

Diskuse k článku: Praha má problém. Opencard může zajišťovat pouze firma Haguess

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 9
  • Poslední: 18.2.2010 11:07
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Černík 18.2.2010 10:46

Zaplaťte si dobrého právníka na obchodní věci

a potom smíte krást v modré Praze  ne v milionech , ale stovkách milionů, snad nejraději modře v miliardách ... Stačí jen zavčas přinést do sekretariátů radnic a ministerstev dobře vyduté igelitky  a vše je předem vyřešeno,odpuštěno a CHRÁNĚNO  OBCHODNÍM A SMLUVNÍM TAJEMSTVÍM I KDYŽ SE JEDNÁ O ROZKRÁDÁNÍ PENĚZ DAŇOVÝCH POPLATNÍKŮ, TEDY O PENÍZE KAŽDÉHO Z NÁS .

Jak může vzniknout bez toho, že by to byl něčí úmysl a zištný zájem , kauza Šťáva a miliardy pro  Doják Hjůmann ( pozoruhodné, kdo dělal řadu let soudruhu Šťávovi mluvku- danyjel častaway..!! )  ???

To prostě nemohou být náhody , těch případů jsou tisíce po celé republice ( proto je ČR v hodnocení korupčního prostředí mezinárodními institucemi  tam , kde je , snad v sousedství Zimbabwe...a nemusí vždy jít jen o miliardy , stačí přece stovky milionů jako v případě nesmyslu s Opencard v režii soudruha Béma.

A ty ksichty , co za tyto zlodějny nesou přímou zodpovědnost nám denně budou z veřejnoprávní TV "vysvětlovat" ( bzučet při tom budou jako komár ek ) jak výhodná bude Opencard pro důchodce , kteří si tímto lichvářským lístečkem budou moci platit i v hracích automatech heren vlastněných příbuznými zastupitelů Hl.m.Prahy ... Hlas Wegass hadr... dohnali jsme a předehnali.

Pokud kdekoli dvacet let průběžně vládne pouze jedna zlodějská lůza , zákonitě se nemohou dostavovat jiné šťávy , než kyselé s napůlstrávenými miliardami ze shnilé krevní plasmy uložené do krabiček z OUPENCARD. --- Škoda, že nežije Jan Hus , chodil bych na jeho kázání do Betlémské kaple každý den , jen těch pranýřů na zlodějské radní a konšele by muselo být víc , než ve středověku.

M. Komárek 18.2.2010 10:52

zaplaťe si dobrého psychiatra

důležité ale je, aby v ordinaci neměl žádný předmět modré barvy, jinak celá terapie skončí fiaskem nebo napadením lékaře mačetou ...

M. Černík 18.2.2010 11:07

Re: zaplaťe si dobrého psychiatra ... NĚNÁDO !

Na všechny malárií infikované modré mouchy tse tse a jedovaté AIDSem nakažené komár  ky    stačí   jedno balení  nepřekonatelného  comaarbijce    -   RAID  !

Kupujte a objednávejte , působí i na ifikovaná modrá klíšťata na každé i té nejmenší radnici v césku.

PS.:    Peníze Magistrát vrací do 14 dnů bez udání důvodů, na jedno vrácení nesmí být částka vyšší , než 888 milionů korun nečeských .

M. Komárek 16.2.2010 18:25

opět zmotaný článek

autorská práva vlastní vždy jen jeden subjekt. Nastal by obrovský guláš, kdyby je vlastnilo více subjektů. Ale jinak toho, co tuhle smlouvu podepsal, bycjh opravdu okamžitě vyrazil a hnal ke zodpovědnosti. Každé podmínky výběrového řízení tohoto typu musí obsahovat klauzuli, že práva k poskytování licenčních práv a oprávnění k supportu řešení musí držet více než X subjektů. Nabídka od Haguess měla být vyřazena již na samém začátku VŘ.

L. Pixa 16.2.2010 20:31

ODS má takového odborníka jako je pan Komárek ?

Že si na Vás při sepisování nové smlouvy  pražská ODS nevzpoměla ? A zrovna,zrovinka nemáte co dělat a chudnete. Čím to jenom bude ? Že by jste byl jenom bohapustej plácal .......... ??? To ale určitě ne. Že ne,pane Komárek ?

J. Tínek 16.2.2010 20:56

Re: ODS má takového odborníka jako je pan Komárek ?

Pan Komárek má pravdu. Tu situaci hodnotí ex post, takže proč ty invektivy na něj ? Teď může vyjádřit názor každý, kdo si nastuduje stav podle dostupných informací.

A navíc,  magistrát při sepisování této smlouvy nejspíš nikoho u toho nechtěl.Teprve až se to provalilo, se dají zjistit okolnosti.

S. Smutná-Vaňátková 16.2.2010 21:28

ODS má takového odborníka jako je pan Komárek ?

ODS halt umí sepisovat smlouvy všeho druhu , nejen s občany....to se  musí nechat...

M. Černík 16.2.2010 22:02

Re: opět ... pane Komárku , co takhle na hodinu vyrazit Béma

Vždyť on je nejvyšší posuzovatel a šéf modrého magistrátu , on tedy nese osobně hmotnou i politickou odpovědnost za takto (záměrně) zpatlané smlouvy . Jistý - J.B.-  na to má svoje zaklínadlo již z Prahy 1 - ..."ODS má vždy vše předem právně ošetřené ".... i tunel Blanka ( samozřejmě i všechny tunely předcházející ) a  propadlé krátery ve Stromovce ....Nebo se ukáže  ( ? ) , že podpisy na smlouvách jsou od miss Kuchařové , páč v té době byl Pavka na Everestu , nebo náboroval tučňáky v Antarktidě, aby si nechali přetřít žakety z černé na modrou ???

Ti kluci modří zase dokázali , že to dokážou  a že Šťáva z Opencard poteče opravdu  ale opravdu Rauch 100% , jako plasma od Doják hůmann.....

S. Smutná-Vaňátková 16.2.2010 18:01

Je mi velkou záhadou

co je tak drahé na primitivní opencard pražské, že stojí tisíce, když tato o generaci vyšší opencard - která obsahuje údaje od DNA, rodného listu, zdravotní karty , OP průkazu, ŘP ....až po monitoring člověka permanentně  24 hodin NON STOP stojí ani ne 200,- Kč...zajímala by mě odpověď na tuto otázku...mimochodem by tuto opencard  státní zaměstnanci mít povinnou při výkonu funkce...lidem také chtějí povinné elektronické datové schránky, povinné elektronické mýtné, povinné elektronické OP -( jak už média informovala skupina poslanců ODS, ČSSD, KSČM svorně odložila na symbolický rok 2012), povinné elektronické volby...atd atd...když musíme být povinně monitorováni my občané, pak politici tuplovaně...¨

http://www.youtube.com/watch?v=tA-eNaQfSAk&feature=related

Premium

Sprcha pro osm lidí: jak to vypadalo na Epsteinově ranči na dělání dětí

Ranč Zorro pedofilního milionáře Jeffreyho Epsteina v poušti v Novém Mexiku,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kdyby zdi mohly mluvit. Přinášíme exkluzivně snímky přepychového ranče, kam americký finančník Jeffrey Epstein svážel...

Premium

Je sexting nevinná hra nebo nevěra? Pánové jsou tolerantnější než dámy

Sexting | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Generace našich rodičů tohle řešit nemusela. Měli poměrně jasno a věděli, co je a není zahýbání. Moderní technologie...

Premium

Den, kdy přepadli Mekku. V roce 1979 se zrodil moderní islámský středověk

Členové saudských speciálních sil během zásahu ve Velké mešitě v Mekce. (1979) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před 40 lety se stalo „11. září“ islámu. Aby saúdský král mohl pobít ozbrojence okupující posvátnou mešitu v Mekce,...