Sobota 19. června 2021svátek má Leoš 16 °C skoro jasno, občasné bouřky Předplatné LN
Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Pravidla diskuze na serveru Lidovky.cz

Ilustrační foto. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ilustrační foto. | foto: Shutterstock

Lidovky.cz mají zájem o diskuse na úrovni, proto zavedly registraci zasláním SMS a registraci Českou poštou, aby bylo možné diskuze chránit.

Pravidla diskuze:

1. Provozovatelem zpravodajského portálu Lidovky.cz, http://www.lidovky.cz, je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, Praha 5, IČO: 45313351, zápis v obchodním rejstříku: Městský soud Praha, oddíl B, vložka 1328.

2. Do diskuze smí přispívat každý registrovaný čtenář serveru Lidovky.cz, který neporušil pravidla diskuze.

3. Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat.

4. Délka příspěvku může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny.

5. U jednotlivých příspěvků se zobrazí skutečné jméno diskutujících.

6. Diskutující nesmí propagovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost či diskriminaci či jinak porušovat platné právní předpisy.

7. Nepřípustné jsou urážky, pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování jednotlivce nebo skupin osob. Nepřijatelná je neúcta vůči zemřelým a jejich rodinám.

8. Diskutující nesmí vyhrožovat násilím jednotlivci ani skupinám lidí.

9. Diskutující nesmí propagovat nezákonné činnosti či jinak společnosti škodlivé aktivity.

10. Neplacená reklama není povolena. Diskutující nesmí propagovat komerční aktivity a výrobky.

11. Je možné uvádět pouze odkazy na internetové stránky, které souvisejí s danou diskuzí.

12. Šíření spamu v diskuzích není povoleno.

13. Diskutující musí respektovat soukromí jiných osob, nesmí zveřejňovat jejich telefonní čísla, adresy či soukromé informace o nich.

14. Diskutující nesmějí zveřejňovat identifikační údaje obětí trestných činů.

15. Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, zejména ty, které nesouvisejí s tématem diskuze a které porušují pravidla diskuze.

16. Redakce může ve výjimečných případech rozhodnout o zákazu přístupu do diskuzí i z jiných důvodů, než je porušení pravidel diskuze.

17. Poskytnutím údajů k registraci čtenář souhlasí s tím, aby je MAFRA, a.s. ve smyslu § 4 písm. e) zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, zpracovávala, a to za účelem jejich interního využití, jakož i pro marketingové účely své vlastní a/nebo osob, které MAFRA, a.s. přímo či nepřímo ovládá, či které společnost MAFRA, a.s. přímo či nepřímo ovládají či jinak patří do stejného majetkového společenství jak MAFRA, a.s. Tento souhlas se nevztahuje na využívání zadaného telefonního čísla pro marketingové účely.

18. Registrace SMS je poskytována společností Advanced Telecom Services, s.r.o. a cena SMS je uvedena v registračním formuláři.

19. Souhlas podle předchozích bodů je poskytován na dobu do odvolání. Odvolání souhlasu je možné písemně na adrese sídla MAFRA, a.s. či osobně v kterékoliv provozovně provozovatele uvedené na stránce www.mafra.cz či odesláním e-mailu na adresu: internet@lidovky.cz.  

20. MAFRA, a.s. tímto informuje každou fyzickou osobu - čtenáře, o jeho právech vyplývajících ze zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména o tom, že poskytnutí těchto údajů je dobrovolné, že čtenář má právo přístupu k nim a že má právo se při porušení zákona obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů s žádostí o zajištění nápravy, jakož i o dalších právech vyplývajících z §§ 11 a 21 tohoto zákona, tzn. zejména že má právo v případě neoprávněného zpracování osobních údajů nebo podezření na ně požádat provozovatele o vysvětlení či požadovat, aby provozovatel či osoba tyto údaje zpracovávající odstranili takto vzniklý stav. 

21. MAFRA, a.s. si vyhrazuje právo kdykoli v budoucnu vyžadovat poskytnutí i dalších údajů.

22. MAFRA, a.s. si vyhrazuje právo kdykoliv diskuze či registrace jednotlivých čtenářů bez udání důvodů zrušit a/nebo neumožnit přístup k stránkám/službám, které vyžadují registraci, příp. registraci s určitými údaji.

23. MAFRA, a.s. je oprávněna tato pravidla i jednotlivé návštěvní řády příslušných stránek měnit, tyto změny jsou pro návštěvníky Lidovky.cz závazné od okamžiku jejich zveřejnění.

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Lékařské špičky v kauze obřích pojistných podvodů. Hrozí jim až 10 let

Pojistky před soudem. Případem rozsáhlých pojistných podvodů se škodou zhruba... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Uznávaní doktoři „léčili“ neexistující zranění. V kauze tří stovek pojistných podvodů za 50 milionů korun je obžalováno...

Procházku vypnu, slibuje Rakić. Uznávaný sudí analyzuje: Dokázal by to, ale...

Rakušan Aleksandar Rakic si už Jiřího Procházky všiml. A chce mu v UFC srazit... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Z Jiřího Procházky se mezi konkurenty polotěžké váhy UFC (93 kg) stává žádané zboží. O novou dvojku divize si hlasitě...

Nejproočkovanější země světa zavádí tvrdá opatření. Covid mají i očkovaní

Ruská vakcína Sputnik V. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Na Seychelách vyskočil součet všech případů za více než rok pandemie v posledních třech dnech o třináctinu. Problém je...