Středa 20. října 2021, svátek má Vendelín
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Pravidla diskuze na serveru Lidovky.cz

Česko

Lidovky.cz mají zájem o diskuse na úrovni, proto zavedly registraci zasláním SMS a registraci Českou poštou, aby bylo možné diskuze chránit.
Ilustrační foto.

Ilustrační foto. foto: Shutterstock

Pravidla diskuze:

1. Provozovatelem zpravodajského portálu Lidovky.cz, http://www.lidovky.cz, je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, Praha 5, IČO: 45313351, zápis v obchodním rejstříku: Městský soud Praha, oddíl B, vložka 1328.

2. Do diskuze smí přispívat každý registrovaný čtenář serveru Lidovky.cz, který neporušil pravidla diskuze.

3. Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat.

4. Délka příspěvku může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny.

5. U jednotlivých příspěvků se zobrazí skutečné jméno diskutujících.

6. Diskutující nesmí propagovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost či diskriminaci či jinak porušovat platné právní předpisy.

7. Nepřípustné jsou urážky, pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování jednotlivce nebo skupin osob. Nepřijatelná je neúcta vůči zemřelým a jejich rodinám.

8. Diskutující nesmí vyhrožovat násilím jednotlivci ani skupinám lidí.

9. Diskutující nesmí propagovat nezákonné činnosti či jinak společnosti škodlivé aktivity.

10. Neplacená reklama není povolena. Diskutující nesmí propagovat komerční aktivity a výrobky.

11. Je možné uvádět pouze odkazy na internetové stránky, které souvisejí s danou diskuzí.

12. Šíření spamu v diskuzích není povoleno.

13. Diskutující musí respektovat soukromí jiných osob, nesmí zveřejňovat jejich telefonní čísla, adresy či soukromé informace o nich.

14. Diskutující nesmějí zveřejňovat identifikační údaje obětí trestných činů.

15. Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, zejména ty, které nesouvisejí s tématem diskuze a které porušují pravidla diskuze.

16. Redakce může ve výjimečných případech rozhodnout o zákazu přístupu do diskuzí i z jiných důvodů, než je porušení pravidel diskuze.

17. Poskytnutím údajů k registraci čtenář souhlasí s tím, aby je MAFRA, a.s. ve smyslu § 4 písm. e) zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, zpracovávala, a to za účelem jejich interního využití, jakož i pro marketingové účely své vlastní a/nebo osob, které MAFRA, a.s. přímo či nepřímo ovládá, či které společnost MAFRA, a.s. přímo či nepřímo ovládají či jinak patří do stejného majetkového společenství jak MAFRA, a.s. Tento souhlas se nevztahuje na využívání zadaného telefonního čísla pro marketingové účely.

18. Registrace SMS je poskytována společností Advanced Telecom Services, s.r.o. a cena SMS je uvedena v registračním formuláři.

19. Souhlas podle předchozích bodů je poskytován na dobu do odvolání. Odvolání souhlasu je možné písemně na adrese sídla MAFRA, a.s. či osobně v kterékoliv provozovně provozovatele uvedené na stránce www.mafra.cz či odesláním e-mailu na adresu: internet@lidovky.cz.  

20. MAFRA, a.s. tímto informuje každou fyzickou osobu - čtenáře, o jeho právech vyplývajících ze zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména o tom, že poskytnutí těchto údajů je dobrovolné, že čtenář má právo přístupu k nim a že má právo se při porušení zákona obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů s žádostí o zajištění nápravy, jakož i o dalších právech vyplývajících z §§ 11 a 21 tohoto zákona, tzn. zejména že má právo v případě neoprávněného zpracování osobních údajů nebo podezření na ně požádat provozovatele o vysvětlení či požadovat, aby provozovatel či osoba tyto údaje zpracovávající odstranili takto vzniklý stav. 

21. MAFRA, a.s. si vyhrazuje právo kdykoli v budoucnu vyžadovat poskytnutí i dalších údajů.

22. MAFRA, a.s. si vyhrazuje právo kdykoliv diskuze či registrace jednotlivých čtenářů bez udání důvodů zrušit a/nebo neumožnit přístup k stránkám/službám, které vyžadují registraci, příp. registraci s určitými údaji.

23. MAFRA, a.s. je oprávněna tato pravidla i jednotlivé návštěvní řády příslušných stránek měnit, tyto změny jsou pro návštěvníky Lidovky.cz závazné od okamžiku jejich zveřejnění.

Autor:

Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

Test sluchátek: Z šesti novinek nás nejvíce nadchly ty nejlevnější

Premium Test zcela bezdrátových sluchátek přinesl docela neobvyklé překvapení: úplně nejlevnější model v celkovém hodnocení...

Jak se rodí sebevražda. Psychiatr Höschl nejen o schizofrenii a depresi

Premium Jak velká musí být síla, která člověka dožene k tomu, že si sám dobrovolně vezme život? Jaké jsou poslední myšlenky...

Pronájem skladu 100 m2
Pronájem skladu 100 m2

Loučná nad Desnou - Rejhotice, okres Šumperk
10 000 Kč/měsíc