Pondělí 14. června 2021svátek má Roland 22 °C skoro jasno Předplatné LN

Diskuse k článku

ODS účtuje. Vyloučila ze strany Hrdličku, Floriána a Úlehlu

Vedení ODS dnes vyloučilo ze strany lobbistu Tomáše Hrdličku. Vyloučeni byli i poslanci Jan Florián a Tomáš Úlehla, kteří ve středu nehlasovali proti vládě Jiřího Rusnoka, čímž porušili dohodu bývalé koalice.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Stirský 9.8.2013 23:04

Já pořád nerozumím tomu, co tak

strašného ti dva pánové udělali? On je problém už v celém tom systému: jako poslanec bych měl být straně vděčný, že mne dala na kandidátku a přihrála mi tak velmi dobře placené místo. Nejde už zde o nějakou korupci?

A. Reček 9.8.2013 22:54

Re: Amateri

No zatím to tak vypadá, uvidíme jak dopadnou u voleb. No ta nejhorší katastrofická varianta by byla kopírovat osud dříve vládní Mečiárové strany HZDS. Ta už není ani v parlamentu. Několik mých známých, voličů ODS, teď ani nechce jít k volbám a to mi říkali ještě před tím středečním průšvihem.

P. Maleček 9.8.2013 22:51

ODS kázala a káže pít vodu ale sama pije víno

ODS končí na tom, že kázala vodu a pila, co pila chlemstala víno. Zvláště při utahování opasků. Zatím co to chtěla po druhých, sama (lidé kteří jí ovládají) se cpala až mlaskala. A to zvláště na veřejných rozpočtech a majetku. Pak tu vyžranou díru ve státních financích látala snižováním státních dávek a zvyšováním daní a poplatků zvláště od těch, kteří se skutečně živí prací při tvorbě hodnot. To nemluvě o tom, že při tom doslova sra.. na základní z pravicových hodnot - ani se nedotknout cizího, zvláště pak veřejného majetku.

A tu ODS dnes reprezentuje Kuba, který v zájmů zisků svého kmotra Dlouhého na státním doslova rozmetal jihočeskou ODS. To už spolu s vzýváním amnestií a podporou Zemana umazaného Klause je přímo vrchol výsměchu, kterým ODS opovržlivě častuje českou veřejnost. Toť důkaz že ODS je již nevyléčitelná a čeká jí pád do politické bezvýznamnosti.

A. Reček 9.8.2013 22:39

Re: ODS jde od válu.

Paní Sedláčková, máte smysl pro humor a s těmi komouši humor šibeniční. Kdyby nebyl v čele ODS před volbami r.2010 Nečas, tak volební pohroma by nebyla úbytkem 800 tisíc hlasů, ale určitě ještě větším. Nečas je dnes hromosvodem který slízne vinu za všechny průšvihy, kterých se členové strany za jeho vedení dopustili. A tak když už nebude ODS po volbách lídrem pravice, přejete úspěch bolševikům?

To je myšlenkový pochod hodný šéfky LIDEM pí. Peak.

J. Záhumenský 9.8.2013 22:25

Amateri

ODS stihol osud SDKU.

M. Komárek 9.8.2013 22:11

Re: ODS jde od válu.

pokusím se poprve s vámi nesouhlasit. Za co konkrétně měli Nečase vyloučit? Za to, že nespolupracoval s kmotry a odřízl je v Praze od oranžovo-modrých koryt? Za to, že je to slušný člověk a nekrade? Za to, že se do poslední minuty snažil udržet koalici? Za to, že ho nechali jeho odpůrci dva roky špiclovat a nachytali ho na zcela běžných a lidských omylech? To prostě ve stanovách žádné strany nenajdete, snad jedině v bývalé KSČ.

R. Sedláčková 9.8.2013 22:04

ODS jde od válu.

Prvního měli vyloučit Nečase. On to celé zavinil a klidně je v PS dál. Ale i tak,72% lidí chce jít k volbám a myslím, že příští předseda vlády se bude jmenovat Karel....To bude řevu. :o))) Kalous znovu na finance...ježíš, jak já to těm bolševikům přeju.

M. Komárek 9.8.2013 22:00

Re: Jak někdo může napsat

je strašná škoda, že nemá Kalousek čas zabývat se internetovými nulami. Potřeboval bys ty šmejde jeden dostat u soudu za vyučenou a tak nejméně mega pokutu za šíření pomluv a veřejné urážení. Pak by sis dal bacha, než bys kohokoli beztrestně označil za zloděje.

M. Komárek 9.8.2013 21:57

Po odchodu Skupíka a Slepičky

jste tu jednoznačně největším blbcem. Přirovnat ODS k fašistům může skutečně jen totální idi0t.

J. Farmačka 9.8.2013 21:53

ODS už dávno přestihla komunisty, teď je na úrovni

fašistů. Už chybí jen popravy. Celé roky mají plnou hubu demokracie a proklamování své demokratické politiky, právo každého člena na vlastní názor, ale když to někdo zkusí vidět jinak a upozorní je, že se chovají jako prasata a  nerespektují svoje usnesení, vylučují a dehonestují vlastní členy. Tento spolek vždy nadšeně oslavoval každého přeběhlíka, který jim pomohl prosadit jakékoliv svinstvo vůči občanům, jen u vlastních to nemíní trpět. Další důkaz zbytečnosti politickým spolků a jimi přeplněných šmejdy všeho druhu. Před volbami si tak kálí do vlastního hnízda a voliči to jistě ,,ocení".

H. Grúbr 9.8.2013 21:40

Re: Jak někdo může napsat

Měli si jako ministra financí dát ekonoma a ne chemika. A viděli by, že je těch cest víc, než se nám snaží namluvit - především přestat rozkrádat veřejné finance, jenže jak, když hlavní zloděj je Kalousek a chce být první u lizu?

M. Komárek 9.8.2013 21:35

Re: Jak někdo může napsat

co kdybyste už s těmi forky šla do řitě?

M. Komárek 9.8.2013 21:34

Re: Proč nevyloučili Nečase a Nagyovou

je tu ještě jeden zajímavý moment - celé dvouleté úsilí Šlachty a Ištvana bylo původně zaměřeno na aktivity Janouška a Hrdličky. Nakonec Ištvan kmotry ani neobvinil a Hrdlička se v den hlasování vynořuje, aby dorazil slábnoucí ODS.

V. Horáková 9.8.2013 21:33

Re: Jak někdo může napsat

Správně...ODS má dvě možnosti. Musí pečlivě zvážit kterou zvolí ....

http://vtipy.netroof.eu/item/11947/d-i-l-e-m-a/

V. Horáková 9.8.2013 21:31

Svoboda prožíval přímo orgasmus .....

http://vtipy.netroof.eu/item/12814/quotnavrhquot-podle-ods/

J. Z rokycan 9.8.2013 21:28

ubohost a smutné od vedeni ODS

..je to jen záminka. Hrdlička řekl dnes resp. naznačil, že se dá na politiku a asi to myslel vážně. To co vede nyní ODS jsou tajtrdlíci a zmatkaři. On by to dělal lépe. S ním by Kalousek  nemaňáskoval jako s Nečasem.

P. Pokorný 9.8.2013 21:21

Re: Jak někdo může napsat

Co jsou pravicové hodnoty, když jde o krk státu? Když byly dvě cesty. Tato, nebo jižní cesta. Ostatní jsou kecy. Jsem pravicový asi jako Klaus. Ale když teče do lodi, dělám kroky, které nejdříve potápění zastaví a tepve potom začnu pádlovat!

P. Pokorný 9.8.2013 21:18

Re: Proč nevyloučili Nečase a Nagyovou

Protože jenom jednodušší lidé nepochopí, že se musela ODS odstranit a pracovalo na tom víc uskupení. Zeman, možná Klaus, fízlové jako Ištvan, v pozadí Láska a peníze Janečka... Chce to trochu víc věcí pospojovat. O Nagyové se vědělo dávno, proč to najednou vybuchlo vše?

H. Grúbr 9.8.2013 21:17

Jak někdo může napsat

že ti tři spáchali podraz??? Podraz na voliče a na straníky spáchali ti, kdož celou dobu poslouchali Kalouskovo rozkazy. Ti by měli opustit ODS! ODS měla hájit pravicové hodnoty, ne to jen říkat a dělat pravý opak.

H. Grúbr 9.8.2013 21:14

Proč nevyloučili Nečase a Nagyovou

kteří mají celou aféru na svědomí???? Tady (míněno v ODS) je to jak v armádě: následuje potrestání nevinných a odměnění nezůčastněných..... ODS si svůj osud opravdu zaslouží. A mimochodem, být Klausem a číst si že spolupráce ano, ale f-ce ve straně, potažmo volitelné místo na kandidátce ne, tak je pošlu do pihele tmavého takovým fofrem, že na to do smrti nezapomenou.

M. Komárek 9.8.2013 21:14

Honzíku

příště se tě určitě zeptají. Pro tentokrát jim to odpustíš?

J. Z rokycan 9.8.2013 21:08

Celé na P.listech

a tvrdím, že to je za co jej vyloučili je nesmysl.

J. Z rokycan 9.8.2013 21:06

podle mne se spíše obhajoval!

Zdůrazňuji především, že ta SMS byla směřována novináři z Lidovek, nikoli členům

či poslancům ODS. A v žádném případě jsem se v ní nevyjadřoval k Rusnokově

vládě. Takže jestli dnes hlupáci typu Jiřího Pospíšila a Mirky Němcové říkají,

že bych měl být vyloučen, tak říkám, že oni za to nemůžou.

O. Hanus 9.8.2013 21:04

Re: fuj

Zjevně :)

J. Z rokycan 9.8.2013 21:04

Tak tohle je nadpis článku za co jej vykopli

Schwarzenberg je debil a Němcová je hloupá. Mocný ódéesák Hrdlička začal

mluvit..

M. Komárek 9.8.2013 21:02

Re: Rychlost očisty ODS se mi líbí

ano, to jednání Floriana a Úlehly byl jednoznačný podraz. A u Úlehly opakovaný ...

M. Komárek 9.8.2013 21:00

Re: Pan Hrdlička...?

holuby a hrdličky nesnáším. Jen blbě vrkaj a všchno pose*ou ...

J. Venc 9.8.2013 20:58

Re: Hrdlička

... nepochybně ještě chvíli bude škodit, o tom, že socani využijí

jeho "zkušeností" bych vůbec nepochyboval :)

K. Janyška 9.8.2013 20:54

Re: Klasika. Plnou hubu demokracie

Nemáte pravdu, popleto... Dzp.

K. Janyška 9.8.2013 20:52

Samozřejmě, že s kroky VR souhlasím... Dzp.


Sledujeme začátek rituální sebevraždy lidstva, říká Čech s nejvyšším IQ

Oficiálně nejchytřejší Čech nepůsobí jako robot, nechrlí ze sebe tisíce... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Oficiálně je považován za nejchytřejšího Čecha. Jako robot ale nepůsobí. Při osobním setkání je Karel Kostka, vzděláním...

Upřímnost fotbalové antihvězdy. Souček o tetování, rasismu i vyjídání ledničky

Fotbalista Tomáš Souček | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Říká o sobě, že je obyčejný kluk z Brodu. Přitom si ho už stihla zamilovat fotbalová Anglie a Česko na něj spoléhá: na...

O antikoncepci už není takový zájem. Párový sex upadá, míní gynekolog

Antikoncepce: Jaký vliv má na zdraví popisuje MUDr. Alexandr Barták. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Všichni strašili, že bude upadat mravnost a ženy budou mít z dlouhodobého užívání pilulek zhoubná onemocnění jater....