Úterý 15. června 2021svátek má Vít 27 °C polojasno Předplatné LN

Diskuse k článku

ODS účtuje. Vyloučila ze strany Hrdličku, Floriána a Úlehlu

Vedení ODS dnes vyloučilo ze strany lobbistu Tomáše Hrdličku. Vyloučeni byli i poslanci Jan Florián a Tomáš Úlehla, kteří ve středu nehlasovali proti vládě Jiřího Rusnoka, čímž porušili dohodu bývalé koalice.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Pokorný 9.8.2013 20:43

Rychlost očisty ODS se mi líbí

strana v rozhodujícíchb chvílích nemůže být hot a čehý. V diskuzích ano, ale nakonec musí být silná a jednotná. Spíše to vypadá, že ODS shodou okolností zahájila očistu jako první.

K. Holub 9.8.2013 20:42

Re: Pan Hrdlička...?

vtipné :-)) ... no, co ale je pravdou ... kdovíjaká „vývojová stádia” jisté čeledi dvoukřídlého hmyzu a K. Okoty .. to opravdu nemusím. Brrr!

M. Bednařík 9.8.2013 20:28

Re: modrá demokracie v praxi.

Toho děláš už že sebe paermanentně ty sám. I když vlastně ho dělat nemusíš.

M. Komárek 9.8.2013 20:26

Re: Pan Hrdlička...?

ty máš koukám pro ptáky nějakou "slabost" holube :-)

M. Bednařík 9.8.2013 20:25

Re: Ala vždyť Nagyová je podle pravých troubelínů...

Pravil inteligent Komárek.

M. Komárek 9.8.2013 20:23

Re: modrá demokracie v praxi.

ty máš šanci ze sebe opakovaně udělat deb*la

K. Holub 9.8.2013 20:22

Pan Hrdlička...?

Kdo neudržel ptáka v gatích? Hrdlička nebo Nečas? Nečas se svojí Nagy potopili vládu, ODS a ... vyloučili „jen” Nagy. Divné!

M. Komárek 9.8.2013 20:22

Re: Florián a Úlehla

neznám pana Hrdličku. Ve standardním podnikání byl údajně neúspěšný. Ono tyhle praktiky z 90. let už dnes nefungují - respektive fungují jen v politice

M. Bednařík 9.8.2013 20:21

Re: Florián a Úlehla

Pouliční zpravodajce Komárek poslušně hlásí.

M. Komárek 9.8.2013 20:20

Re: fuj

Soudruhu - ty máš s Hrdličkou nějaké plány, že tu za něj bojuješ?

M. Bednařík 9.8.2013 20:19

Re: fuj

Téměř jako ty, Hnusi!

M. Bednařík 9.8.2013 20:19

Re: modrá demokracie v praxi.

Komárku, ty jsi modrý děd Vševěd, nebo lžeš vědomě? Tvoje neopodstatněné tvrzení je lež a je možno ho brát jako pomluvu s cílem poškodit napadeného. Myslím, že zvážím  podat na tebe trestní oznámení pro pomluvu. Máš ale šanci se veřejně omluvit.

P. Pruner 9.8.2013 20:19

Re: Florián a Úlehla

Úspěšní podnikatelé bývají asertivní a mají tah na branku. To je na nich sympatické, jen jde o to, kam napřou své úsilí...

Nicméně si přiznejme, že ta 101 byla taková nejistá hra. Zásadní chybou byla likvidace 118 po tom, když ztratili nervy s VV.

O. Hanus 9.8.2013 20:14

fuj

To je takové odporné prase ten Hrdlička.

V. Prokeš 9.8.2013 20:12

Re: Vylučovat, vylučovat, vylučovat.........!

Bednaříku, nikdy jsem členem žádné strany nebyl a ODS dokonce ani nikdy nevolil, právě proto, že jsem věděl kdo v této straně rozhoduje a proto ta rada o vylučování. Vy jste si to vysvětlil dle své hlavy a levicového přesvědčení, takže vyvracet Vám to nebudu.

M. Bednařík 9.8.2013 20:11

Re: Klasika. Plnou hubu demokracie

Téměř jako ty, Komárku! Můžeš napsat, kdy ODS dojela na vnitřní demokracii? Myslíš tehdy, kdy Klaus živil svoji zločineckou partaj mrtvolami neexistujích sponzorů Lájoše Bácsiho, Rádžíva Singha, nebo různými Pepy z Hongkongu? Nebo když Topolánek vystrkoval fakováky nebo předváděl svůj genitál nezletilým prostitutkám u Berlusconoho, nebo když mlátil fotografy na ulici? Nebo snad když Nečas platil svoji konkubínu milińovými odměnami ze státního? Nebo vidíš projev demokracie v ODS ve zločinné amnesti? Anebo bylo projevem demokracie v ODS, když konkubína premiéra úkolovala státní zpravodajské služby k soukromým účelům a dokonce nechala šmírovat milencovu manželku? A opravdu jsi tak slaboduchý, že každý, komu se nelíbí kmotrovské rozkrádání státu, podvody, korupce, že musí být bolševik? Skutečný bolševik jsi ty, to komunisti viděli ve všem sabotáž, i tvoje metody,  kdy vulgárně spíláš jiným, protože nemáš argumenty.

M. Komárek 9.8.2013 20:11

Re: Kde je Skupík,

Skupík a Kubata (obě jména jsou smyšlená) se zaručeně objeví. Dávám tomu ještě tak týden.

M. Komárek 9.8.2013 20:10

Re: Hrdlička

Hrdlička teď může klidně vstoupit do ČSSD, kde má podstatně lepší vztahy, než v ODS.

M. Komárek 9.8.2013 20:08

Re: Florián a Úlehla

to "spojení" mohlo proběhnout včera ráno. Hrdlička je údajně velmi "asertivní"

P. Pruner 9.8.2013 20:07

Re: Florián a Úlehla

On se tím ale právě brání, že kdyby byl ve spojení s kmotry, tak by nebyl na posledním místě kandidátky odkud ho do sněmovny poslali voliči ODS. To zní logicky.

V. Grycz 9.8.2013 20:05

Kde je Skupík,

dostal BAN nebo se jmenuje jinak?

P. Pruner 9.8.2013 20:05

Hrdlička

Přiznám se, že neznám zákoutí pražské politiky a nevím zda pan Hrdlička spáchal to z čeho je obviňován a zda je pravdivá jeho pověst. Nicméně je faktem, že ho hodně narychlo vylučují ti neúspěšní politici ODS v době, kdy ODSce teče do bot.  Četl jsem s ním dnešní rozhovor - je to inteligentní pán, jeho odpovědi mají logiku.

Je to špatný signál voličům, strana má vystupovat pozitivně. Takto je to mediálně jejich hlavní bod dnešní agendy což je ubohé.

M. Komárek 9.8.2013 20:00

Florián a Úlehla

Florián údajně za tři roky ve sněmovně nepromluvil, snad jen v kantýně. Úlehla se již vybarvil v partě vyděračů. Jak se tahle dvojka dostala do PS? Nebyla to zasenějaká hra kroužkovačů posledních míst z kandidátek? To byl mimořádně idi0tský nápad ...

M. Komárek 9.8.2013 19:57

Re: Klasika. Plnou hubu demokracie

nebudu vás z vašeho blouznivého světa imaginací vyvádět ...

P. Čech 9.8.2013 19:52

Re: Klasika. Plnou hubu demokracie

S tím panem Hrdličkou s Vámi souhlasím. Jinak ovšem jako obvykle nesouhlasím. ODS totiž, stejně jako i jiné politické strany vůbec netuší co to demokracie je. Kdyby to byť jen zčásti tušily, nemohly by tak hloupě žvanit a už vůbec ne konat. Demokracie je totiž - demos krates - vláda občanů, lépe řečeno vláda a moc jejich většinové vůle. Nikoliv vláda a moc politických stran nad mocí zákonodárnou, výkonnou a soudní, jako je tomu u nás.

M. Bednařík 9.8.2013 19:50

Re: Vylučovat, vylučovat, vylučovat.........!

Prokeši, modrý ideologu, děkuji za přiznání. Veřejné přiznání, že ODS je nedemokratická partaj. To znamená, že když pohlaváři ODS usoudí, že něco jim může prospět (ukázat příznivou tvář), jsou schopni i nedemokratických a fašistických metod, prostě čehokoliv, včetně zlodějen a vražd.  To je pravá tvář ODS.

M. Komárek 9.8.2013 19:48

Re: modrá demokracie v praxi.

disciplinu tvé KSČM jen všichni závidí ...

P. Čech 9.8.2013 19:47

Re: Pan Úlehla o znovupřijetí do ODS žádat nemusí.

Podle zákona o Ústavním soudu tento bez podání návrhu nekoná , lidově řečeno bez návrhu či podnětu nedělá nic. Není mi jasné, jak dbá o ústavnost v České republice, když při každodenním porušování ústavy politickými stranami hraje mrtvého brouka a odvolává se na nějaké podněty a návrhy. Prostě zákon k ničemu, stejně jako i zákony jiné.

M. Komárek 9.8.2013 19:47

Re: Ala vždyť Nagyová je podle pravých troubelínů...

ty jsi blbec. Nic víc, nic míň ...

M. Komárek 9.8.2013 19:46

Klasika. Plnou hubu demokracie

tu mají dva největší bolševici - Bednařík a Sládeček. Už chybí jen Janáček. Krok ODS je správný, ti členové byli vyloučeni v podstatě za sabotáž. O žádný názor nešlo, to jsou jen kecy. ODS vždy byla stranou silně akcentující vnitřní demokracii a mockrát na to dojela. Vše má své hranice. Hrdličku měli ale vyrazit už dávno. Ten člověk musí být strašný parchant.


Sledujeme začátek rituální sebevraždy lidstva, říká Čech s IQ 206

Oficiálně nejchytřejší Čech nepůsobí jako robot, nechrlí ze sebe tisíce... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Je jedním z nejchytřejších Čechů, ale jako robot nepůsobí. Při osobním setkání je Karel Kostka, vzděláním učitel,...

Upřímnost fotbalové antihvězdy. Souček o tetování, rasismu i vyjídání ledničky

Fotbalista Tomáš Souček | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Říká o sobě, že je obyčejný kluk z Brodu. Přitom si ho už stihla zamilovat fotbalová Anglie a Česko na něj spoléhá: na...

O antikoncepci už není takový zájem. Párový sex upadá, míní gynekolog

Antikoncepce: Jaký vliv má na zdraví popisuje MUDr. Alexandr Barták. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Všichni strašili, že bude upadat mravnost a ženy budou mít z dlouhodobého užívání pilulek zhoubná onemocnění jater....