Diskuse k článku: Přečtěte si usnesení, proč policie obstavila majetek miliardáře Tykače

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 28.7.2013 19:05
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Min 28.7.2013 16:41

10 let vazby

a 25 let natvrdo.

A dalsi by mel byt Bakala, Kellner,Stehlik a dalsi "podnikatele".

J. Cedivoda 28.7.2013 19:05

Re: 10 let vazby

Jenže Bakala má v rukou ta nejčtenější media v České republice a jeho šéfredaktoři a editoři se poctivě starají, aby to co je černé bylo bílé a naopak. Je to vidět na tom jaká smršť propagandy nastala při volbě prezidenta a jak hrozné bylo to, že jeho "kůň" Schwarzenberg nevyhrál.

J. Cedivoda 28.7.2013 9:32

Toto je jen další důkaz toho,

jak jsou kriminalizováni podnikatelé v prostředí skryté socialistické šikany v EU a Švýcarsku, kde si už nikdo není jistý nedotknutelností osobního majetku. V poslední době se tato zločinná praxe začíná uplatňovat i v naší doposud demokratické republice, kde již nepomáhá ani krytí těchto elit národa našimi demokratickými politickými stranami.

M. Písecký 28.7.2013 10:03

Nejvíc ovšem pomáhá

když tyto "elity" zaúkolují OČTŘ a vypustí jakobínského prokurátora-robota, aby převrátil půl Prahy kvůli operetní nevěře a politické dohodě, jakých se v každé demokracii urodí deset každý den... Také je dobré "odstíhat" ty politiky, kteří se snaží horkotěžko vybruslit z gigantického tunelu s tramvajenkou a na skutečné viníky se mile usmívat.

Co na tom, že obžalobu rozmetá i plzeňský právník - rozkaz zněl jasně, diverzant, který by chtěl zarazit penězovod k mafii, musí od vesla.

Kolibřík, Mazánek a Ivošek jsou vysmátí a opálení, nechávají pozdravovat všechny užitečné voly, kteří se radují, že se bojuje s toudlectou korupcí.

J. Cedivoda 28.7.2013 11:16

Re: Nejvíc ovšem pomáhá

Ona simbiotická spojení jsou v přírodě častá. Třeba hlízkové bakterie a bobovité rostliny, kdy bakterie váží pro rostliny atmosférický dusík. Je to jako spojení mezi ekonomickými šmejdy a politiky. V poslední době s tím NSZ začalo zřejmě něco dělat a "příroda" se brání. Šmejdi v mediích rozjeli propagandistickou kampaň "chyťte velké kmotry" (a nechejte politiky - jejich bakterie - na pokoji). Tato hra takto hrát nejde. Na džungli ulitých peněz byla krátká i justice v USA a chytala mafiány na banality. Je třeba vyeliminovat bakterie - politiky, kteří jim umožňují vegetaci. Nevěřte tomu, že je někdo vysmátý, klepou se jim kolena všem, jejich existence je v majetku a simbióze, jsou známí a snadno dohledatelní, přijde čas, že na Mazánky a Kolibříky dojde taky. Mají v moci "nezávislá" media, ječí a řvou, tak, jak každý organismus v ohrožení, ale čas je neúprosný, pokud se nenecháme dojmout špatnými telenovelami a skučením šmejdů.

J. Tínek 28.7.2013 10:45

Re: Toto je jen další důkaz toho,

:-)))). Vtipné...

J. Jorda 28.7.2013 11:26

Re: Toto je jen další důkaz toho,

pan Cedivoda se krutě mýlí, podnikatelé ve Švýcarsku jsou si jistí nedotknutelností osobního majetku, pokud ovšem byl nabyt seriozní prokazatelnou činností. Je na podnikateli aby to dokázal, jakmile je dotázán např. policií nebo soudem cizí země, jak tomu bylo v tomto případě.

J. Jorda 28.7.2013 11:28

Re: Toto je jen další důkaz toho,

příliš rychle jsm zmáčkl Enter, než jsem mohl vyslovit ironii pana Cedivody chválu, což tímto činím a omlouvám se.

Najdete na Lidovky.cz