12. února 2015 19:54 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Zeman prozradil, že se kancléř Mynář bude už za týden ženit

Prezident Miloš Zeman a jeho kancléř Vratislav Mynář. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Prezident Miloš Zeman a jeho kancléř Vratislav Mynář. | foto: MAFRA - Petr Topič

PRAHA/ABÚ ZABÍ Šéf prezidentské kanceláře Vratislav Mynář se má příští týden oženit s moderátorkou České televize Alexandrou Noskovou, s níž očekává potomka. Informaci o termínu chystané svatby ve čtvrtek prozradil prezident Miloš Zeman během recepce na českém velvyslanectví ve Spojených arabských emirátech.

Zeman na recepci uvedl, že Mynář tráví v této exotické zemi pravidelně dovolenou. Prezidenta doprovázel i na jeho nynější blízkovýchodní cestě. V listopadu 2013 se v českých novinách objevily fotografie hradního kancléře, který se v té době rozváděl, ve společnosti redaktorky veřejnoprávní televize na pláži v Dubaji. 

Jejich dosud utajovaný vztah se krátce nato stal tématem společenských rubrik. Nosková kvůli poměru s blízkým spolupracovníkem hlavy státu musela opustit moderování zpráv. V televizi sice zůstala, kvůli rizikovému těhotenství již ale delší dobu nepracuje.

ČTĚTE TAKÉ:

Strašnická vila a majetkové přiznání

 Právě kvůli přírůstku do rodiny prý Mynář loni v listopadu koupil vilu v pražských Strašnicích, podle expertů podezřele levně. Kritice čelí kancléř delší dobu i kvůli tomu, že stále nemá bezpečnostní prověrku. Zeman ho ale při všech kontroverzních situacích zatím podržel.

Mynářovu pozici také oslabilo majetkové přiznání, které nechce zveřejnit, utajena zůstala také výše jeho hradního platu. 

Média již dříve uvedla, že sedmačtyřicetiletý Mynář se chce s jednatřicetiletou Noskovou oženit ještě před červnovým termínem porodu. Svatba by se měla konat v Osvětimanech na Zlínsku, kde Mynář podniká a zároveň působí jako zastupitel.

Lidovky.cz, ČTK

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.