Diskuse k článku: Mladá řidička prchala před policisty. Zemřela po nárazu do stromu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 23
  • Poslední: 8.2.2015 5:19
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Bryndza 7.2.2015 9:17

Půlnoční závodní dráha

motivaci nebožky k nesmyslnému chování se už nedozvíme,ale neříkejte mi že si policisté občas rádi nezazávodí..policisté bývají většinou výborní řidiči a čas od času si rádi zpestří nudnou službu

J. Novák 8.2.2015 5:18

Re: Půlnoční závodní dráha

Když jim k tomu dá někdo záminku, tak proč né? Kdyby na znamená zastavila, tak by asi nezávodili, že? A jako bonus - nebyla by mrtvá.

J. Novák 7.2.2015 4:31

No, alespoň, že tak!

Hlavní je, že se nikomu nic nestalo! Té buchty možná je škoda, neb možná mohla obšťastnit tu i tam nějakého chlapa či ženskou, ale v každém případě už se nemůže stát, že někoho při své další opilecké či smažkovské jízdě někoho zabije, což vnímám velice pozitivně.

A nezačínejte zase s tím, že jí policajti uštvali či s nějakou jinou obdobnou hámotinou, vy trubky zmatlané.

F. Rudl 6.2.2015 22:52

užasné

jaké to tu máme odborníky na řešení situací. copak byste asi psali, kdyby, aniž by ji pronásledovali, zabila po cestě několik lidí. to za prvé. za druhé, když by měli to číslo, tak co? jak by zjistili, kdo s ním jel? za třetí, co byste ji chtěli dokázat? že nezastavila? k smíchu, neviděla jsem je, myslela jsem, že jsou to převlečení zloději atd. Udělala rozhodnutí a tak musí počítat s tím, že ponese následky. Bylo to její rozhodnutí a ne rozhodnutí policie. Byť je mi ji líto, hlavně rodiny, evidentně nevěděla, kde jsou hranice zákona. a pokud měla tak špatné vychování, které by ji do do vínku úctu k zákonu a donutilo zůstat stát, když ji policie staví, tak to byla výchova rodiny. a není co řešit.

K. Jež 6.2.2015 23:49

Re: užasné

Pak dejme do policejních aut granátomety a je to vyřešeno. Honičky budou kratší.

J. David 6.2.2015 19:10

Holt Kobra11

Simirové se zase vyřádili. Neomlouvám tu holku (asi měla něco "pod kulichem"), ale uspořádat na ní takovýto hon ze strany policie, mi připadá irrelevantní, jsou snad jiné metody, kterak "Pomáhat a chránit". Ale uspořádat zadržení podezřelého metodou "lovu škodné" naháňkou, mi nepřipadá šťastným řešením. Závodit a stíhat přestupníka takovýmto způsobem, vede jenom k tragediím, jako je tato. Nevím jak se to přihodilo, ale holčina byla asi tele ve smyslu "klasické slípky", když se snažila uniknout našim čackým strážcům Silničního zákona (kteří se mnohdy pasují na Pinkertony). Jenom se ptám, když jim byla podezřelá, sledovat, a lapnout jí, tam kam dojede, a né zapnout majáky a sirénu a dělat bugr. Asi měla auto tatíkovo (i když v 19.letech může mít na auto vypišoleno), před podáním vysvětlení na PČR by jí tatík udělil jistě pár výchovných facek (Šabatová by ale brsnila). Nuž, ptejme se, kdo za to může, že v tak mladém věku se bude popelit v urně.

K. Jež 6.2.2015 14:40

Další zbytečně mrtvej.

Stačilo vyfotit číslo, nechat ji v klidu dojet domů a pak sebrat. To je jako s tím klukem co sebral tu audinu a poldové rozmlátili kus dálnice i s lidmi.

M. Komárek 6.2.2015 14:49

Aha,

a jak dokážete, že řídila zrovna ona?

K. Jež 6.2.2015 15:02

Re: Aha,

Nějak určitě ano. Ale i kdyby ne, tak lepší, než mrtvola. Čímž neříkám, že se nemají honit vrazi lupiči na útěku atd. Ale je téměř pravidlem, že připitej mladej člověk zpanikaří před poldy a může začít ve zkratu prchat. Starší člověk by zastavil i připitej u vědomí, že ten pr...ser nějak přežije. Ovšem mlaďoch ty důsledky nemusí dokázat správně vyhodnotit a začne zmatkovat.

M. Komárek 6.2.2015 16:27

Re: Aha,

pravidlem to není. Většinou zastaví, mí kluci by určitě neutíkali. Jestliže je někdo vychován tak, že mu chybí jakákoli pokora, úcta a připravenost nést důsledky svých chyb, je útěk před odpovědností pak pravidlem ...

K. Jež 6.2.2015 17:08

Re: Aha,

Jasně, máte absolutní pravdu a všechno je o lidech. Já být na místě toho pronásledovatele, tak v okamžiku, kdy bych viděl, že začíná ujíždět a zrychlovat bych se na to vykašlal. Připitá by nějak dojela, nebo třeba sjela do škarpy. Ale připitá a ještě ve stresu mohla zabít sama sebe (stalo se), nebo nedej Bože smést třeba grupu mladých pěšáků na cestě ze zábavy.

J. David 6.2.2015 19:30

Re: Aha,

Človek i zvíře, které se dostane do kritické situace, provede neuvěřitelné věci. Zažeňte prase k plotu obory, nebo pronásledujte holku s majáky a houkačkou. Budou reagovat stejně, adrenalin a endorfiny pudu sebezáchovy bez ohledu na následky. Jak je irrelevantní chování řidičky, tak je i nesmyslné chování strážců zákona. Ale, neznám celou kauzu, jenom že ji pronásledovali, ona nezvládla řízení, a strom se zabila. Stříleli, či nestříleli? Qui modo.

J. Novák 7.2.2015 4:35

Re: Aha,

No, naštěstí zabila jen sama sebe, což je z hlediska další bezpečnosti na silnicích určitě dobrá zpráva. Takže nechte si to, co by kdyby, neb je to minimálně laciné. Ona totiž by mohla zabít někoho jiného i tehdy, pokud by se ten, kdo jí pronásledoval, na to, jak vy píšete, vykašlal. Ale to by také pak mohlo být tak, že by z toho byl neznámý pachatel, protože pochybuji, že by zastavila. A pitomečkové vašeho ražení by zase psali, proč že ti policajti nechali tu ožratů či zfetovanů sviňu klidně ujet!

Modrejmor 6.2.2015 21:22

Re: Další zbytečně mrtvej STROM

Jednak by jí to nedokázali, protože máme zákony chránící především zločince, a za další kdyby ta značka byla kradená, tak co? Kravka se zabila sama, má co chtěla, aspoň už nemůže ohrozit nikoho dalšího na silnici. Já jen lituji toho stromu.

K. Jež 6.2.2015 23:51

Re: Další zbytečně mrtvej STROM

To asi proto, že tvé děti jsou andělé.

J. Novák 7.2.2015 4:36

Re: Další zbytečně mrtvej STROM

Aha, už jsem to pochopil! Ty máš prostě parchanty, kteří také jezdí ožratí či zfetovaní, že? Proto se té pindy tak zastáváš, co?

K. Jež 7.2.2015 14:07

Re: Další zbytečně mrtvej STROM

Ne, jen jsem neskonale inteligentnější, než ty.

J. Novák 8.2.2015 5:19

Re: Další zbytečně mrtvej STROM

A na to jsi přišel sám nebo ti to řekla kartářka, muhehe? Obdivuji ovšem tvoji zřejmě vrozenou skromnost.

J. Novák 7.2.2015 4:27

Re: Další zbytečně mrtvej.

Jež, jste prostě trouba. Ale chápu vás. Zřejmě by se vám takový postup policistů velice zamlouval. Oni pak podle reg. zn. předvolají majitele vozidla a ten jim řekne, že když to auto tedy někam jelo, tak ho asi holt někdo řídil, ale že neví, kdo to byl, nejspíš někdo, kdo má přístup ke klíčům od vozidla, tedy někdo z rodiny. A co jako dál, hloupé telátko?

K. Jež 7.2.2015 14:08

Re: Další zbytečně mrtvej.

Dál by bylo, že by byla naživu. Myslím, že smrt si zasloužíš spíš ty.

J. Novák 8.2.2015 5:17

Re: Další zbytečně mrtvej.

proč to? Já policajtům neujíždím, protože nejsem dobytek. A za to si zasloužím smrt? Nu, jak říkám, jsi prostě tupounek.

M. Brejcha 6.2.2015 13:52

To jsou věci ???

Mladou slepici napadlo ujíždět před PČR. Doufám, že favoritem, kterého jistě měla pěkně nadupaného !!!

J. Novák 7.2.2015 4:38

Re: To jsou věci ???

Já tedy nevím, ale jste si jist, že Ford Focus, kterým ta slépka jela, má další označení Favorit?

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...