Sobota 4. února 2023, svátek má Jarmila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Startuje nový program Prima Show. Uvede show Královny butiků či Ostrov pokušení

Česko

  11:14
Prima odpoledne zahájí vysílání na svém jedenáctém televizním kanálu Prima SHOW. Diváci se mohou těšit hlavně na reality show jako jsou Like house, Královny butiků, Krásky a šprti, Ostrov pokušení, Slunce, sex a rodiče v patách či Výměna manželek, tentokrát z USA.

„Ze zahraničních reality show jsme do programového schématu vybrali mix titulů, které slibují dramata, dojetí, lásku i kontroverzi. Například americká show Ostrov pokušení je skutečně nevšední formát nabitý emocemi od začátku do konce. Pořad Krásky a šprti zase propojí dva absolutně odlišné světy a americká Výměna manželek je legendou mezi reality show. Myslím, že se diváci budou skvěle bavit,“ prozradil při představení kanálu programový ředitel skupiny Prima Roman Mrázek.

Slíbil, že program Prima Show je pro diváky sestaven maximálně jednoduše, přehledně a jednotlivé show se vysílají v pravidelných denních časech.

Televizní kanál Prima Show bude dostupný v České republice a nabídne celodenní vysílání sedm dní v týdnu. DVB-T2 signál bude šířen terestricky prostřednictvím digitálního multiplexu číslo 22 Czech Digital Group.

Grafickou výbavu pro kanál vytvořilo audiovizuální studio DEPARTMENT, které stojí i za grafikou většiny kanálů skupiny. Staničními hlasy jsou herec Roman Hajlich a herečka Tereza Císařová.

Programové schéma stanice Prima Show

Prima Show je jedenáctým kanálem skupiny Prima. Její hlavní stanicí je plnoformátová TV Prima pro celou rodinu, jejíž obsah zrcadlí kanál Prima +1. Na mladší muže se orientuje stanice Prima COOL, další je Prima LOVE určená převážně pro ženy. V portfoliu skupiny je i dokumentární kanál Prima ZOOM a filmový kanál Prima MAX, na detektivní a kriminální pořady se zaměřuje Prima KRIMI. Dále pak do rodiny Prima patří zpravodajský kanál CNN Prima NEWS. Desátým kanálem se v roce 2021 stala Prima STAR, která přináší to nejlepší rodinné stříbro skupiny Prima.

Upoutávka na kanál Prima Show:

Autor:

Mohlo by vás zajímat