Případ vraždy na benzínové pumpě

Sledujte živě

15:22
Státní zástupce ve středu schválil uvalení vyšetřovací vazby na oba podezřelé.
15:16
Kriminalisté se nechtěli vyjádřit k tomu, jestli se dvojice na místě dostala pěšky nebo autem.
15:14
Čin byl výjimečný i tím, že pachatelé stříleli po ženě, která se před nimi chtěla schovat a utekla do zadní místnosti čerpací stanice.
15:11
Policie pochválila vysokou kvalitu záznamu z bezpečnostních kamer.
15:09
Policisté se nechtěli vyjádřit k informaci, že našli nelegálně drženou zbraň
15:07
Mladšího z podezřelých zadrželi policisté v Kralupech nad Vltavou, staršího ve Vojkovicích na Mělnicku. Na případu pracovalo podle Pavlíka kolem 50 lidí.
15:05
Policie nechtěla komentovat domněnku, že jeden podezřelý udal druhého. Nevyjádřila se ani k tomu, jestli se podezřelí přiznali.
15:04
Policisté k případu, který se stal 3. prosince, prověřovali přes 300 poznatků. Jeden ze zadržených je vícekrát trestaný, oba mají kriminální minulost.
15:02
„Postupně se nám začala opakovat konkrétní jména. Na základě dalších šetření, výslechů svědků jsme se utvrdili, že jsme správně,“ řekl Pavlík.
14:57
Ani policisté na začátku nevěděli, jestli vraždili dva muži, nebo muž a žena. Pachatele a spolupachatele určili až později, když objevili další stopy.
14:49
Policie podezřelé zadržela v úterý a podala návrh na vazbu. Starší je stíhaný za vraždu, hrozí mu až výjimečný trest, druhý je stíhaný pro loupež, v případě prokázání viny mu hrozí deset let vězení. Při přepadení odnesli asi 10.000 korun v hotovosti a cigarety za zhruba 3000 korun. Řekl to na dnešní tiskové konferenci Aleš Pavlík z krajského policejního ředitelství.
14:49
Z vraždy čerpadlářky jsou podezřelí dva muži, 32 a 26 let. Policie je zadržela a navrhla vazbu. Jeden je stíhaný pro vraždu, druhý pro loupež.
14:06
Policie událost využila k bilancování. Nejdříve zhodnotí uplynulý rok a personální změny.
14:04
Dobrý den, vítáme vás u on-line zpravodajství z tiskové konference policie k případu zavražděné čerpadlářky. Policie zadržela dva podezřelé, k případu zveřejní další informace. Server Lidovky.cz má na místě reportéra Roberta Sattlera.

Najdete na Lidovky.cz