Sobota 25. ledna 2020svátek má Miloš 1 °C oblačno Předplatné LN

Diskuse k článku: Přísná soudkyně v kauze Homolka. Posadila Rampulu, vyšlápla si na Dbalého

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 16
  • Poslední: 18.2.2016 7:20
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Jiří_K 18.2.2016 7:20

Na hrubý pytel, hrubá záplata! Za ta léta ODSoudružské "demokracie" se nám hoši trochu rozcapili a s guru Klausem v čele získali falešný pocit nepostižitelnosti a tak kradli ani poledne nedrželi. Chápu rozčarování ze změny jejich statusu, ale to holt patří k rizikům cesty, kterou se vydali a kterou si zvolili naprosto dobrovolně, proto není rozhodně na místě, dělat divadlo z toho, co si navařili. Kdyby se chovali slušně, tak by ani nevěděli, že nějaká soudkyně Slepičková existuje.

P. Bubeníček 8.2.2016 10:30

Opravdu? A jakpak jste k takovému závěru dospěl? Vy ji znáte? Já ano, osobně. Tak si vaše dementní názory, s vaším laskavým svolením, vetkněte za klobouk.

P. Bubeníček 27.1.2016 11:42

Rozhodně se nehodlám vyjadřovat k tomu kdo a co spáchal. Nesoudím, neznám fakta, nebyl jsem u toho a novinářům nevěřím ani pozdrav. Nicméně co se týká oné soudkyně, pak tato si v nejmenším nezadá se středověkým inkvizitorem.

V. Boháč 8.2.2016 7:19

Bože vy jste tupounek

Holcman 24.1.2016 11:18

Paní soudkyně to s nimi zatím válí docela dobře, určitě většinu z nich trošku rozhodila. Myslím, že z ní nadšená nebyla i ta Dbalého advokátka, slověna Oboňová-Kožiaková, krasavice už na pohled. Mám dojem, že dělá taky pro toho vepříka Rittiga. :-)

http://i.idnes.cz/14/041/cl6/JB524c3c_44.jpg

M. Frank 23.1.2016 11:00

Paní soudkyně na mne působí jako velmi sebevědomá a arogantní. V každém případě nejedná s advokáty slušně a z pozice moci je k nim velmi přezíravá. Proces pak působí jako zmanipulovaný a předem rozhodnutý. Soudružka by se mohla trochu krotit.

J. Kohoutek 23.1.2016 13:19

Máte to soudruhování hodně pod kůží.

P. Bubeníček 27.1.2016 12:09

Pan Frank má pravdu bezezbytku. Náše soudní řízení trestní nesou hluboké rysy středověké inkvizice. Zákon o soudech a soudcích, nikterak nevymezuje právo soudce, aby se choval vůči obhájcům agresivně a nemravně. Bohužel, díky v pravdě neomezené moci soudce, se jen málokterý z advokátů, proti takovému jednání ze strany soudce ohradí, v obavě aby takovouto námitkou nerozezlil soudce a tím následně nepoškodil svého klienta. Je to tragický důsledek abnormální a bezmezné pravomoci Českých soudců.

J. Farmačka 23.1.2016 10:06

Už jsem si málem myslel, že i všichni soudci jsou součástí zlodějských mafií. Tak teď čtu, že nejméně jedna taková není. Chvála Bohu, jak nejsem věřící. Při každém odhalení a projednávání podobných případů mne napadá jediné: že za komoušů by si taková lidské pakáž ani neškrtla. Neškrtli by si ani všichni ti ,,Sokolové", kteří obhajují téměř výhradně kriminálníky všeho druhu, protože jim jde o odměny z nakradených peněz, kterých mají zloději hodně. No a zejména proto už jim není co zabavit. Podobně jako u zloděje Ratha, tak i v případě zloděje Dbalého, se dokonce objevují jejich zastánci. Dokládá to jen mizernou morálku státu po revoluci, která, jak se čím dál víc ukazuje, nám byla a je na nic a na hov....o.

V. Boháč 23.1.2016 9:34

Kolik těhle kauz se vyšetřovalo za ODS a Top ?

S. Sedlák 23.1.2016 9:58

Neplácej nesmysly. Dbalý skončil s ředitelováním v roce 2012 a to byl u vesla kdo?

Zahájit vyšetřování a mít kauzu před soudem je trochu rozdíl. Viz třeba Rath, kterého drapli s rukou v nočníku a trvalo to ještě déle mezi zahájením vyšetřování a soudem. Chceš snad tvrdit, že ho také držela ODS a TOP09??

V. Boháč 23.1.2016 14:08

Ano skončil 2012, ale vyšetřovat se začalo až po nových volbách jelikož díky Ano si Čssd , ODS a Top přestali přihřívat navzájem polívčičku, jelikož přestali mít lidi na správných místech . Jenom se musím smát jak se ministr Blažek málem omlouval ve sněmovně že tu Bradáčovou musí jmenovat :). A to díky Zemanovi vrchnímu státnímu zástupci. Kdyby to fungovalo dříve tak už dávno sedí Topolánek, Dalík, Vesecká , Kaliusek za padáky a čachry v armádě atd

V. Komárek 23.1.2016 8:18

Je třeba se zbavit všude vlivu modré mafie ODS. Pak se asi začne i normálně soudit. A bude možná možné se dostat i ke kauzám z 90 let při Klausové divoké privatizaci(zlodějině století) !!!

K. Vážný 23.1.2016 7:50

Přes veškerou podlost obžalovaných zůstává imho arogantní a možná blbá soudkyně (vycházím z článku) arogantní a ... . Kauza Mlynář byla zfušovaná a sestřelila (na čí objednávku?) člověka, který v IT pro tuhle zemi odvedl spoustu nadšené práce. Po něm (po sloučení pod MV) už přišli pouze "prospektoři".

D. Stirský 23.1.2016 7:22

Většina těchto šibalů často neváhá argumentovat tím, že to a ono ze strany policie či soudu připomíná 50. léta. A tak lituji, že nejsou povoleny tělesné tresty ve stylu "tatínek z Bylo nás pět". Vždy při takovéto poznámce by jich měli pár slíznout, neboť tím urážejí ty tisícovky bitých, mučených, týraných, ty stovky či desítky žalovaných Urválkem a Vašem a souzených Brožovou-Polednovou.

P. Balcar 23.1.2016 7:49

Jo, jo, dyby si je vzal do parády po soudružsku Vaš a kolektiv, tak by zpívali úplně jinou písničku. Pravděpodobně by se už doznávali i k tomu co nemohli udělat a žádali pro sebe nejpřísnější trest.

Premium

Do dvou let se ukáže neudržitelnost elektroaut, říká bývalý šéf Škoda Auto

Vratislav Kulhánek v lednu 2020 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Vadili jsme hlavně značce Volkswagen, když jsme postavili Octavii proti Golfu, říká v rozhovoru pro LN Vratislav...

Premium

Parkování zadarmo díky fíglu. Stačí si připlatit za vlastní espézetku

Parkuj na modré | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Češi parkující v centru Prahy na takzvaných modrých zónách zkoušejí fígl, jak nezaplatit za parkovné svého auta ani...

Premium

Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

Popularizátor vědy, novinář a pedagog Jan Tůma vynalezl v 60. letech výukový... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...