Úterý 21. března 2023, svátek má Radek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Příští týden se otevře české Hard Rock Cafe

Česko

PRAHA Britští The Charlatans a newyorští Fun Lovin’ Criminals se 29. dubna zúčastní slavnostního otevření prvního Hard Rock Cafe (HRC) v České republice. Součástí akce moderované Ondřejem Hejmou bude rozbíjení kytar před domem U Rotta v Praze, kde se 125. restaurace řetězce HRC, se svými 400 místy největší v Evropě, nachází. Fun Lovin’ Criminals zahrají 29. dubna svou směs funky, blues a rocku, kterou v Praze představili letos na začátku března na akci Ochutnejte Evropu. Rockově alternativní The Charlatans podle pořadatelů představí nejznámější ze svých hitů 90. let.

Jako dezert rokenrol HRC už přes 37 let nabízí klasickou americkou kuchyni v rokenrolové atmosféře. „Nejsme kavárnou ani rockovým klubem, klademe důraz na přátelskou atmosféru v duchu rokenrolu,“ uvedla provozní restaurace Andrea Minari.

Mezi tradičními putovními artefakty zde návštěvníci naleznou péřové boa Gwen Stefani, džíny Bono Voxe nebo blánu z bicích podepsanou členy skupiny Iron Maiden. V Praze jsou k vidění i další memorabilie, například kytara Boba Dylana, kalhoty Elvise Presleyho nebo sako Erika Claptona. Vlastníkem HRC je společnost Hard Rock International, jejímž majitelem je od roku 2006 floridský indiánský kmen Seminolů. Tento rok se společnost Hard Rock International chystá v Evropě otevřít ještě jednu pobočku, a to v Polsku.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!