Čtvrtek 23. března 2023, svátek má Ivona
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Česko

Šéfredaktor Frekvence 1 odstoupil z funkce. Po 20 letech si dává pauzu

Luboš Procházka při natáčení pořadu Frekvence 1. (8. února 2023) foto: Twitter Luboš Procházka

Šéfredaktor zpravodajství rádia Frekvence 1 Luboš Procházka odstoupil z funkce. Poslední čtyři roky řídil zprávy na čtvrté nejposlouchanější komerční stanici. Uvedl to na svém Twitterovém účtu. Provozovatel rádia se k situaci zatím nevyjádřil.
  21:04

„Poslední tři roky jsme prožili covid, dvoje náročné volby, válku... Psychické vypětí se podepsalo na každém z nás, ale to bychom nebyli dobrými novináři, abychom vše nezvládli. Kolegové teď budou pokračovat v nastavené práci a já si budu přát, aby se jim nadále dařilo,“ uvedl Procházka.

Procházka napsal, že o svém odchodu informoval všechny důležité lidi ve svém okolí, ale také prezidenta Miloše Zemana či premiéra Petra Fialu, se kterými v rádiu vedl pravidelné rozhovory v pořadech Prezidentský a Premiérský Pressklub.

Frekvence 1 měla ve druhém pololetí loňského roku průměrnou denní poslechovost 468 000 posluchačů, což je o 16 000 více než v předchozím období.

Autoři: ,

Nehubněte do plavek, hubněte pro sebe! Vyhrajte proměnu s KetoDiet
Nehubněte do plavek, hubněte pro sebe! Vyhrajte proměnu s KetoDiet

Hubnutí není jen o tom, jak budete vypadat v plavkách u bazénu. Nadváhu doprovází kromě přebytečných kil také zdravotní problémy. A to je dobrý...

Mohlo by vás zajímat