Sobota 6. března 2021svátek má Miroslav 4 °C skoro jasno Předplatné LN

Diskuse k článku

Hydrant v centru Prahy utrhlo auto a ujelo, tvrdí prodejci kaprů

Na Jungmannově náměstí v centru Prahy byl v pondělí odpoledne k vidění několikametrový gejzír. Voda stříkala z hydrantu, který podle pracovníka pohotovostní linky společnosti Veolia poškodili prodejci kaprů. Rybáři se proti tomuto tvrzení ohradili.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Sládeček 24.12.2013 12:45

To asi zničil nějaký havlův

demokrat, jako vše.

V. Kusý 25.12.2013 9:00

Re: To asi zničil nějaký havlův

Už to nepij ani ředěný.Chtěl jsem napsat že se po tom může zblbnout, ale vidím že už se stalo.:-)

J. Novák 24.12.2013 5:02

Tak tohle je zajímavá

zpráva! Dost by mě zajímalo, jak by mohli prodejci kaprů hydrant poškodit případným připojením hadic. Proč se novinář-autor článku blíže nezajímal o vysvětlení Veolie?

P. Sulc 24.12.2013 0:40

Co je to za pitomost?

To je hydrant tak forova vec, ze dve hadice jej mohou znicit? No to snad ne, z bakelitu neni a jestli to je forovina, at mesto doda poradne.

J. Novák 24.12.2013 5:05

Re: Co je to za pitomost?

Proč město? Firma Veolia je soukromá firma a pokud vím, tak patří žabožroutům. Tak ať ti se starají, né? Vždyť oni mají z vody nehorázné zisky, né město!

P. Sulc 24.12.2013 5:29

Re: Co je to za pitomost?

Aha, tak jak se zda, zdatni Cechackove prodali vsechno cizakum, snad alespon ty senkrubny jim zustaly a jsou stoprocentne ceske. Zdatny to narod !

J. Novák 24.12.2013 5:58

Re: Co je to za pitomost?

Čecháčkové? Ale jděte! To byli zmr.i kolem Havlů, Klausů a dalších hajzlíků. Jim k převzetí moci stačilo pár tisíc blbců, kteří jako idouši zvonili klíči na náměstích. Ale to přeci nepíšu nic nového, vždyť to celou dobu podporovali zmetci ze západu, protože jste potřebovali najít nějaké odbytiště svých odpadů. Takže, Šulc, Čecháčkové jsou akorát tak hloupí, protože zase skočili na špek těm vašim podvodnickým manýrům.

A já se ptám: Kdo je větší hajzl? Ten, kdo podvádí, nebo ten, kdo se nechá podvádět? Normální člověk na tuto otázku najde odpověď ve většině trestních kodexů vyspělejších států. Bohužel, za blbce jsou Čecháčkové, to je pravda.

M. Komárek 24.12.2013 6:26

Re: Co je to za pitomost?

no jen si ulev, fízle. Dusíš to v sobě už skoro čtvrtstoletí ...

J. Novák 24.12.2013 7:36

Re: Co je to za pitomost?

Ale jdi, Komárek! Já v sobě nic nedusím, já jsem naprosto v pohodě! Každý měsíc mám své jisté, aniž bych musel vstát z postele. Proč bych měl v sobě něco dusit? Já jsem spokojen, jen mě séřou lidi, kteří bordel házejí na lidi, kteří za to naprosto nemohou.

Ale pokud nevěříš, že se ti blbci na náměstích v roce 1989 stali obětmi Havlova lhaní, tak si skutečně pusť jeho velmi známý projev, při němž byly mokré nejen ženy, ale vytýkali i přítomní muži. Tak třeba tady: http://www.ireporter.cz/2009/04/27/dokument-z-projevu-vaclava-havla-v-prosinci-1989/

Fakt ti, Komárek, nepřipadá, že ten zrzavý krátkonohavičák mluvil pravdu?

Ale klid, i ten už je minulostí a jen a jen obsahem dvou či kolika popelnic. Takže, Komárek, co vlastně v sobě dusím? Já jsem spokojen, starám se o sebe a své blízké, jak radil v 90. letech Klaus, nic jiného mě nezajímá. A že jsem fízl? No, co s tím nadělám. Sice nemáš pravdu, protože jsem bývalý, ale také vím, jaký je rozdíl mezi profesionálním fízlem, tedy

J. Novák 24.12.2013 7:39

Re: Co je to za pitomost?

příslušníkem policejního sboru, a neprofesionálním fízlem, tedy donašečem, práskačem.. Já jsem byl profesionální fízl, a to celkem takřka 30 let, kdežto třeba Babiš, tedy předseda strany, kterou jsi volil ty, byl neprofesionální fízl, tedy donašeč, práskačem.  Ale tobě zřejmě je bližší ten neprofesionální fízl, že?


Exploze viru: v domově důchodců ve Vrchlabí zabil polovinu seniorů

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Tragédie v domově seniorů varuje, jak rychle se šíří nákaza koronavirem a jak smrtelná může být. Celorepublikově pak...

Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

Reportérka Julie Mahlerová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

Rozhánění nelegální párty. Policie v lednu zasahovala na večírku v domě v... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...