Sobota 29. ledna 2022, svátek má Zdislava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Program olympiády v televizi

Česko

  11:47
ČT2 ST 11. 8. -2. den
22.00-22.15 Rychlý přehled
22.30-23.00 Olympijský fotbalový turnaj PP
 
ČT2 ČT 12. 8. -1. den
22.00-22.15 Rychlý přehled
22.30-23.00 Olympijský fotbalový turnaj PP
 
ČT2 PÁ 13. 8. 0. den
19.15-19.25 Rychlý přehled
20.00-23.00 Slavnostní zahájení her XXVIII. olympiády PP
 
ČT2 SO 14. 8. 1. den 
06.00-07.30 Slavnostní zahájení Her XXVIII. olympiády Z
07.30-07.35 Rychlý přehled
07.30 + vstupy Veslování PP Čapek
08.00-08.40 Plážový volejbal PP Rejman
08.40-09.55 Španělsko - Korea (házená M) PP Vichnar
10.00-10.40 Střelba (vzduchová puška Ž) PP Dusík
živý vstup Plavání (rozplavby ) PP Bartůšek
10.40-11.15 Plážový volejbal Z Rejman
11.30-11.35 Rychlý přehled
11.40-13.45 Cyklistika (silniční závod M) PP Kment
vstupy Stolní tenis (dvouhry M + Ž) PP/Z Bauer
13.45-14.25 Střelba (vzduchová pistole M) PP Dusík
14.25-15.00 Rusko - Slovinsko (házená M ) PP Vichnar
15.00-15.05 Rychlý přehled
15.05-17.30 Cyklistika (silniční závod M) PP Kment
17.30-17.40 Judo (48kg Ž, 60kg M) Z Rejman
17.40-18.15 Sportovní gymnastika (kvalifikace M) Z Langer
18.15-18.25 Rychlý přehled
18.30-20.10 Plavání (4 finále) PP Bartůšek
20.10-21.00 Sportovní gymnastika (kvalifikace M) PP Langer
21.00-21.05 Rychlý přehled
21.05-23.00 Česko-Španělsko (basketbal Ž) PP Bažant
v přestávce Češi v akci
23.00-23.30 Míčové hry
23.45-24.00 Rychlý přehled
00.00-00.25 Olympijský ring
 
ČT2 NE 15. 8. 2. den
07.45-07.55 Rychlý přehled
08.00-09.45 Angola - Litva (basketbal M) PP Bažant
09.45-10.20 Veslování (rozjížďky) PP Čapek
vstup Plavání (rozplavby) PP Bartůšek
10.20-10.25 Rychlý přehled
10.30-11.10 Střelba (vzduchová pistole Ž) PP Dusík
11.10-12.30 Tenis (1.kolo)   Svačina
12.30-13.15 Střelba (trap M) PP Dusík
13.15-13.25 Rychlý přehled
13.30-14.30 Argentina-Francie (volejbal M) PP Rejman
14.30-17.30 Cyklistika (silniční závod Ž) PP Kment
vstup Sportovní gymnastika (kvalifikace Ž) PP Langer
17.30-18.00 Judo (52kg Ž, 66kg M) Z
18.10-18.25 Rychlý přehled
18.30-20.25 Plavání (4 finále, 4 semifinále) PP Bartůšek
20.25-21.15 Sportovní gymnastika (kvalifikace Ž) PP Langer
21.15-21.25 Rychlý přehled
21.25-22.10 Dánsko-Francie (házená M) PP Vichnar
22.10-22.40 Plážový volejbal Ž PP Rejman
22.40-23.00 Češi v akci
23.05-23.30 Míčové hry
23.45-24.00 Rychlý přehled
00.00-00.25 Olympijský ring
 
ČT2 PO 16. 8. 3. den
07.15-07.25 Rychlý přehled
07.30-08.00 Veslování (opravy) PP
08.00-08.50 Plážový volejbal M PP Rejman
08.50-10.05 Korea - Rusko (házená M) PP Vichnar
10.05-10.10 Rychlý přehled
10.15-10.40 Plážový volejbal Ž PP Rejman
10.40-12.00 Slovinsko-Chorvatsko (házená M) PP Vichnar
v přestávce Stolní tenis (čtyřhra M) PP/Z Bauer
12.00-13.15 Střelba (trap Ž) PP Dusík
13.15-15.15 Česko - USA (basketbal  Ž) PP Bažant
v přestávce Rychlý přehled
15.15-16.15 Střelba (vzduchová puška M) Z Dusík
16.15-16.25 Rychlý přehled
16.30-17.30 Čína-Španělsko (basketbal Ž) PP Bažant
17.45-18.00 Judo (Ž 57kg, M 73kg) Z Rejman
18.00-18.10 Plavání (rozplavby) Z Bartůšek
18.10-18.25 Rychlý přehled
18.30-20.15 Plavání (4 finále, 3 semifinále) PP Bartůšek
20.15-22.40 Sportovní gymnastika (finále družstev M) PP Langer
22.40-23.00 Češi v akci
23.00-23.30 Míčové hry
23.45-24.00 Rychlý přehled
00.00-00.25 Olympijský ring
 
ČT2 ÚT 17. 8. 4. den
07.45-07.55 Rychlý přehled
08.00-08.50 Plážový volejbal PP Rejman
08.50-09.00 Veslování (opravné jízdy) PP/Z Čapek
09.00-09.40 Vodní slalom (kvalifikace C1) PP Vichnar
09.40-09.50 Plavání (rozplavby) PP/Z Bartůšek
09.50-10.40 Vodní slalom (kvalifikace K1 Ž) PP Vichnar
10.40-10.45 Rychlý přehled
10.50-11.15 Plavání - rozplavby PP/Z Bartůšek
11.15-11.55 Střelba (finále 50 m pistole M) PP Dusík
11.55-12.40 Vodní slalom (kvalifikace K1 Ž) PP/Z Vichnar
12.40-13.15 Jezdectví (terénní jízda - military) Z Svačina
13.15-13.25 Rychlý přehled
13.30-14.15 Střelba (finále double trap M) PP Dusík
14.15-15.15 Litva-Portoriko (basketbal M) PP Bažant
15.15-15.45 Badminton (osmifinále) PP/Z Svačina
15.45-16.30 Francie - Srbsko Černá Hora (volejbal M) Z
16.30-16.35 Rychlý přehled
16.35-17.30 Srbsko Černá Hora - Itálie (basketbal M) PP Bažant
17.40-17.55 Jachting Z Kment
17.55-18.10 Judo (Ž 63kg, M 81kg) Z Rejman
18.10-18.25 Rychlý přehled
18.30-20.20 Plavání military PP Bartůšek
20.20-20.30 Šerm (kord M) Z Dusík
20.30-22.25 Sportovní gymnastika  (finále družstev Ž) PP Langer
22.25-23.00 USA-Řecko (basketbal M) PP Bažant
23.00-23.20 Češi v akci
23.20-23.50 Míčové hry
00.00-00.15 Rychlý přehled
00.15-00.40 Olympijský ring
 
ČT2 ST 18. 8. 5. den
07.15-07.25 Rychlý přehled
07.30-07.50 Veslování (semifinále) PP Čapek
07.50-09.40 Česko - Čína (basketbal Ž) PP Bažant
přestávka Veslování (semifinále) Z/PP Čapek
Atletika (koule kvalifikace M) Z/PP Drbohlav
09.40-10.20 Vodní slalom (semifinále K1 Ź) PP Vichnar
10.20-10.25 Rychlý přehled
10.30-11.00 Vodní slalom (semifinále, finále C1) Z/PP Vichnar
11.00-11.10 Atletika (koule kvalifikace M) Z Drbohlav
11.10-11.35 Vodní slalom (finále K1 Ž) PP Vichnar
11.35-11.55 Plavání (rozplavby) Z/PP Bartůšek
11.55-13.45 Cyklistika (časovka Ž) PP Kment
13.45-13.55 Rychlý přehled
14.00-14.15 Cyklistika (časovka M) PP Kment
14.15-14.25 Střelba (finále pistole Ž) PP Dusík
14.25-14.30 Rychlý přehled
14.35-16.30 Cyklistika (časovka M) PP Kment
vstupy Atletika (koule Ž finále) PP Drbohlav
16.30-17.45 Atletika (koule M finále) Z/PP Drbohlav
17.55-18.10 Judo (Ž 70kg, M 90kg) Z Rejman
18.10-18.25 Rychlý přehled
18.30-20.30 Plavání (4 finále, 4 semifinále) PP Bartůšek
20.30-22.00 Sportovní gymnastika (finále M) PP Langer
22.00-22.10 Rychlý přehled
22.15-22.40 Lukostřelba (čtvrtfinále, semifinále, finále) Z Bauer
22.40-23.00 Češi v akci
23.00-23.30 Míčové hry
23.45-24.00 Rychlý přehled
00.00-00.25 Olympijský ring
 
ČT2 ČT 19. 8. 6. den
07.40-07.45 Rychlý přehled
07.50-08.10 Veslování (semifinále dvojskif LH) PP Čapek
08.10-08.30 Plážový volejbal M PP Rejman
08.30-08.50 Veslování (semifinále párová čtyřka) PP Čapek
08.50-09.00 Plážový volejbal M Z Rejman
09.00-09.30 Vodní slalom (kvalifikace C2 M) PP Vichnar
09.30-09.40 Plavání (rozplavby) Z/PP Bartůšek
09.40-10.40 Vodní slalom (kvalifikace K1 M) PP Vichnar
10.40-10.45 Rychlý přehled
10.50-11.00 Plavání (rozplavby) Z/PP Bartůšek
11.00-11.30 Vodní slalom (kvalifikace C2 M) PP Vichnar
11.30-12.40 Střelba (finále - běžící terč M) PP Dusík
12.40-12.50 Vodní slalom (kvalifikace K1 M) Z Vichnar
12.50-12.55 Rychlý přehled
13.00-13.50 Badminton (finále - dvouhra Ž) PP Bauer
13.50-15.15 USA - Austrálie (basketbal M ) PP Bažant
přestávka Rychlý přehled
15.15-15.50 Plážový volejbal Z Rejman
15.50-16.40 Badminton (finále - mix) PP Bauer
16.40-16.55 Lukostřelba M (čtvrtfinále+semifinále+finále) PP Dusík
16.55-18.00 Tenis (čtvrtfinále M + Ž, semifinále čtyřhra M) Z/PP Svačina
18.10-18.25 Rychlý přehled
18.30-20.00 Plavání (4 finále + 4 semifinále) PP Bartůšek
20.00-20.10 Judo (Ž 78kg, M 100kg) Z Rejman
20.10-21.45 Sportovní gymnastika (finále - víceboj Ž) PP Langer
21.45-21.55 Rychlý přehled
22.00-22.40 Plážový volejbal Ž PP Rejman
22.40-23.00 Češi v akci
23.00-23.30 Míčové hry
23.45-24.00 Rychlý přehled
00.00-00.25 Olympijský ring
 
ČT2 PÁ 20. 8. 7. den
07.45-07.55 Rychlý přehled
08.00-09.00 Atletika (20km chůze M, sedmiboj) PP Drboh.,Svač.
09.00-09.25 Vodní slalom (semifinále C2 M) PP Vichnar
09.25-09.35 Atletika (20km chůze M, sedmiboj) PP Drboh.,Svač.
09.35-10.15 Vodní slalom (semifinále K1 M) PP Vichnar
10.15-10.35 Atletika (20km chůze M, sedmiboj) PP Drboh.,Svač.
10.35-10.50 Vodní slalom (finále C2 M) PP Vichnar
10.50-11.00 Rychlý přehled
11.00-11.25 Vodní slalom (finále K1 M) PP Vichnar
11.25-12.40 Střelba (finále - 3x20 puška Ž) PP Dusík
12.40-12.50 Rychlý přehled
12.55-13.30 Stolní tenis (finále - čtyřhra Ž) PP Bauer
13.30-14.40 Střelba (finále - puška vleže M) PP Dusík
14.40-15.20 Plážový volejbal (osmifinále M) PP Vichnar
15.20-15.30 Rychlý přehled
15.35-17.30 Česko - Korea (basketbal Ž) PP Bažant
přestávka Dráhová cyklistika (finále - 500 m Ž) Z/PP Kment
Rychlý přehled
17.30-17.50 Dráhová cyklistika (1 km s pevným startem) Z/PP Kment
17.50-18.05 Judo (Ž +78kg, M +100kg) Z Rejman
18.05-18.20 Rychlý přehled
18.25-19.40 Plavání (4 finále, 1 semifinále) PP Bartůšek
19.40-22.15 Atletika (sedmiboj, finále 10km M) PP Drboh.,Svač.
22.15-22.25 Rychlý přehled
22.30-22.40 Skoky na trampolíně Ž Z Langer
22.40-23.00 Češi v akci
23.00-23.30 Míčové hry
23.45-24.00 Rychlý přehled
00.00-00.25 Olympijský ring
 
ČT2 SO 21. 8. 8. den
07.15-07.25 Rychlý přehled
07.30-10.05 Veslování (finále) PP Čapek
vstupy Atletika PP
10.05-11.45 Stolní tenis (semifinále Ž) PP Bauer
  Itálie-Nizozemsko (volejbal M) PP Rejman
11.45-11.55 Rychlý přehled
12.00-13.00 Jachting (finále - třída 470 M) PP Kment
13.00-13.30 Stolní tenis (čtyřhra M - o 3.místo + finále) PP Bauer
13.30-14.25 Střelba (rychlopalná pistole M) PP Dusík
14.25-15.20 Plážový volejbal (osmifinále M) PP Rejman
15.20-15.25 Rychlý přehled
15.30-16.15 Dráhová cyklistika (kval. stíhací závod Ž) PP Kment
16.15-16.40 Lukostřelba (finále) PP
16.40-17.15 Dráhová cyklistika (stíhací záv. 3.místo+finále) PP Kment
17.25-18.10 Tenis (finále Ž, čtyřhra M) Z/PP Svačina
18.10-18.25 Rychlý přehled
18.30-20.30 Plavání (4 finále) PP Bartůšek
od 19.20 vstupy Atletika (3 finále) PP
20.30-22.00 Atletika (3 finále) PP
22.00-22.30 Tenis (finále Ž, čtyřhra M) Z/PP Svačina
22.30-22.40 Skoky na trampolíně M Langer
22.40-23.00 Češi v akci
23.00-23.30 Míčové hry
23.45-24.00 Rychlý přehled
00.00-00.25 Olympijský ring
 
ČT2 NE 22. 8. 9. den
07.15-07.25 Rychlý přehled
07.30-08.00 Veslování (finále) PP Čapek
08.00-09.45 Česko-Nový Zéland (basketbal Ž) PP Bažant
přestávka Veslování (finále párová čtyřka) PP Čapek
09.45-10.00 Veslování (finále osmy) Z Čapek
10.00-10.10 Rychlý přehled
10.15-12.10 Chorvatsko - Španělsko (Házená M) PP Vichnar
přestávka Dráhová cyklistika Z Kment
12.10-12.20 Rychlý přehled
12.25-13.10 Střelba (finále 3x40 libovolná malorážka M) PP Dusík
13.10-13.40 Stolní tenis (finále dvouhra Ž) PP Bauer
13.40-14.30 Plážový volejbal (čtvrtfinále M+Ž) PP Rejman
14.30-15.15 Střelba (finále skeet M) PP Dusík
15.15-15.25 Rychlý přehled
15.30-15.50 Jachting (třída Evropa) Z
16.00-18.20 Tenis (finále M ) PP Čapek
vstupy Dráhová cyklistika (finále - stíhací závod Ž) PP Kment
17.00-18.20 Atletika (maratón Ž) PP Drbohlav
18.20-18.25 Rychlý přehled
18.30-22.15 Atletika (finále-výška M, trojskok M, kladivo M, 100m M) PP Svačina, Dus
22.15-22.40 Sportovní gymnastika (finále - nářadí) Z Langer
22.40-23.00 Češi v akci
23.00-23.30 Míčové hry
23.45-24.00 Rychlý přehled Bosák
00.00-00.25 Olympijský ring
 
ČT2 PO 23. 8. 10. den
07.45-07.55 Rychlý přehled
08.00-08.15 Kanoistika (rozjížďky  1000m) PP Svěcený
08.15-10.00 Atletika (20 km chůze Ž, desetiboj) PP Dusík,Svač.
10.00-10.05 Rychlý přehled
10.10-12.05 Litva - Austrálie (basketbal M) PP Bažant
vstupy/přestávka Atletika (desetiboj - koule) PP Dusík,Svač.
12.05-12.45 Rusko - Itálie (volejbal M ) Z Rejman
12.45-12.55 Rychlý přehled
13.00-13.45 Stolní tenis (finále M) PP Bauer
13.45-15.10 USA - Angola (basketbal M) PP Bažant
přestávka Kanoistika (rozjížďky  1000m) Z Svěcený
15.10-16.20 Polsko-Argentina (volejbal M ) PP Rejman
16.20-16.25 Rychlý přehled
16.30-17.20 Dráhová cyklistika (stíhací závod M - bronz+finále) PP Kment
17.30-21.15 Atletika (desetiboj-výška M, finále - trojskok Ž, disk M, 800m Ž, 400m M, 5000m Ž) PP Dusík,Svač.
21.15-21.40 Sportovní gymnastika (finále - nářadí) PP Langer
21.40-22.05 Sportovní gymnastika (finále - nářadí) Z Langer
22.05-22.10 Rychlý přehled
22.15-22.40 Plážový volejbal Ž (semifinále+ finále) Z Rejman
22.40-23.00 Češi v akci
23.00-23.30 Míčové hry
23.45-24.00 Rychlý přehled Bosák
00.00-00.25 Olympijský ring
 
ČT2 ÚT 24. 8. 11. den
07.45-07.55 Rychlý přehled
08.00-08.25 Atletika (desetiboj - 110m překážek) PP Dusík
08.25-08.35 Kanoistika (rozjížďky - 500m) Z Svěcený
08.35-10.00 Atletika (desetiboj - disk I.) PP Dusík
10.00-10.10 Rychlý přehled
10.15-10.30 Zápas řecko-římský (kvalifikace) PP Vichnar
10.30-11.30 Atletika (desetiboj - disk II.) PP Dusík
11.30-12.00 Skoky do vody (semifinále - prkno M) PP Bartůšek
12.00-13.30 Atletika (desetiboj  - tyč) PP Dusík
13.30-15.10 Házená (čtvrtfinále M) PP Vichnar
přestávka Rychlý přehled
15.10-16.30 Volejbal (čtvrtfinále Ž) PP Rejman
vstupy Dráhová cyklistika (semifinále - sprint Ž) PP Kment
16.30-17.20 Dráhová cyklistika (finále - bodovací závod M ) PP Kment
17.20-18.50 Fotbal (semifinále M) PP Čapek
vstupy Dráhová cyklistika (finále - sprint M + Ž) PP Kment
18.50-19.20 Atletika (desetiboj) PP Dusík,Svač.
19.35-19.45 Rychlý přehled
19.50-22.45 Atletika (desetibo - oštěp, 3000m překážek M, 400m Ž)   Dusík,Svač.
22.45-23.00 Češi v akci
23.00-23.30 Plážový volejbal Ž (finále) Z Rejman
23.30-23.45 Rychlý přehled
23.45-24.00 Míčové hry
00.15-00.25 Skoky do vody (finále - prkno M) Z Bartůšek
00.25-00.40 Jezdectví D951 Z Langer
 
ČT2 ST 25. 8. 12. den
07.35-07.45 Rychlý přehled
07.50-09.00 Kanoistika (semifinále+finále 1000m) PP Svěcený
09.00-11.30 Triatlon Ž PP Bartůšek
11.30-11.40 Rychlý přehled
11.45-13.00 Baseball (o 3.místo) PP Záruba
vstupy Zápas řecko-římský (kvalifikace,semifinále,finále) PP/Z Vichnar
13.00-14.30 Volejbal (čtvrtfinále M) PP Rejman
14.30-15.15 Basketbal (čtvrtfinále Ž) PP Bažant
15.15-15.25 Rychlý přehled
15.30-18.10 Dráhová cyklistika (finále - bodovací závod Ž) PP Kment
vstupy Jezdectví (finále - drezúra) PP/Z Langer
18.10-18.20 Rychlý přehled
18.35-22.30 Atletika (finále - 400m překážek Ž, kladivo Ž, 200m Ž) PP Dusík,Svač.
22.30-23.00 Basketbal (čtvrtfinále Ž) PP Bažant
23.00-23.15 Češi v akci
23.15-23.30 Vzpírání (+105 kg M) Z Drbohlav
23.30-00.00 Plážový volejbal (finále M) Z Rejman
00.00-00.15 Míčové hry
00.30-00.40 Rychlý přehled
00.40-01.05 Olympijský ring
 
ČT2 ČT 26. 8. 13. den
07.15-07.25 Rychlý přehled
07.30-08.15 Kanoistika (semifinále+finále 500 m) PP Svěcený
08.15-09.00 Zápas řecko-římský (finále) Z Vichnar
09.00-11.10 Triatlon M PP Bartůšek
11.10-12.20 Moderní pětiboj (střelba, šerm M) Z/PP Dusík
12.20-12.30 Rychlý přehled
12.35-13.20 Jachting (finále - třídy Star,Tornado,49) PP Kment
13.20-13.40 Moderní pětiboj (plavání M) PP
13.40-15.10 Basketbal (čtvrtfinále M) PP Bažant
přestávka Rychlý přehled
15.10-16.45 Moderní pětiboj (parkúr M) PP Dusík
vstupy Moderní gymnastika (kvalifikace - víceboj)   Langer
16.45-17.00 Rychlý přehled
17.15-17.40 Moderní pětiboj (běh  M) PP Dusík
17.40-18.35 Taekwondo (finále - 49kg  Ž, 58kg M) PP Rejman
18.35-19.00 Zápas řecko-římský (o 3.místo ,finále) Z/PP Vichnar
19.00-22.00 Atletika (finále - dálka M, 400m překážek M, 200m M) PP Drbohlav, Svačina
22.00-22.05 Rychlý přehled
22.05-23.00 Basketbal (čtvrtfinále M) PP Bažant
23.00-23.15 Češi v akci
23.15-23.30 Skoky do vody (finále - prkno Ž) Z Bartůšek
23.30-23.50 Míčové hry
00.00-00.15 Rychlý přehled
00.15-00.40 Olympijský ring
 
ČT2 PÁ 27. 8. 14. den
07.15-07.25 Rychlý přehled
07.30-09.50 Kanoistika (finále - 1000m C1) PP Svěcený
vstupy Atletika (chůze 50 km M) PP Drboh.,Svač.
09.50-09.55 Rychlý přehled
10.00-12.50 Horská kola Ž PP Kment
12.50-13.10 Moderní pětiboj (střelba Ž) Z Dusík
13.10-13.15 Rychlý přehled
13.20-13.40 Moderní pětiboj (plavání Ž)   Dusík
13.40-15.10 Házená (semifinále M) PP Vichnar
přestávka Jezdectví (finále - parkúr 1.kolo) Z/PP Svačina
15.10-16.45 Box (semifinále - 51kg, 57kg, 64kg, 75kg, 91kg) Z Šimák
vstupy Moderní pětiboj (parkúr Ž) Z/PP Dusík
16.45-17.10 Jezdectví (finále - parkúr 1.kolo) Z/PP Svačina
17.10-17.15 Rychlý přehled
17.20-17.40 Moderní pětiboj (běh Ž) PP Dusík
17.40-18.35 Taekwondo (finále 57kg Ž, 68kg M) PP Rejman
18.35-18.50 Rychlý přehled
19.00-22.00 Atletika - (finále - tyč M, dálka Ž, oštěp Ž, 110m překážek M, 1000m Ž, 4x100m Ž) PP Dusík,Drboh.
22.00-22.05 Rychlý přehled
22.05-23.00 Basketbal (semifinále M) PP Bažant
23.00-23.15 Češi v akci
23.25-23.40 Jezdectví (finále - parkúr 2.kolo) Z Svačina
23.40-00.05 Olympijský ring
00.05-00.25 Míčové hry
00.25-00.40 Rychlý přehled
 
ČT2 SO 28. 8. 15. den
07.10-07.25 Rychlý přehled
07.30-09.00 Kanoistika (finále - 500m) PP Svěcený
09.00-11.00 Fotbal (finále M) PP Čapek
přestávka Kanoistika(finále - 500m) Z Svěcený
Rychlý přehled
11.00-12.15 Horská kola M PP Kment
12.15-12.20 Rychlý přehled
12.25-13.00 Jachting (finále - třídy Tornado, Star) PP Kment
13.00-14.45 Basketbal (o 3.místo Ž) PP Bažant
přestávka Jachting (finále - třídy Tornado, Star) PP Kment
14.45-15.15 Jachting (finále - třídy Tornado, Star) PP Kment
15.15-17.00 Basketbal (finále Ž)   Bažant
přestávka Rychlý přehled
17.00-18.05 Moderní gymnastika (pódiové skladby) Z Langer
18.05-18.30 Taekwondo (finále - 67kg Ž, 80kg M) PP Záruba
18.30-18.50 Zápas volný styl (finále - 55kg, 66kg,84kg,120kg) PP Vichnar
18.50-18.55 Rychlý přehled
19.00- 21.30 Atletika (finále - výška Ž, 1500m Ž, oštěp M, 5000m M. 4x100m, 4x400m Ž, 4x400m) PP Dusík,Svač.
21.30-23.15 Basketbal (finále M) PP Bažant
přestávka Rychlý přehled
23.15-23.30 Češi v akci
23.45-24.00 Skoky do vody (finále - věž M) Z Bartůšek
00.00-00.25 Zápas volný styl D1234 Z Vichnar
00.25-00.50 Olympijský ring
00.50-01.05 Rychlý přehled
 
ČT2 NE 29. 8. 16. den
09.30-09.40 Rychlý přehled
09.45-11.25 HÁZENÁ (finále Ž) PP Vichnar
11.25-12.55 Volejbal (finále Ž) Z Rejman
12.50-13.00 Rychlý přehled
13.05-13.30 Box (finále - 54kg) Z/PP Šimák
13.30-15.00 Volejbal (finále M) PP Rejman
15.00-15.45 Box (finále - 60kg,69kg,81kg) Z Šimák
15.45-17.25 HÁZENÁ (finále M) PP Vichnar
přestávka Rychlý přehled
17.25-19.20 Atletika (maratón M) PP Dusík,Svač.
vstup Taekwondo (finále) Z Bernatský
19.20-20:00 Moderní gymnastika (finále - víceboj) Z Langer
20:10-20:15 Rychlý přehled
20.15-23.00 Slavnostní zakončení her XXVIII. olympiády PP Drboh.,Svěc

Naši zemi by neubránila ani desetkrát větší armáda, říká armádní generál Opata

Premium Přes tři roky šéfuje armádě a nejvíc mu pije krev byrokracie. Když je nejhůř, oblékne maskáče a vyrazí z kanceláře...

Situace se obrací. Dřív byl vstřícný západ, dnes vyrazte s obytňákem na východ

Premium Nemám rád kempy s jejich davovou atmosférou, hlukem a stísněným prostorem a hotely jsou pro mě nenávratně statické,...

Recept na dlouhověkost? Chirurg Pafko vysvětluje, čím si zkracujeme život

Premium Profesor Pavel Pafko o tom, proč si u televize neotevře lahváč, o malém štěstí pro každý den a taky o poučném úrazu na...

Mohlo by vás zajímat