Neděle 3. prosince 2023, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Prymulu chce Babiš nahradit Blatným z FN Brno. Premiér přivezl jeho životopis Zemanovi do Lán

Životopis, který přivezl premiér Andrej Babiš (ANO) prezidentovi do Lán, patří podle informací serveru Lidovky.cz náměstkovi brněnské fakultní nemocnice Janu Blatnému. Právě on má být kandidátem na nového ministra zdravotnictví. Premiér odmítl jména komentovat s tím, že chce, aby se nejdřív adept potkal s Milošem Zemanem, a to se stane v úterý.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Spíš děsím představy, kam to povede. Přijde další ministr. V pořadí již 3 za téhle epidemie. Budou nová pravidla, nové zákazy. Lidi, včetně mě jsou už tak zmatení. Jestli má Flégr pravdu, může se stát že do vánoc těch ministrů budeme mít 5. Otázka pro voliče v příštích parlamentních volbách by měla být kdo za to může. Premiér za to může. Premiér sestavuje svůj tým a je zodpovědný za činy svých ministrů. Proto každý kdo půjde volit a bude chtít do urny hodit hlas ANO. By mě raději ten hlasovací lístek sežrat a nevolit.

0 0
možnosti

No hlavně je třeba si uvědomit, že až se předpovědi pana Flégra naplní, chtělo by to vyvodit osobní odpovědnost. Pokud umře denně 2 tis lidí, pak je otázka, zda by některé další neměl stihnout trest tomu odpovídající: prodlení s opatřeními bylo to kvůli volbám, tzn. úmyslné, a pan Prymula to věděl a mlčel. V zájmu získání postu ministra.

0 0
možnosti
Uživatel požádal o vymazání
0 0
možnosti
Uživatel požádal o vymazání
0 0
možnosti

hrozný kiks, prymula je rozhodný a slavný po celém světě

0 0
možnosti

Teď rozhodně. Jako největší ... .

Těžko ale jako expert. V Japonsku a dalších zemích to zvládají mnohem lépe. Tzn. oni se od nás poučovat nemusí a od pana Prymuly určitě ne.

Mimochodem, proč pan Prymula neříkal to samé co pan Flégr ? Předpověď byla správná, tzn. to nevěděl nebo věděl a v zájmu získání postu ministra mlčel ?

Ještě mu někdo chce dát vyznamenání ?

0 0
možnosti

P96a71v53e91l 31N13o29v55á43k

23. 10. 2020 21:59

Prymula se samozřejmě může sejít s jedním kamarádem, s kterým nesdílí společnou domácnost . Sejít se s ním může v uzavřené restauraci, kterou mu propůjčil kamarád. Může se i ve městě pohybovat bez roušky, když dodržuje rozestup nejméně 2m. Při nastupování do taxiku bez roušky Prymula asi udělal chybu, když se k taxikáři přiblížil blíž než 2m. tedy pokud to nebyl příbuzný nebo žijící s Prymulou ve společné domácnosti.

0 0
možnosti

Nebyl tam jen s jedním kamarádem. A nemůže se sejít v restauraci.

0 0
možnosti

Autorem podrazu je Faltýnek. Zeman to možná obrátí jiným směrem. Úřednická vláda by umožnila ČSSD nabrat dech. Předčasné volby by Zeman nevyhlásil kvůli kovidu.

0 0
možnosti

Nic takového se nestane. Andreje podporuje většina společnosti. K mé nelibosti. Zeman by tím zapříčinil jen další demonstrace a nepokoje. V covidové pandemii. Šílenství. I když počkat. Na hradě je šnorchl z vysočiny. To se může stát opravdu cokoliv.

0 0
možnosti

P41a75v68e93l 55N72o77v82á84k

23. 10. 2020 21:34

To je další z chyb, které Babiš provedl. Nejprve zabrzdil protikoronavirové opatření po prázdninách, což vedlo k odchodu Vojtěcha a nekontrolovatelnému šíření epidemie. Nyní vyhodil člověka, který měl drajv a tah na branku.

Příští měsíc bude mít Babiš ve volebních průzkumech 23%..

0 0
možnosti

Jenom dobře. Ať spadne třeba na 10. Co se týče Prymuli. Udělal Babiš dobře. Naopak si myslím, že tady získá. Lidi nemají rádi pány co pijí vodu a kažou víno. Všichni budou stát za Andrejem. A to je velká škoda. Prymulu lidi neměli rádi. Babiš tím jen získá. Až jednoho dne odejde o válu, českému národů se uleví. Ale v akci Prymula má mojí podporu.

0 0
možnosti

Zemanovo váhání se jmenováním má svůj smysl. Umožňuje ulevit lidem, kteří už toho mají fakt dost. Přísná opatření zůstávají formálně v platnosti, ale jejich praktické dodržování opadá, s pochopitelným poukazem "když nemusí ani ministr...". Dnes jsem seděl na lavičce u restaurace a vesele se popíjelo z kelímků (pánbůh zaplať). Ještě včera by bylo do 10 minut udání a příjezd policie.

0 0
možnosti

Vy myslíte, že po svém projevu o nutnosti nosit roušky nyní Zeman byť nevědomky podporuje vaše nebezpečná pivní individua? Také jsem to u nás pozoroval. Byli to primitivové z širokého okolí, mračili se a tvářili se vzpurně.

0 0
možnosti
Foto

Mám to rozklíčované, ale pořád mi tam nesedí řídící důstojník celé akce. Je to jen začátek, tak uvidíme.

0 0
možnosti

P41a61v19e49l 63B40e87ň79o

23. 10. 2020 20:54

Prymula asi přestoupí k opozici...tak nějak to vypadá...;-)))

0 0
možnosti
Foto

Zemanovec? Vy máte divné nápady ... ;-D

Pěkný den.

0 0
možnosti

Se mu divím - dobrovolně strkat hlavu do oprátky...

0 0
možnosti