Pondělí 9. prosince 2019svátek má Vratislav 5 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku: Rath vs. čtenáři: Jsem hračkou v rukou ovládaných sadistickým mozkem

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 18
  • Poslední: 8.6.2015 17:58
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
F. Lesniak 28.5.2015 20:00

Člověk by málem i zaslzel. Třeba mu pak motorkáři vyprosí prominutí polovinu trestu.

V. Prokeš 6.6.2015 11:08

Myslíte pane Lesniaku, že i socialisté mají své motorkáře? Jinak, kdo by kroky tohohle všehoschopného a vykutáleného lékaře Ratha nesledoval, opravdu by musel zaslzet, jak sadistický žalobce i soudce mu chtějí zničit život. Jeho politický turismu je úplným dokonalým příkladem, že kdo hledá, ten najde, neboť on to zkoušel nejprve u LSNS, která jeho ambice vůbec nenaplnila, poté viděl, že na vrcholu je ODS, takže přestoupil tam, ale ti jeho cestu na vrchol neusnadnili, takže se s nimi rozloučil a zamířil do naprosto protilehlého tábora socialistů, do ČSSD a tam se jeho kariérní ambice naplnily podle jeho představ. Konec jeho politické kariéry je však trochu tragikomický, ale to u takových lidí s takovými vlastnostmi bývá.

J. Tobiáš 26.5.2015 22:28

Pokud David Rath kradl a korupčil, ať je odsouzen. Ale kdy dojde například na Marka Dalíka, který  žádal úplatek půl miliardy? Kdy dojde na Rittiga? Jak je možné, že Janoušek se dostal do vězení až teprve za dopravní nehodu? Jak je možné, že bývalý starosta Chomutova Novák  za přijetí více jak čtyřiceti  miliónového úplatku dostal trest pouze čtyři roky a po polovině trestu je propuštěn? Podobné otázky se mi honí hlavou ale odpovědi nenacházím.

V. Prokeš 6.6.2015 11:24

Tobiáši, nějak vám asi nedochází, že aby někdo skončil ve vězení musí být, vyšetřován, usvědčen a odsouzen a to se, kromě toho Nováka, nestalo. Že on dostal jen 4 roky, to je věcí nezávislého soudu.

                  Ono nestačí si přečíst v novinách nebo vidět na Nově, že ten který člověk něco podezřelého dělá, to ještě nic neznamená, ale doktůrek Rath si byl už u své zlodějiny tak jistý, že nosil miliony v krabicích a právě s tou krabicí byl chycen Policií ČR a to se u nikoho jiného nestalo.

          Když se ještě vyšetřovatelům podařilo přesvědčit obžalovanou Salačovou, aby spolupracovala, byl vše jasné jak Rath, coby hejtman středních Čech, kryl partu kolem manželů Kottových, kteří si udělali z krajských středočeských investic dobrou dojnou krávu. On sice Rath tvrdí, že nikomu nevznikla žádná škoda, respektive, že nikomu žádné peníze nechybí, ale nějak zapomíná, že ty firmy, kterým tato parta realizaci investic tzv. přihrála, si ty miliony "všimného", které musely za to že výběr

J. Tobiáš 8.6.2015 17:58

No, jak se ukázalo u pánů Janouška a Béma, tak podle všeho nestačí ani usvědčující odposlechy, které naproti tomu u "doktůrka" Ratha bohatě stačily a je na nich postavena obžaloba. A zatím co "doktůrka" Ratha drželi ve vazbě rok a půl pod záminkou, že by mohl uprchnout do zahraničí, což se ukázalo být falešnou záminkou, tak Marek Dalík, chráněnec ODS, byl na druhý den po zadržení soudcem z vazby propuštěn a slehla se po něm zem. A je otázka, nakolik jsou u nás soudy opravdu nezávislé, jestliže na propuštění mafiána z vězení soudu stačí záruka spolku motorkářů? Tak že se mi zdá pane Prokeši, že řada věcí tu nedochází vám. Omlouvám se za pozdní reakci, několik dní jsem byl mimo domov a neměl jsem přístup na internet.

K. Holub 26.5.2015 10:31

tyvole, proč mu Lihovky dávají tolik prostoru, čekám až se vytasí s tím, že zblbnul, zgaunerovatěl po tý facce vod MUDr. Macka ...!!!

J. Tobiáš 26.5.2015 22:18

Pokud jste viděl nezkrácené a necenzurované záběry z napadení Davida Ratha Miroslavem Mackem, tak to byl právě Miroslav Macek,  který by býval dopadl dost špatně, kdyby ty dva od sebe neodtrhly.

A. Podšer 26.5.2015 9:41

Rath byl vždycky ochotník s nutkáním exhibovat a být středem pozornosti za každou cenu. Teď hraje velice ubohý kus, ale zřejmě pořád lepší alternovat v prachšpatném představení byť fňuknu než žádné divadlo.

M. Vápeník 26.5.2015 9:38

Řekl bych, že jeden z hlavních momentů Rathova sebeklamu a jeho sebeobhajovací psychologie spočívá v tom, že je přesvědčen, že bral tak, že "nikde nechybělo".

Č. Ludvík 26.5.2015 3:05

Marně přemýšlím, jaký měla tato akce (dotazy-odpovědi) smysl. Rath si vybral dotazy které se mu hodí a odpověděl na ně tak jak se mu hodí. To je celé. Čekal snad někdo, že toho nevyužije k dalšímu lhaní a manipulacím? Jen zbytečně dostal prostor dělat ze sebe chudáka.

J. Savova 25.5.2015 23:35

psychopat bez skrupulí

J. Vydra 25.5.2015 19:22

Je hračkou v rukách těch osob, které pomáhal dosadit a které dobře zná. Dobře mu tak! Jeho slovní ekvilibristika je trapná a urážející každého, kdo trochu používá svůj mozek. Zbytek je jen slovní průjem.

J. Esterka 25.5.2015 19:16

Ježkovy zraky to je taková snůška lží a blábolů! Tento (nedá se to snad ani nazvat člověkem) ...... je snad přesvědčený o tom, že je nevinný. Myslím, že patří do cvokhausu na doživotí! Hoďte na něho sítě, je to blázen! Těším se až dostane svých 12 let a propadnutí veškerého majetku včetně rodinných příslušníků a bude od něho pokoj! A nechci slovo rath slyšet hoooodně moc dlouho!

V. Grycz 25.5.2015 18:55

))

A je to. Nikomu peníze nechyběly. Socanská sebranka měla vše obšancované a držela basu.

))

J. Balcar 25.5.2015 18:02

Sadistickým mozkem? Jedině vlastním. Jestli to despeRath nechce hrát "na palici"...

J. Kohout 25.5.2015 17:13

Nikdo nikomu nic neukradl, nikomu nic neschází, jenom pan Rath odchází s dárkem pár korun v papírové krabici od vína. Peníze v krabici cinkaly jak lahve vína. Kam ten "nadčlověk" na to chodí?

J. Čížek 25.5.2015 17:15

Spíše bych řekl: "nadkrysa" .

V. Hák 25.5.2015 17:09

pan Rath je trapný.

Premium

Sprcha pro osm lidí: jak to vypadalo na Epsteinově ranči na dělání dětí

Ranč Zorro pedofilního milionáře Jeffreyho Epsteina v poušti v Novém Mexiku,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kdyby zdi mohly mluvit. Přinášíme exkluzivně snímky přepychového ranče, kam americký finančník Jeffrey Epstein svážel...

Premium

Je sexting nevinná hra nebo nevěra? Pánové jsou tolerantnější než dámy

Sexting | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Generace našich rodičů tohle řešit nemusela. Měli poměrně jasno a věděli, co je a není zahýbání. Moderní technologie...

Premium

Den, kdy přepadli Mekku. V roce 1979 se zrodil moderní islámský středověk

Členové saudských speciálních sil během zásahu ve Velké mešitě v Mekce. (1979) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před 40 lety se stalo „11. září“ islámu. Aby saúdský král mohl pobít ozbrojence okupující posvátnou mešitu v Mekce,...