Úterý 24. listopadu 2020svátek má Emílie 4 °C oblačno Předplatné LN

Diskuse k článku

Republiku si rozvracet nedáme, vytáhlo Rudé právo gottwaldovskou rétoriku

Na překvapující demonstrace reagovala oficiální média články, které svým stylem připomínaly 50. léta nebo kampaň po vzniku Charty 77.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Novák 21.1.2014 6:10

Re: Jděte se vycpat antikomunisti. Ta generace

Procházková, už jsem vám psal, že jste ještě blbější, než jsem si dříve myslel? Ale pokud se mám stydět za to, co udělali ve střední Evropě Němci, tedy za ty miliony mrtvých, tak se ptám, proč zrovna já? Já jsem nebyl provozovatelem plynových komor.

M. Halasek 21.1.2014 6:58

Re: Jděte se vycpat antikomunisti. Ta generace

Nováku už sis poplakal nad obrázem masového vraha Lenina , který před 90. lety chcípnul na syfilidu? Vy , komunisti ,se musíte zkrátka vyhubit, jako největší škodná lidstva , co kdy na této planetě existovala. Pracuje se na tom, neboj.

J. Novák 22.1.2014 3:44

Re: Jděte se vycpat antikomunisti. Ta generace

Halásek, já chápu, že se ti nelíbí, když někdo napadá tvoje oblíbené nácky... Ale klidně pracuj, proti tomu nic nemám, muhehe!

J. Svoboda 20.1.2014 21:53

Re: Jděte se vycpat antikomunisti. Ta generace

Jdi se vycpat naivní levičáku. Máš tu strašnou drzost otevírat si komunistickou tlamu, plnou lží a sprosťáren na lidi, kteří trpěli v koncentrácích, byli vražděni na popravištích a  na hranicích. Zločiny tvých předků se musí pro výstrahu vnukům stále připomínat a varovat je před komunistickými móresy. Je třeba stále upozorňovat na "lidi" zvláštního ražení, jako jsi ty, kteří se snaží rehabilitovat sociální rakovinu - komunizmus.

J. Slanina 20.1.2014 23:04

Re: Jděte se vycpat antikomunisti. Ta generace

Ty jsi maximálně tak debilní Honza z bolševické prrrdele.

M. Bilkova 20.1.2014 23:39

Re: Jděte se vycpat antikomunisti. Ta generace

Pane z Rokycan,nevím,proč bychom měli pukat! Všude jsou chudí lidé,možná chudší než zde,ale jsme poslední na světě( mimo Severní Koreu), kteří mají komunistickou stranu ve vládě. Jiné země aspoň z úcty k zavražděný a týraným změnili svuj název. Jen naše KSČ neudělala nic a ani se nedistancovala od své ideologie třídního boje!!

J. Novák 21.1.2014 4:20

Re: Jděte se vycpat antikomunisti. Ta generace

Komunistickou stranu ve vládě? Bilkova, já jsem tedy poměrně podrobně četl koaliční smlouvu, ale tak nějak jsem tam KSČM jako smluvní stranu nenalezl. Vy jo? Můžete dát odkaz?

Š. Apolen 20.1.2014 23:42

Re: Jděte se vycpat antikomunisti. Ta generace

Z výsledků komunistů při volbách je vidět, že je stále velmi důležité ukazovat jejím voličům, proč je komunistická utopie proti normálním lidem. Tak dlouho dokud nepochopí, že každá utopie vede k totalitě. Příkladů je v historii dost. Od řeckých a římských republik, přes Francouzskou revoluci s Robespierem a jakobíny. Husitské války až k VŘSR. Vždy si měli být lidé rovni. Jenže vždy si byli někteří rovnější !

J. Novák 21.1.2014 3:56

Re: Jděte se vycpat antikomunisti. Ta generace

Ale to přeci platí i pro kapitalizmus, né? Také jsou si lidé rovni, ovšem někteří jsou si rovnější. Takže je to podle té vaší teorie také jen utopie vedoucí k totalitě, že? A je to tak! Je to totalita ekonomická, která likviduje ty méně rovné naprosto stejně, jako totalita vystupující s fyzickým násilím. A tzv. demokracie? I to je vlastně totalita, protože menšina se musí podřizovat většině. Jak k té nucené nadvládě ta menšina přijde?

J. Z rokycan 20.1.2014 19:21

Zase vykopávají lidovky věci z pravěku...

Kdyby nebyla ta doba tak si ji asi vymyslí.-) jinak by totiž museli psát o tom bordelu co se tady dál v devadesátých letech, kdy Kradtužka I. zhasl.-))

P. Mach 20.1.2014 19:42

Je ti nepříjemný když se připomíná

ten hnus a svinstvo do kterého komunističtí zločinci tuto zemi dostali. Tak to je dobře.

M. Halasek 20.1.2014 19:57

Re: Zase vykopávají lidovky věci z pravěku...

Tohle není, ty vlastizrádče žádný pravěk, ale dost nedávná historie. To, že nebyli ihned zločinci jako ty potrestáni, neznamená, že se tak velice brzy nestane. Všechny tvé protičeské příspěvky máme důkladně archivované, včetně tvého IP.

J. Z rokycan 20.1.2014 20:06

Re: Zase vykopávají lidovky věci z pravěku...

:-))))))))))))))))))))))))))))))) ´TULULUM BUM.... jste asi....

S. Vor 20.1.2014 19:05

co tady ten článek dělá takhle vypíchnutej

nejde mi o obsah ten je mi po půl století ukradenej,ale kde se tu vzal v jaké souvislosti bez prologu bez ántré atd.Nejsou v redakci ožralí? Když do nadpisu a úvodu nenasekají hromadu chyb tak ho úplně anulujou.:-)

L. Max 20.1.2014 19:11

Re: co tady ten článek dělá takhle vypíchnutej

Asi jste si neracil vsimnout ze to patri do: Palachuv tyden 15.-21. ledna 1989

M. Halasek 20.1.2014 19:58

Re: co tady ten článek dělá takhle vypíchnutej

Tohle nemůžeš po bolševikovi chtít, aby občas přemýšlel jinak než marx-leninsky.

S. Vor 20.1.2014 20:26

Re: co tady ten článek dělá takhle vypíchnutej

nejsem čuchací pes a jenom se nestačím divit jak jste hned hotov s úsudkem o jiných lidech.:-)) Asi si pletete odvahu s drzostí,protože já bych si to o nikom takhle z voleje nedovolil říct.Takových je vás tu dost.Správně bych po vás měl chtít jasné potvrzení tohoto tvrzení,ale beru to tak jak to je s tím,že jsou to než chlísty a žvásty.Mimochodem hodně lidí také podléhá náladám a událostem toho daného dne...mají blbej den a ještě to přenáší do diskuze.

J. Feciskanin 20.1.2014 20:36

čuchací pes asi ne, debіl nejspíš ano

J. Novák 21.1.2014 4:05

Re: co tady ten článek dělá takhle vypíchnutej

Naštěstí už s těmi ptákovinami dnešním dnem končí. Tak až zas napřesrok...

M. Bilkova 20.1.2014 18:41

Co k tomu dodat?

Je mi na zvracení,že dodnes jsou lidé,kteří na to vše zapomněli. Změnili své priority a jsou schopni tuhle stále stejnou stranu volit.Co lze očekávat od tohoto národa?

L. Max 20.1.2014 18:51

Re: Co k tomu dodat?

A vy jeste neco ocekavate? :-)

Š. Apolen 20.1.2014 23:29

Re: Co k tomu dodat?

Vy nic neočekáváte ? Potom se asi o nic nesnažíte. Kdo se o nic nesnaží, je jako stojatá voda a ta jak je známo zahnívá. Taková voda není k ničemu dobrá. Snad jen, aby se vypařila a dala se znovu do pohybu.

L. Max 20.1.2014 23:49

Re: Co k tomu dodat?

jaka stojata voda,

CR je ve stredni Evrope vlajkova lod

bolsevizmu

J. Novák 21.1.2014 4:03

Re: Co k tomu dodat?

A koho jiného mají volit? Ty tzv. pravicové strany typu ODS či TOP09? Takové sra.ky? A když si pak trochu myslící účastníci tehdejších nepokojů a následného idoušského zvonění klíči připomenou Havlův projev z prosince 1989, tento zkonfrontují s následným vývojem, k čemu asi tak mohou dojít? Jo, chápu, ti méně přemýšliví a tupější nevidí nic, jen to tehdejší nadšení nad nadcházející "změnou".


Proč je Eva Burešová tak hubená? Promluvit ji donutila Prachařová s anorexií

Eva Burešová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Herečka Eva Burešová (27) se zastala Mariany Prachařové (26), která přiznala anorexii. Hvězda Slunečné je ale sama kost...

Měli lepší stroje Sověti, nebo Američané? O jednom neobyčejném souboji

F-86 při nastřelování kulometů v noci | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když autu dojde palivo těsně před čerpací stanicí, můžete ho k ní dotlačit. Ale co dělat, když se totéž stane letadlu...

Manažer postavil srub uprostřed chráněné oblasti. Tvrdí, že to je posed

Stavba, jež načerno vyrostla v CHKO Lužické hory. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nejprve tvrdil lidem, že je to seník. Když se o jeho stavbu začaly zajímat úřady, prezentoval ji jako posed. Ve...