29. října 2018 8:33 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Tragédie na Zlínsku: řidič nepřežil náraz do stromu, dva lidé utrpěli zranění

Záchranná služba- ilustrační | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Záchranná služba- ilustrační | foto: Šárka Kabátová, Lidovky.cz

ZLÍN Řidič osobního automobilu nepřežil v noci na pondělí náraz do stromu mezi Zlínem-Velíkovou a Hrobicemi na Zlínsku. Další dva lidé, kteří ve vozidle cestovali, utrpěli zranění. Na webu krajských hasičů to uvedl jejich mluvčí Pavel Řezníček.

Hasiči vyjížděli k nehodě ve 3:20 poté, co jim událost telefonicky oznámil řidič, který projížděl kolem. Na místě zjistili, že automobil narazil do stromu u silnice. „Ve voze cestovaly celkem tři osoby, z nichž dvě byly v době příjezdu hasičů mimo vozidlo a se zraněním si je převzala posádka zdravotnické záchranné služby. Řidič byl ve voze zaklíněn a hasiči jej z vraku vozu vyprostili pomocí speciálního hydraulického zařízení. Svým zraněním však bohužel na místě podlehl,“ uvedl Řezníček.

Vrak vozidla pak hasiči zabezpečili proti vzniku požáru a postarali se, aby z něj nevytékaly provozní kapaliny. Příčiny tragické nehody vyšetřuje policie.

Podle dostupných informací je muž letošní jednadvacátou obětí dopravních nehod ve Zlínském kraji. Loni zahynulo na silnicích v regionu 24 lidí.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!