Čtvrtek 30. března 2023, svátek má Arnošt
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Ronaldo, nová ikona u Armaniho

Česko

Pětadvacetiletý portugalský fotbalista nahradí na plakátech módního domu Armani jeho dosavadní ikonu, Brita Davida Beckhama. LONDÝN Zapomeňte na Davida Beckhama. Módní návrhář Giorgio Armani si vyhlédl nového a mladšího fotbalového kanonýra, z kterého udělal hvězdu své reklamní kampaně. Pětatřicetiletého Beckhama na plakátech nahradil Portugalec Cristiano Ronaldo coby tvář – a hlavně pak tělo – módního domu Armani.

Fotografie, které zveřejnil britský tisk, ukazují pětadvacetiletého fotbalistu odhalujícího vypracované tělo ve slipech a vypasovaných džínách v reklamách na spodní prádlo Emporio Armani Underwear a Armani Jeans.

Reklamní kampaň s hráčem Realu Madrid má být celosvětově spuštěna v červenci, jak napsal londýnský list Daily Mail, a v jejím rámci zaplaví velkoplošné billboardy Londýn, New York, Los Angeles a Tokio. „Jako novou tvář jsem si vybral Cristiana kvůli jeho energii, jeho mladistvému, vzrušujícímu, a ano, také sexy vzhledu,“ řekl Giorgio Armani serveru ETonline. com. Ronaldo byl jmenován oficiální tváří Armaniho loni v říjnu. Jeho předchůdce Beckham vytvářel podobu značky od ledna 2008. Jakkoli jsou Ronaldovy nové reklamní fotografie dobré, o výkonu jeho mužstva na fotbalovém mistrovství světa v Jihoafrické republice se to zatím říct nedá. Portugalsko remizovalo s Pobřežím slonoviny 0:0.

Autor: