Diskuse
Plzeňský biskup Holub: Lidem chybí naděje, náš svět se chvěje. Jediným pevným bodem je víra v Boha a Ježíše
Při příležitosti svátku Velikonoc katolický kněz Tomáš Holub konstatuje, že lidem nahání strach obrovská nejistota. A dodává, že jedinou šancí je pravda. „K pravdě se ,domilujeme’. Ten, kdo skutečně miluje a nechává se milovat, kdo zná hodnotu lásky, ten pak objevuje pravdu,“ říká.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M11i13r82o66s47l25a62v 64K84a98š80p30a35r
9. 4. 2023 14:51
JJ, svět se chvěje. Chvění je život :-)
0
0
možnosti
JM
MČ
VD
V41í64t49ě20z69s91l31a36v 89D14r39o51z91d
9. 4. 2023 11:00
Sice umřeme, ale budeme věřit, že neumřeme. Pěkná blbost. A ne, církev ve "veřejném prostoru" mi určitě nechybí.
2
0
možnosti
IK
I91v69a93n 97K40r10a70h65u18l76a
9. 4. 2023 9:30
Jsme jen živočišný druh, vzájemné zabíjení je diktát přírody. Na tom nezmění nic žádná víra v Boha, kterých jsme vymyslili spoustu.
0
0
možnosti
JK
J71i36n17d18ř89i93c75h 59K88o33h77o50u70t
9. 4. 2023 9:12
Kdyby to bylo tak jednoduché, tak to udělají všichni.
0
0
možnosti

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


















