Diskuse k článku: Pospíšil: Kdyby mé odvolání bylo spravedlivé, lidé by mě nevolili

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 35
  • Poslední: 16.10.2012 11:31
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
j. pesta 15.10.2012 16:30

Pospíšil-kdyby mé odvolání bylo spravedlivé, lidé by měnevol

Vážený pane Pospíšile, považoval jsem Vás za jednoho z mála slušných lidí v ODS. Dnes jste mě ale opravdu naštval. Tak ona KSČM není pro ODS demokratická strana ? Že Vám nevadio, že jste si na každém jednání vlády třepal ruku s premiérem a to je soudruh z komunistické rodiny každým coulem.To, že dnes se dostali na druhé místo komunisté, je i Vaše zásluha. Vy a celá Vaše ODS za pomocí TOP jste je tam dostali. Myslím, že obyčejným lidem ani tak komunisté nevadí, ale zákonitě to musí vadit lidem, kteří pracují na černo, podnikatelům,kteří neplatí daně a jsou schopni si jezdit pro podpory a všem těm,kterým je umožněno jakýmkoliv způsobem okrádat stát. Na Vás mi vadilo, jak jste zametl neoprávněně získané tituly na Právnické fakultě, i to jsem ale zkousl, protože jsem byl přesvědčen, že to máte nařízeno zhora. Vždyť nakonec nejvíc neoprávněných titulů získaly lidé z Vaší strany -viz Benda, Řápková a mnoho dalších. To jak jste se dnes ale vyjádřil o KSČM a to podotýkám nejsem členem a nebyl jsem nikdy v žádné straně, to mi vadí. Nikdojste sepremiérovi nepostavil, to, že jste tak jako strana dopadla není o reformách, ale o neskutečné aroganci, opovrhování lidmi, o zametání kauz pod koberec-viz justičbí mafie. Nějak obyčejný člověk začíná používat mozek a už si nenechá tak podsouvat lži, aroganci.Začal to Topolánek a Váš premiér to úspěšně završil.Zatím sklízíte to, co jste zaseli.Justice- viz Dalík - Rath a Bém -Janoušek. Zavřít Smetanu je jednoduché, nechat páchat zlo a zametat stopy Dalíka je OK. Přesto Vám přeji mnoho úspěchů, ať už budete hejtmanem nebo ne. Kdyby tam zístala jako lídra ta paní JUDr. tak by ODS nevyhrála. Chovanec to také špatně nedělal,

J. Bezděk 16.10.2012 11:06

Re: Pospíšil-kdyby mé odvolání bylo spravedlivé, lidé by měnevol

Pod tu větu : " to, že jste jako strana dopadla není o reformách, ale o neskutečné aroganci, opovrhování lidmi, o zametání lauz pod koberec .. "  se podepisuji

Z. Novák 15.10.2012 14:09

Totální zhloupnutí lidí na Plzeňsku

- jak jinak nazvat vítězství bolševiků v Plzeňském kraji, tedy kraji, který osvobodila americká armáda. Copak ti lidé, kteří dnes dali bolševikům svůj hlas (a věřím, že to byli převážně ekonomicky neaktivní lidé, od mladých kteří mají život před sebou bych to moc nečekal), na to jaro r. 1945 zapomněli? Zapoměli snad i na dobu komunismu, kdy byť jen za vzpomínku na americké vojáky byli lidé stíháni? Nikdo jistě nemá radost ze škrtů, které nám ordinuje vláda a snižování životnín úrovně. Nikdo jistě nemá radost z korupčních afér politiků, (a to bez ohledu na stranickou příslušnost), kterými se nám politici přímo vysmívají do obličeje. Ale trestat za to celou naši zemi tím, že budu volit bolševiky, kteří v minulosti zavinili smrt tisíců lidí a další statisíce degradovali na občany druho kategorie ? Copak jsme v průměru opravdu tak zhloupli?

J. Denemark 15.10.2012 14:16

V Plzeňském kraji bolševici nevyhráli.)

J. Bezděk 16.10.2012 11:15

Re: Totální zhloupnutí lidí na Plzeňsku

Pane Z. Nováku, to je nějak nejasné, na plzeňsku přece bolševici nevyhráli. A pokud vůbec mluvíme o výhře bolševiků, tak vězte, že je to jen matematický důsledek a následek malé volební účasti asi 30 %. Až bude v parlam. účast jako vždy kolem 60 %, tak to těm bolševikům spadne ta účast na polovinu ! Takže žádná katastrofa se zatím neděje.

J. Studničná 15.10.2012 13:13

Pochopil pan Nečas alespoň teď

co si o něm a jeho hanebných činech lidé myslí? Nebo pořád nic...?

J. Denemark 15.10.2012 14:17

Pořád nic.)

J. Urban 15.10.2012 9:56

Pane Pospíšile, měl byste vážně

uvažovat o tom, postavit se jako protikandidát Nečasovi na nadcházejícím kongresu !!!! (toho hejmana v Plzni stejně dělat nebudete, ksččssd dá dohromady většinu)

M. Komárek 15.10.2012 9:58

Re: Pane Pospíšile, měl byste vážně

komtři a média ho zlikvidují ještě rychleji, než Nečase ...

J. Studničná 15.10.2012 13:14

Re: Pane Pospíšile, měl byste vážně

Nebylo by vhodnější, kdyby pan Pospíšil z ODS jednoduše odešel? Mezi takovou bandu neřádů očividně nepatří.

F. Eliáš 15.10.2012 6:45

Proto jsem přestal volit Nečase a ODS

J. Němec 15.10.2012 6:07

každopádně

to byl od Nečase velmi dobrý taktický krok (sám to vlastně nechtěně přiznal)

J. Kanioková 14.10.2012 23:56

No, je to příjemný "kluk", sympaťák,

pracovitý. Ale že by byl až tak rozhodný politik, to se mi nezdá. Obávám se, že bude-li hejtmanem, neukočíruje to.

A jestli to, co je v titulku opravdu řekl, pak nevím, ale připadá mi to bolestínské. Nikdo nevíme, co přesně "provedl", proč dostal "padáka". Vím, že vůči němu tam šly výtky už delší dobu a možná udělal něco, čím něco zvrtal. Nejsem z těch, co bych zaujímala nějaké vyhraněné stanovisko, dokud neznám VŠECHNA a SKUTEČNÁ fakta. lidi ho volili, protože působí slušně a ten problém s odchodem z funkce ho postavil do pozice oběti. Ale NIKDO nevíme, oč tehdy šlo.

P. Verka 15.10.2012 0:06

Re: No, je to příjemný "kluk", sympaťák,

On je takovej sulcovitej. Pan slušný. Něco jako Nečas avšak Čunkiáda ani jmenování rampuly z dob Topola není zapomenuto!

P. Skřivan 15.10.2012 2:05

Re: No, je to příjemný "kluk", sympaťák,

Pracovitý to on je: říkali mu P.R. minister.

Jaký je právník je ale vidět na kauze stavebního spoření, kde narazil na ÚS: tedy Plzeňský ... .

F. Eliáš 15.10.2012 6:48

Re: No, je to příjemný "kluk", sympaťák,

Není to tím, že působí slušně, protože je slušnej? Nebojte, on je i dost tvrdej.

P. Skřivan 15.10.2012 9:32

Re: No, je to příjemný "kluk", sympaťák,

... o tom si myslím nikdo nepochybujeme, protože si neděláme iluze o povaze vztahů vrchnosti ... .

J. Bezděk 16.10.2012 11:31

Re: No, je to příjemný "kluk", sympaťák,

oficiálně to vypadalo tak, že tam šlo o jmenování, nebo nejmenování Bradáčové, ale co bylo v pozadí jako skutečnost, to můžeme jen spekulovat. No a od případu Rath se Bradáčová také nehla z místa, s Dalíkem to byl jen asi řízenej pokus o vylepšení profilu ODS. ODS nemá potíže z důvodů rozpočtové odpovědnosti, ale z důvodů netrestání kmotrů ve vlastních řadách.

J. Arin 14.10.2012 22:51

Kdyby...

Doktore, lidé mají často milné představy. Tak že odkazovat se na to, že bylo odvolání nespravedlivé...

Nic méně jste jeden z mála lidí v ODS, který za něco stojí.

P. Stavjaník 14.10.2012 23:01

Re: Kdyby...

Mylné, když už. Já si nemyslím, že by v ODS a ČSSD byli samí pitomci. Ti jen vyplavali na povrch a snaží se všemožně zakonzervovat koryta. Jenže další a další volby jim ty konzervy tak nahlodají, že jim ty zkažené sračky vyplavou. Pak půjde jen o to, jestli strany zůstanou, nebo skončí s nimi. Ti více nalevo to mají jednodušší díky svým voličům.

Třeba v ČSSD je to všechno práce Paroubka, kdy on pod sebou nesnesl někoho chytřejšího, než byl on. Takové lidi je poměrně těžké najít, ale podařilo se mu to. Důsledky této politiky jsou i po dvou letech stále vidět v tom neuvěřitelném panoptiku tupců, kteří postupně uvolňují místa komunistům.

Nečas je takový Sobotka přes kopírák. Kdyby byl hubenější a měl rovnátka, tak člověk nepozná rozdíl. Kromě toho nepatrného, že Bohouš si každou řeč odkýve jako oslík, asi aby tomu i sám uvěřil.

J. Arin 14.10.2012 23:09

Re: Kdyby...

Jj, omlouvám se..mylné. Už jdu raději spát.

No, nikdo netvrdí, že jsou tam samí pitomci bráno z pohledu vzdělaní. Spíše e jedná o charakter. Ten poněkud v politice pokulhává všeobecně.

P. Stavjaník 14.10.2012 23:45

Re: Kdyby...

Taky jsem pochopitelně nemyslel vzdělání. Vždyť u socialistů má titul už každej…

J. Denemark 15.10.2012 7:22

Souhlas.)

j. kříž 14.10.2012 22:35

pospíšil nebyl odvolán kvůli neschopnosti

liknavosti nevýkonosti chamtivosti nebo celé řadě věcí které se v ODS tolik cení ale proto že se v něm asi hnulo svědomí

P. Skřivan 15.10.2012 2:08

Re: pospíšil nebyl odvolán kvůli neschopnosti

Tomu fakt věříte ? ... nevšiml, že by kdokoliv z nich něco alespoň vzáleně podobné svědomí ... .

M. Dubanová 14.10.2012 22:31

A vÁM PANE pOSPÍŠILE

blahopřeji předem..

M. Dubanová 14.10.2012 22:30

jestli spravedlivé či nespravedlivé

hlavně to bylo hanebné, tímto způsobem - to jest VYHOZEN NA HODINU, to JDE tak leda u NÁDENÍKŮ, kteří jsou přijati na práci - na jedno odpoledne či na cca dvě hodiny, no a když se ZNELÍBÍ tak je na hodinu VYHOZEN, no ale VYHODIT NA HODINU MINISTRA, A TO ANIŽ BY mu BYL SDĚLEN DŮVOD, to tedy pardon, pane předsedo vlády!!

P. Stavjaník 14.10.2012 22:52

Re: jestli spravedlivé či nespravedlivé

Však si Nečas pomohl. Nový skvělý místopředseda, ministr a šéf brněnské levicové buňky fantasticky zabodoval ve volbách. Dosáhl na těžce uvěřitelných 9%.

P. Pruner 14.10.2012 22:05

bylo spravedlivé

Já si myslím, že odvolání pana Pospíšila z funkce ministra bylo spravedlivé. Mně například vadil jeho odpor proti institutu korunního svědka, který by byl velmi důležitý v boji proti korupci, kde bývá důkazní nouze. Byl ministrem dlouho a moc toho za ním vidět není a lecos se bude opravovat. Rovněž na právnické fakultě toho ve výsledku moc nepředvedl.

Nevím proč se otírá o pana Tůmu, ten je na politika velice slušným člověkem.

Zisk stejného počtu mandátů jako dosáhla ČSSD evidentně nezabrání levicové vládě v kraji.

P. Stavjaník 14.10.2012 22:50

Re: bylo spravedlivé

Institut korunního práskače, který se za zločin vyhne trestu mi moc nevoní a zřejmě nebudu sám. Za Pospíšilem je vidět posun v práci státních zástupců. Na to jak je celkem váhavý to byl celkem smělý počin a byl to hlavní důvod jeho odvolání.