Sobota 23. ledna 2021svátek má Zdeněk 4 °C déšť se sněhem Předplatné LN

Diskuse k článku

Rusnok: Ty vole, teď zase zemřel Mandela...Kdo tam pojede? A kdo to zaplatí?

UVNITŘ VIDEO - Internetem se v sobotu před polednem začala šířit zajímavá nahrávka ze streamového vysílání ČT 24, která vznikla v pátek v Poslanecké sněmovně. Mikrofony zachytily o přestávce jednání zajímavý rozhovor premiéra Jiřího Rusnoka s ministrem obrany Vlastimilem Pickem ohledně úmrtí Nelsona Mandely a české účasti na pohřbu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Machacek 9.12.2013 18:23

Re: Téma tzv. diskutérů z dovozu

Konstatovat pravdu neni spineni. Americane jsou primocari lide a vetsinou prosperuji velice dobre. Zda se se tytohodnoty u vas chybi, Proc predpokladas ze nic nedelam? Jen proto ze vam rikam jak jste ubozi, Venuj svoji energii pozitivnim smerem a zacni uz konecne volit normalni slusne lidi a my se pak za vas nebudeme muset stydet.

J. Čížek 9.12.2013 14:03

Re: Ostudna zeme je ta zeme ceska

Toncek ze sebe dělá světáka ... :-)))

J. Šimonová 9.12.2013 13:44

Re: legitimní diskuse.

Nejmenuje, jasan, že ne: http://janasimonova.blog.respekt.ihned.cz/c1-61417970-prezident-zeman-se-chysta-odmitnout-sobotkova-zaoralka-cim-to-zduvodni

J. Šimonová 9.12.2013 13:43

Haha, vy volové,

umíte si představit ty tituly, kdyby mluvila mladší genrace? To by byla samá pi.. D

M. Chmelíček 9.12.2013 12:49

Re: Téma tzv. diskutérů z dovozu

Tondo, tady musím s p. Šledrem souhlasit. Pokud se ti nedaří, tohle špinění původní vlasti ti nepomůže. Začni něco dělat, nebo se z toho zblázníš, ty Američané jeden.

A. Novák 9.12.2013 9:47

legitimní diskuse.

kdo tam poletí a kdo to zaplatí , to nás všechny zajímá. A v televizi ještě dají mikrofon Zaorálkovi, který by chtěl být ministrem zahraničí. Ale Zeman ho nejmenuje :o)

J. Novák 9.12.2013 2:07

Re: Já bych z toho až zas

Ale ono je to jedno, né? Důležité je, že tady tolik trulantů dělá z komára velblouda. Já osobně to vidím jako úsměvnou historku, nic jiného.

J. Novák 9.12.2013 2:05

Re: Ostudna zeme je ta zeme ceska

Takže, Maxíku, skutečně na vás séřou. Ovšem já také...

J. Novák 9.12.2013 2:03

Re: Ostudna zeme je ta zeme ceska

Jasně. Maxíku! U nás byly nápisy Ať žije KSČ naprosto ve stejné době, kdy v USA běžně byly nápisy Only for White a na dodržování obsahu těchto nápisů "lid" tvrdě trval.

A. Machacek 8.12.2013 18:23

Re: Ostudna zeme je ta zeme ceska

Dovedes si predstavit ze bychom museli zit v zemi Novaku, jeho mysleni je to co nadelalo z heske zeme blazinec.

A. Machacek 8.12.2013 18:09

Re: Téma tzv. diskutérů z dovozu

Stali se z nas obcane kategorie prvni, nekradem, nezavidime, nevolime koruptovane lidi do vlady, vystudovali jsme na prestiznich universitach a vydelavame v prumeru 5x vice nez vy. Vase manzelky a dcery nam padaji do naruce za veceri v nobl podniku. Nejsme rasisti Jsme slusni lide

P. Šleder 8.12.2013 14:08

Téma tzv. diskutérů z dovozu

Většina z nich jsou ubožáci, kteří utekli z domova a teď zjistili, že se z nich stali občané druhé kategorie. V jejich nových domovech je neberou vážně a dávají jim to patřičně najevo. Samozřejmě je to užírá, takže si chodí své mindráky vybíjet na české webové stránky. Asi by mi mělo být těch ubožáků líto, ale není. Podotýkám, že samozřejmě existují vyjímky, potvrzující pravidlo.

L. Richter 8.12.2013 11:14

Re: Já bych z toho až zas

to vůbe není s podivem, když se dnes lidé snaží zpeněžit všechno - třeba i svodidla z dálnice nebo hřbitovní urny ve sběrně kovů :-/ tak proč ne nějaký záznam "off record"

J. Krásenský 8.12.2013 10:59

Škoda, že to neřekl veřejně...

získal by tím. A mohl to doplnit: Není třeba vzdávat úctu člověku, který se v osmašedesátém postavil veřejně na stranu okupantů. Není nutné litovat, že odešel člověk, který sloužil sovětské imperiální politice, není nutné soucítit se zemí, která nechrání svobody, majetek a životy nepohodlných menšin.

E. Tomášek 8.12.2013 10:49

Jste tady spolek diskutujících křivých charakterů!

Sice nemusím Kalouska, ale z našich politiků to řekl nejsrozumitelněji: "soukromé hovory neposlouchám a nevyjadřuji se k nim, nejsem voyaer".

Víme, jak se dnes obecně mluví. Když ve "veselém" pořadu jakékoliv televize nezazní nějaké to lejno, zadnice, prd nebo aspoň krknutí, tak se snad lidi ani nezasmějí. Ale stačí říci H.vno a už lidí řvou nadšením!

V tramvajích létají mezi mládeží (nejen!) názvy pohlavních orgánů už bez uzardění a oslovení "vole" pomalu zůstává jako decentní způsob oslovení spíš pro generaci starších.

A smrt většiny těch, kteří nepatří do našeho okruhu osobního či vztažného, je nám většinou ukradená, šumafuk, protože je to daleko. Ale jako pokrytci to navenek nepřiznáváme a plkáme na veřejnosti státoprávné hovadiny. Diplomacie je pokrytecká, to snad není překvápko.

Horší je, že někdo bez souhlasu zveřejňuje soukromé, osobní rozhovory druhých. Zkuste si představit sebe na jejich místě, jak byste následně reagovali, vy diskutující pokrytci!!!!!!!

K. Seidl 8.12.2013 10:39

Re: Ostudna zeme je ta zeme ceska

Ale Toníku, to si nemusíš tak brát. Jsme svérázná země. Drsný fotbalista ukáže "fakáč" fandům protivníka co mu nadávají, dostane pokutu 80 tisíc, vzápětí politik, člen vlády, udělá totéž před kamerou v parlamentu a nic. Ale na druhé straně jsme sledovali hysterické scény v USA u prezidenta co si "pokuřoval" s Lewinskou, málem ho odvolali že lhal, ale na druhé straně druhý prezident lhal o zbraních v Iráku, aby je mohl napadnout, s následkem deseti tisíců zabitých bez většího zájmu veřejnosti a úřadů.

K. Seidl 8.12.2013 10:29

Re: Já bych z toho až zas

Já si myslím, že to byl mikrofon veřejnoprávní televize. Je s podivem, že to někdo okamžitě prodal bulváru.

j. kříž 8.12.2013 10:29

a nemohl by tam ten funus voběhnout radek

konec konců je jedinečný reprezentant ČEZké demokracie

K. Seidl 8.12.2013 10:25

Re: Ostudna zeme je ta zeme ceska

To je zajímavá dedukce. Na základě čeho usuzuješ že zrovna Američané ?

J. Kodeš 8.12.2013 10:08

Re: Ostudna zeme je ta zeme ceska

Machat schek ,to je známé jméno posluhovačů Henleina

L. Max 8.12.2013 9:54

Re: Ostudna zeme je ta zeme ceska

Ano pane Novak, nenechte si cizakama rozvracet republiku a kazdeho podezreleho hned oznacte, jako narod v tom mate prece jiz velkou praxi! :-)))

Jinak ja jsem opravdu nevedel, ze net v cestine je rezervovany jen pro cechacky! Doporucuji "zahranicni hosty" predem proklepnout a kdyz, tak radne cenzurovat.

J. Kodeš 8.12.2013 9:53

MANDEDLA

Delegace ČR:

kREJČÍŘ,Bublan-za toho on utekl,PECINA,BENEŠOVÁ, KATKA ZEMANOVÁ

L. Max 8.12.2013 9:40

Re: Ostudna zeme je ta zeme ceska

>že to vy jako "Američan" stejně nejste schopen pochopit.< Vy mudrlante, bez tech "Americanu" byste misto na netu cmaral jen po zdech; At zije KSC!

P. Maleček 8.12.2013 7:22

Na pohřeb vraha Mandely vraha Hrnčíře

Kdyby byl Rusnok aspoň trochu číman má po starostech. Protože nejznámější reprezentant ČR už v JAR sedí. Jmenuje se Hrnčíř. A koho jiného poslat na pohřeb vraha a zloděje Mandely než taky vraha a zloděje.

J. Novák 8.12.2013 7:11

Re: Panebože.

Iljo Dědku, jste skutečně takový hlupák nebo jen takového blba ze sebe děláte? Já tedy osobně na tom, co Rusnok řekl, nevidím nic špatného. Pravda, ten mikrofon si vypnout mohl, aby z toho lůza neměla trauma. Ale možná, že to udělal naprosto záměrně, protože chtěl naznačit, co taková sranda, jako zbytečná cesta do JAR, bude stát. Ono, přiznejme si otevřeně, Mandelu musí pohřbít i bez toho, že by tam někdo z ČR byl.

J. Novák 8.12.2013 7:06

Re: Tak to musíte být pěkný suchar.)

Co je na "vole" sprostého, troubo? A vůbec: Máte nějaký obecně závazný slovník "sprostých slov"? Nebo mi vysvětlete, jak poznáte, že někdo mluví sprostě? Já třeba považuji za sprostou mluvu, když začala ODS mluvit o tom, že chce, aby Němcová byla premiérkou. To byla hodně velká sprosťárna. Naštěstí jim to nevyšlo. Takže, jak rozpoznáváte, co je sprosté a co nikoli? Podle toho, co se vám zrovna hodí? Ale prosím, třeba na sprostou mluvu máte nějakou definici. Tak sem s ní, prosím"

J. Novák 8.12.2013 7:01

Re: Opět nízká úroveň

Skutečně premiér musí počítat s tím, že se bude angažovat v teroristických akcích? No, tak to abych se začal bát premiérů-teroristů, že?

A, jen tak bokem, proč by premiér musel jet na pohřeb nějakého bývalého státníka? Koneckonců, Mandela byl dlouhá léta prezentován jako terorista. Pravda, bylo to v dobách, kdy v JAR vládl "demokratický" apartheid, který byl poměrně masivně podporován mnoha státy nejen Západní Evropy.

Takže, ptám se, co by se stalo, kdyby na jeho pohřbu nebyl zástupce ČR? Koneckonců, JAR dnes ukrývá uprchlého zločince Krejčíře, takže by až zas tak nebylo od věci, kdyby tam z české strany demonstrativně nikdo nejel. Navíc, přiznejme si otevřeně, za náklady, které ta legrace bude stát, by určitě mělo krásné vánoce několik domovů důchodců...

J. Novák 8.12.2013 6:53

Re: Ostudna zeme je ta zeme ceska

Machacek, já bych spíš řekl, že vy docela normálně závidíte, protože angličtina na rozdíl do češtiny je velice chudá řeč. No, jen si vezměte anglicko-český slovník, jeďte slovo od slova a najednou zjistíte, že to, co angličtina je schopna vyjádřit jediným slovem, pro to má čeština slov několik. Čeština je prostě bohatý jazyk. Ale myslím, že to vy jako "Američan" stejně nejste schopen pochopit.

J. Novák 8.12.2013 6:28

Re: Jde o inteligenci

"by jsme" je špatně, správně má být "bychom". Jinak to, co jste napsal, jsou jen kecy. Lidi, jako jste vy, nemám rád, protože to je jen partička hlupáků, kteří se přetvařují a lžou. Jen trouba a lhář může napsat to, co jste napsal vy. Tuhle vaši letoru nejlépe vystihuje známé: H.vno bych neřekl ani za pytel s.aček.

Pokud začnete listovat slovníkem jazyka českého, tak vás možná překvapí, že slova, která vás tak rozhazují, iritují a urážejí, jsou naprosto běžně součástí našeho jazyka. A slovo "vole"? No, víte vůbec, že je to naprosto spisovné označení vykastrovaného býka? Moc by mě zajímalo, jak právě tohle slovo obejdete, když byste měl jinými slovy označit právě vykastrovaného býka. Ale vy tak přeci nemluvíte, ba ani nemyslíte, že? Troubo!

J. Novák 8.12.2013 6:18

Re: Rusnok mi začíná být sympatický

Machacek, nechte toho, když nechápete psaný text! Vy totiž reagujete na příspěvek Komárka otázkou, na kterou odpověď už je obsažena v příspěvku samotném. Už se nedivím, že Američané jsou na celém světě považování za "národ" s nejdelším vedením- I když podle toho, co o sobě píšete, jste jen z Američanova h.vna pára.


Poslali jste životopis a marně čekáte na reakci. Proč jiným odpovědí, ale vám ne

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jak žádají o práci bílé límečky a jak ty modré? Na koho nasazují personalisté robota? A proč se zájemcům o práci z...

Malý stěhovák pro rodinu. Měřili jsme, který kombík je ten nejlepší

Velký srovnávací test kombíků: Opel, Renault, Kia | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ve velkém testu jsme srovnali tři kompaktní kombíky, které mohou být alternativou populární octavie. Navíc nejsou tak...

Jak bude za času Vodnáře? Býci se dočkají lásky, dařit se bude Pannám

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Vládu na nebi si jednotlivá znamení zvěrokruhu předávají podle toho, jak do nich vstupuje Slunce, což bývá vždy kolem...