Středa 3. března 2021svátek má Kamil 11 °C skoro jasno Předplatné LN

Diskuse k článku

Řvali muslimská ku***, říká v Praze pobodaný muslim. Útok ho od pomoci uprchlíkům neodradil

Napadený muslim I. T. v pondělí vypovídal na policii a sestavil podobu útočníků. Podle jeho slov pro Lidovky.cz byli útočníci dva a zasahující policisté mu byli velmi nápomocní. V minulosti muž i jeho přítelkyně čelili výhrůžkám „o zapálení“ a vzkazům s hákovým křížem. Ve svých aktivitách v pomoci uprchlíkům však ani přesto nechtějí polevovat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Řezák 28.3.2016 0:55

Já bych to na ni neřval, ale na druhé straně, ať se nediví. Když se budu veřejně hlásit k fašismu a nacismu, asi budu mít problém. Ona se veřejně hlásí k něčemu ještě horšímu. Musí tedy počítat, že ji budou lidé milovat.

M. Jaňura 22.2.2016 15:15

Holiči,běž se raději oholit a nepruď tady !

J. Aspirin 8.2.2016 10:22

Pokud muslima zde někdo napadne postaví se za něj zákony v této zemi platící a média (mám silný pocit, že nemuslim - občan této země, by takovou podporu neměl). Evropské státy obecně nemají v programu likvidaci jinak nábožensky smýšlejících osob a je tedy snadné zde dělat hrdinu. Zkuste si srovnat co řvou muslimové před tím než se odpálí a zkuste si také srovnat v jaké pozici je jinak nábožensky smýšlející člověk v muslimských zemích. Zkuste si také srovnat jakou mají v Evropě pozici "sluníčkovsky" smýšlející jedinci a organizace a jakou (ale v opačném gardu - tedy propagující vstřícnost a smířlivost muslimů) pokud tam něco takového vůbec existuje podobní jedinci a organizace v muslimském světě.

Zde muslima napadne pár extrémistů, tam nemuslima napadne a popraví v podstatě státní/náboženská mašinerie.

J. Denemark 4.2.2016 10:59

Pozor odhalení! Konvička sleduje úplně jiné cíle! Patologicky nenávidí nejen muslimy, ale i děti!

http://echo24.cz/img/559237c8e4b0ebf694156710/940/500/FIT?_sig=3GzoG-UopN1duUoWkHKxqQWRARmR78H3xocrpSf27fg

V. Mička 9.2.2016 20:24

Vykašlete se na Konvičku. Ten bude ten poslední, kdo to tady podělá.

Š. Apolen 23.2.2016 1:23

První nebo poslední, ale Konvička tady kálí fest.

M. Košťál 4.2.2016 10:22

všem nenávistným řvounům: přečtěte si, co o uprchlících říká britská poslankyně za konzervativní(!) stranu.

http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/take-more-refugee-children-from-europe-tory-mps-tell-david-cameron-after-mission-to-lesbos-a6850601.html

P. Bubeníček 4.2.2016 18:31

Přečtěte si, co uprchlících říká náš humanitární pracovník který byl několik týdnů přímo mezi nimi na Chorvatsko-Slovinké hranici, vy mutikulti imbecile. Jakási Britská imbecilka, odtržená od reality, dost možná užírající nemalé finanční prostředky na pomoc běžencům, může plkat co chce. Realita je prostá a více než alarmující.

J. Šejnoha 4.2.2016 0:23

Jetohezké, že pomáhají "uprchlíkům".

Ale měli by to dělat za svoje peníze a pokud možmo se s nimi nastěhovat do nějakého islámského ráje.

Občanskou válku ani no-go zóny tady nechceme.

J. Holič 4.2.2016 7:43

No-go zóny nevznikají automaticky při vyšší imigraci. No-go zóny jsou důsledkem několika věcí: 1.) Koncentrace lidí z jedné komunity na jednom místě. Tvorbě ghetta se dá ale zabránit a navíc takové místo nemusí tvořit jen imigranti. 2.) Nízká míra integrace - právě ghetta uvnitř sebe snižují míru integrace menšin. Zvláště pokud je v oblasti nízká zaměstnanost, vede to k vyšší kriminalitě i případnému riziku radikalizace obyvatel. Opět na to nepotřebujeme jen uprchliky, to se děje i u místních. 3.) Nízká míra vymáhání práva nesmí být pripustna. To opět platí všeobecně. Nejde to vzdy a vsude, ale i snaha je podstatná. A nakonec je ještě podstatne, že k nám stejně skoro nikdo nechce.

J. Holič 4.2.2016 7:53

Takže podle vás je pro stát prinosnejsi, když tu běhají lidi, kteří nevědí co je vše potřeba pro dosažení cíle cesty, nebo vůbec přežití, když tu budou běženci zcela neevidovani, třeba i se zdravotními a jinými problémy? Máte dojem, že by státní kasa ušetřila, kdyby těm lidem nikdo neřekl, co si musí vyřídit za papíry, kde se mohou najíst, nebo jak se ke svému okolí chovat? Musíte vnímat širší souvislosti. Navíc nemalou část sociálních služeb, vč. Pomoci uprchlikum financují církve. Ty jsou největším nestatnim poskytovatelem sp. U nás. Takže to s penězi na ty neziskovky nebude tak horké.

J. Hanke 4.2.2016 0:09

A co tahle verze??

Pasáci ze zemí bývalého Sovětského svazu svolali summit ohledně pracovní náplně a místě výkonu povolání svých oveček za přítomnosti zástupkyně odborového svazu bordelmamá E. Z.

a protože se nedohodli, došlo na nože....

K. Kovář 3.2.2016 19:02

to jsem zvědavej jestli mně zase bloknou.

J. Pluk 2.2.2016 15:26

Je jedno jestli si to vymyslel nebo ne, je jedno jestli tu muslimové chtějí pracovat nebo jen pobírat dávky. Integrovat se nechtějí, to muslimské komunity nemají v plánu - jak se oficiálně vyjadřují zástupci muslimských komunit v jiných zemích.

Základní otázka zní: chceme aby se ČR stala zemí, kde české tradice s křesťanstkým základem budou nahrazeny tradicemi islámskými?

http://www.novinky.cz/domaci/391360-historik-vlastimil-vondruska-pokud-islam-ovladne-evropu-bude-to-kvuli-nasi-slabosti.html

Musíme si uvědomit, že buď budeme silní a jasně říkat muslimům že u nás mohou zůstat jedině za podmínek že přestanou být muslimy. Ne být slabí jako Denemark či Holič a myslet si že otevření země muslimům bude bez následku.

J. Holič 2.2.2016 15:57

Tak počítejte se mnou. Evropa má cca 507 milionů obyvatel, z toho kolem dvaceti milionů muslimů. V roce 2015 přijaly státy EU 1 221 855 žádostí o azyl. Z těchto lidi podle většiny zemí má nárok na azyl cca třetina až polovina žadatelů, to je při té polovině 610 928 lidí. Rozhodně ne všichni jsou muslimové, takže když dám přehnaných 80 %, zbude cca 488 743 udělených azylu za rok. Evropu budeme moci označit za islámskou, pokud v ní bude více jak polovina lidí muslimů. To znamená, že by současná migrační krize musela trvat minimálně 498 let, aby v Evropě převládl islám kvůli současné migraci.

S. Hammer 3.2.2016 5:48

Tak počítejte se mnou. Těch vší sem nalezlo v roce 2015 1 221 855 (hahaha, to myslíte vážně když nemají doklady a řada z nich projde úplně bez povšimnutí?) , nějaký ten milionek jich tu už je.

Belgie, Francie ani Německo se už neodváží pomalu něco venku uspořádat, každá akce kvůli těmhle sviním, z nichž se co měsíc někdo zradikalizuje, stojí velké peníze na zajištění bezpečnosti.

My už nemusíme přijímat ani jednoho, my (no vy ne, vám do ložnice totiž ještě nikdo z nich nevlezl, tak máte pocit bezpečí) už máme obrovské problémy s těmi, co tu už jsou.

Dnes hodný kluk, zítra radikál. To jsou vaše vysvětlení. Ve skutečnosti je dnes muslim, zítra taky, jen přišla chvíle, kdy ten hodný hoch ze středověku poslechne svého Alláha.

J. Holič 3.2.2016 8:19

Pokud jste chtěl citovat, citoval jste špatně. Dokonce jste i špatně četl, i špatně chápal. Proto tedy přidám napovedu: Uprchlíci jdou do Evropy s cílem požádat o azyl. Jinou možnost, jak tu dlouhodobě žít nemají. I člověk, který jde přes Rakousko, nebo ČR má svůj cíl, například Německo. Takže pokud byste k počtu žadatelů o azyl, o kterých jsem psal já, připočetl běžence "bez dokladů", nebo těch co projdou "bez povšimnutí", zapocital byste jednoho člověka víckrát. Nevím co vás učili na ZŠ, ale to není zrovna racionální postup. O tom, kolik muslimů tu už je, jsem psal také. I z Evropanů se každý den někdo radikalizuje. Nebo snad máte dojem, že v Evropě nejsou vrazi? Hledám marně ve vašem textu logické argumenty proti tomu, co jsem psal. Příště se víc soustredte.

S. Hammer 3.2.2016 9:26

První věta ano, máte pravdu, dle mojí odpovědi to tak skutečně vypadá, napsal jsem to špatně. Máte pravdu, počítal jste to jinak a myšleno to bylo taky jinak. Přešel jsem příliš příkře k tomu, co jste opomenul, dovolte tedy, aby to napravil.

Počty co jste napsal, jsou jasné. Argument asi takový, že máme jen dvě blechy, až jich bude tolik, že budou vážit víc než my, budeme zablešení. Ty blechy i v počtu dvou kusů působí nehorázné problémy. Zcela určitě z nich neuděláme blechy zeleninomilné, aby kousaly do ředkvičky třeba. Kousají do nás, svých hostitelů a připravují nás o krev. Že to není jenom vaše krev, to se vám to vykřikuje. Tomu se říká nevidět si na špičku nosu. Dnes už neuděláme krok, abychom se nemuseli drbat, co bude zítra? Tady nikdo nenapadá současnou migraci kobylek, ale to, jak se porušují jasné smlouvy, základní pravidla fungování molocha jménem EU. Jak se sem pouští kdekdo, volně se toulají kde je napadne, bez identity, s cíly když dobře tak vysávat, když trolinku hůř

S. Hammer 3.2.2016 9:27

...tak detonovat. Za situace, kdy se Evropa sama spolu s Janky zasloužila o destabilizaci režimů, které tenhle ksindl držely pod krkem a říkalo se tomu porušování lidských práv. Tady je vidět, čemu všemu se taky říká porušování lidských práv.

S. Hammer 3.2.2016 9:34

V Evropě, pane, jsou vrazi jako v každé jiné společnosti, kde kriminologie praví o pěti procentní části populace nezatížené ideologií hlásající nenávist ... atd tíhnoucí k asociálnímu chování a jednání. Islám naproti tomu, dělá svou podstatou, pojetím a vrahy z celého spektra populace. Islám je nemocný a i to málo, co tady je, stačí na luxusní poprask. Nevinní, chudáci, potřební, sirotci atd. mají být selektováni mimo území Schengenu a teprve pak sem vpouštěni. Buďto již na určitá pracovní místa, od sebe navzájem, nebo do táborů, kde počkají, až Evropa napraví to, co jim doma ještě více doprasila, než tam zatím měli. ve skutečnosti rozvrátili amrádu a policii, která islám držela na uzdě jako zuřivého zpěněného hřebce a teď byl puštěný. A musí se znovu uvázat. Pravda je, že tenhle binec by tam dříve nebo později nastal a pravda je, že se na místa v čelech těch států zase poté, co se trochu vybijí mezi sebou, vrátí jen nějaký muslim = vrah, tyran a despota.

J. Holič 3.2.2016 11:32

Islám, nedělá vrahy z nikoho. Islám pouze umožňuje vrahum dělat vrahy i z dalších lidí, nebo si to ospravedlnit. Jenže tuto funkci zvládne cokoliv. Zde v diskusi to dovede myšlenka "sebeobrany zrovna tak" a také to dokáže zasáhnout celé spektrum populace. Stejně tak platí, že i málo cvoku nemuslimu dovede udělat paseku. Co to dokazuje? Že je treba si dávat pozor? To není nic nového. Nic víc to ale neříká.

H. Poláková 2.2.2016 16:42

Základní otázka v tomto případě zní ale úplně jinak:

"Chceme aby v ČR bylo normální pobodat jen tak na ulici každého kdo se nám zrovna nelíbí?"

J. Řezák 2.2.2016 22:33

Každého samozřejmě ne.

J. Holič 3.2.2016 8:33

A koho ano?

V. Mička 9.2.2016 20:21

Skutečně tam byl nějaký svědek, který by vše potvrdil tak,jak to říká ten muslim?

S. Hammer 3.2.2016 5:51

Určitě ne, právě proto musíme ty, co tu nebudou jen bodat, ale přímo nám vesele vybuchovat v restauracích, barech nebo na stadionech, dostat ven, dřív než tu začnou jako v Belgii, Francii a Švédsku, Německu a já nevím kde ještě všude, zavádět svoje prašivé zvyky. To je legitimní obrana tam, kde stát selhává. Čel jste Válku s Mloky? Já vím že ne, tak si ji přečtěte.

J. Holič 3.2.2016 8:41

Aha, takže vaším argumentem je vesteni z kavove sedliny. S tím běžte do paranormalni výzvy. Když vás zabasnou za to, že za dva roky prý podle pana Kovadlinky zastrelite taxikáře, bude to právně zcela v pořádku, že?

S. Hammer 3.2.2016 9:45

Jenže u nich se nemusí věštit, celý národ věděl, co se začne dít, až do Evropy vlezou a přesně se to děje. U nich to vidí všichni až na klapkami na oči opatřené koně.

J. Holič 3.2.2016 13:06

Já také vím, ze kdyz začnou jezdit auta, že začnou umírat lidé na silnicích, přesto nezakazu auta. Vy nemůžete vedet, kdo z těch běženců se tu bude chovat slušně a kdo ne, tudíž nemůžete nikoho krátit na jeho pravech na základě toho, co podle vás možná v budoucnosti spáchá. Vrací me to k otázce, na kterou jste mi neodpověděl.

S. Hammer 3.2.2016 13:45

Správně, já to nemůžu vědět, kdo z nich vybuchne jako první, kdo druhý, kdo nás začne zařezávat jako čuňata, ale co vím, že za chvíli s kecy o nevině se budeme všichni jako v Belgii, Francii atd. bát něco uspořádat veřejně kvůli těmto nespratníkům. Děkuji, nechci.


Exploze viru: v domově důchodců ve Vrchlabí zabil polovinu seniorů

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Tragédie v domově seniorů varuje, jak rychle se šíří nákaza koronavirem a jak smrtelná může být. Celorepublikově pak...

Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

Reportérka Julie Mahlerová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

Rozhánění nelegální párty. Policie v lednu zasahovala na večírku v domě v... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...