Sobota 6. března 2021svátek má Miroslav -5 °C skoro jasno Předplatné LN

Diskuse k článku

Řvali muslimská ku***, říká v Praze pobodaný muslim. Útok ho od pomoci uprchlíkům neodradil

Napadený muslim I. T. v pondělí vypovídal na policii a sestavil podobu útočníků. Podle jeho slov pro Lidovky.cz byli útočníci dva a zasahující policisté mu byli velmi nápomocní. V minulosti muž i jeho přítelkyně čelili výhrůžkám „o zapálení“ a vzkazům s hákovým křížem. Ve svých aktivitách v pomoci uprchlíkům však ani přesto nechtějí polevovat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Holič 3.2.2016 17:42

Takže na základě toho, co nevíte stavíte názory, kterými si jste jistý. To není zrovna dobře. Teď je vaším argumentem strach. Tedy přesně to, co je cílem teroristů. Zatím tu nemáme skoro žádné muslimy, žádný teroristický útok tu ještě nebyl a vy už teď máte takový strach, že jste ochoten hodit do kose logiku,základní pilíře naši soucasne kultury, dokonce náš právní systém. V panice máte naprosto nepodložený dojem, že každý muslim vás dřív, nebo později bude chtít zabít. Tím pomahate naborarum teroristů naprosto maximálně. Jen posilujete v normálních muslimech dojem, že na těch kecech radikálů něco bude. A přitom riziko útoků tu bylo a vždy bude. A bude růst se strachem těch muslimů, co tu jsou a s délkou vyřizování žádostí o azyl a následných deportací těch odmítnutých žadatelů. Ty běžence tu nikdo přímo nechtěl, stejně jako nikdo nechtěl IS, nebo zlocince, či chudobu, ale prostě tu jsou a musíme s nimi jednat podle reality, nikoliv podle psychozy hnane strachem.

V. Mička 9.2.2016 20:33

Jste demagog Holiči. Těch argumentů proti je mraky, jenom vy melete ty samé, nic neřešící řečičky. Mluvíte jak člověk z neziskovky.

J. Holič 2.2.2016 17:10

Chtít takto po muslimech, aby přestali být muslimy by bylo porušením nasich vlastních zákonů.

J. Řezák 2.2.2016 22:34

Ale my po nich nechceme, aby přestali být muslimy. My chceme, aby se sebrali a táhli,

S. Hammer 3.2.2016 5:52

Aby nám nekázali, co máme dělat a jak se chovat ve své zemi podle jejich středověku.

J. Holič 3.2.2016 13:10

Co vám tu který muslim káže?

S. Hammer 3.2.2016 13:43

Konkrétně pan doktor na neurologii ve zdejší nemocnici křičí na moji zákaznici, že si dovoluje jako učitelka MŠ jeho kluka dát vyčůrat, (včera) když to ten chudák sám neumí, vyhrazuje si další věci ohledně jídla, s ženskýma ve školce jedná jak s dobytkem, děcka jenom hledí. A to je doktor. Ještě něco?

J. Holič 3.2.2016 8:43

"...a jasně říkat muslimům že u nás mohou zůstat jedině za podmínek že přestanou být muslimy." - možná si raději přečtěte příspěvek, na který reagují, než začnete psát nesmysly.

L. Křivan 2.2.2016 22:56

Denemark a Holič jsou předevší velice hloupí. Oni mají svou hloupou ideologii a fakta je nezajímají. Ti mají vylízaný mozek jako všichni dobroserové.

S. Hammer 3.2.2016 8:16

Naši kluci bojující v Afu a Iráku dostali přímo rozkaz doma nevypravět, jak to v těch zemích vypadá, co se týká normálního života.

Všichni to potvrdili, to byla taky jediná věc, co odpověděli, když se jich lidi ptali, jak tam lidi žijí. Máme zákaz o tom mluvit.

Takto Denermarkové, Holičové o ostatní pohrobci Pepy Goebelse nebo V. M. Molotova prosazují svoje názory. Zatajováním pravdy, kterou se dozvídáme, až kdy nám tu v Evropě hodní a umírnění muslimové detonují na ulicích.

Dobrota a blbost se v jednom bodě těsně snoubí.

J. Holič 3.2.2016 13:13

To o tom rozkazu máte odkud? Proč mě spojujete s Goebelsem, když jste to vy, kdo schvaluje napadání lidí kvůli jejich víře?

S. Hammer 3.2.2016 13:50

Od vojáků naší armády, kteří v Afu byli, zkuste se jich zeptat. Nesmějí o tom mluvit. Každý vám to potvrdí.

J. Holič 3.2.2016 16:36

Takže jinak to doložit nemůžete?

S. Hammer 3.2.2016 16:45

Chcete razítko mé firmy na čelo? Mám snad nějako snahu vám to dokládat? Umíte se zeptat? Odpoví vám jako civilovi? Umíte číst? Pak už o našem působení v Afu vyšlo dost publikací, kde se sice účastníci drží, ale stejně to nejde... Stejně je vidět, kde ten svět je. Pak, kdybyste to chtěl vědět, i pan Sommer napsal něco o tom, jak to viděl v Palestině za války, pak i spousty pamětí Američanů, kteří se snaží o korektnost tak směšně...

J. Holič 3.2.2016 17:54

Právě ze nejste schopen doložit vlastně skoro nic a ani to nechcete dělat. Věci typu "jedna paní povídala" sem do diskuse moc nepatří. Navíc rozhovory s mnohými vojáky ze zahraničních misí jsem četl a nikdo z nich netvrdil, že všichni muslimové jim šli po krku, nebo podobne nesmysly, které logicky plynou z vašeho stihomamu. Naopak spolupráce místního obyvatelstva je obvykle základním prvkem přežití i přípravy ofenzívy.

S. Hammer 3.2.2016 6:07

Denemark nebo Holič nejsou slabí, to je pátá kolona. Ti dnes plácají svoje humanistická moudra, ale jakmile dojde na skutky, podělají se a budou škodit mnohem hůř. Poturčenec horší Turka.

J. Holič 3.2.2016 13:17

Na jaké skutky? Jak "víte", co kdy udělám? Hodláte se takovými útoky bez argumentů ztrapnovat i nadále?

S. Hammer 3.2.2016 13:52

Bez argumentů? S bohatýma zkušenostma, ještě se nestřílí a vy máte hnědé pudlo. Už teď si děláte alibi, koukněte, co jsem zastával za názory. Jestli vám tom nedochází, nacházíme se už pár let ve válce, jen ji ještě nemáme doma, ale díky vám, humanistům, ji mít budeme.

J. Holič 3.2.2016 18:08

Ano, bez argumentů. "Ještě se nestrili" tak na zaklade jakych bohatých zkušeností víte, že se střílet bude (tedy ve větší míře, než se tu strilime sami mezi sebou)? Co je hnědé pudlo? Opět místo argumentů používáte svoje absurdní vize o tom, co si kdo myslí, nebo proč říká to, co říká. Nechápete, že není podstatné, zda chci jen omezit šance verbiru IS, nebo si jen dělat alibi (pro koho bych si je asi dělal?), ale je podstatne, zda mám pravdu, nebo nikoliv. Ve válce se nacházíme a doma ji už máme. Je to válka s extremismem, ve které už jste se iniciativně postavil do týmu fanatiků z IS.

J. Denemark 2.2.2016 13:32

Ti samí, kteří už předem ví, že si to onen muslim vymyslel, nebo v jiném případě, že si to zasloužil, tady nedávno chtěli věšet údajné Syřany, kteří údajně znásilnili v Německu nezletilou dívku, původem z ruska. A ejhle, najednou se zdá, že vše je jinak.)

http://echo24.cz/a/iN4km/reportaz-podle-prani-kremlu-neni-problem-rekneme-to-co-chcete

S. Hammer 2.2.2016 14:49

Tam nemám strach, že by nějaká rána padla vedle, kdyby se nějací podezřelí pověsili. On to, jestli vám to nedošlo, tak totiž chce podle nich samotných Alláh.

J. Denemark 2.2.2016 15:02

Mluvíte z cesty, anonyme.)

N. Marek 2.2.2016 15:02

S. Hammer totiž vidí všem muslimům přímo do hlavy.

S. Hammer 3.2.2016 5:53

To není ani třeba, jim do hlavy vidí jejich Alláh. A ten tam dělá pořádný guláš.

J. Holič 2.2.2016 15:06

Tak fajn, vzmeme si pistole nože a brokovnice a půjdem do ulic. Uvidím cyklistu, vzpomenu si, že 3 z 5 cyklistů co znám někdy někomu jednu vrazili a bang! Tchýně jde z obchodu - vtipy jasné dokazuji, že je většina tchyni nesnesitelnych... bang! Černoch, prask! Němec, vzpomenu si na nacisty a prask! Čech, nedávno jich nekolik kradlo v obchodě, bum! To panečku krásně rozvineme tu svoji Evropskou civilizovanou kulturu, která naprosto jasně stojí na na mirumilovnych základech křesťanství a ateismu! Ještě že se tu máme tak dobře, že pokud někdo nepatří do nějaké skupiny, je tu úplně v bezpečí... :-D

S. Hammer 2.2.2016 18:53

Cyklistův život a všecko kolem řídí snad Alláh? Tchýně je muslimka? Černoch budiž, Němec no tam bych se taky nedivil, ale myslíte na ty, kterým všechno neřídí Alláh, že jim to jedno není?

J. Holič 2.2.2016 22:15

Allah, proč by měl? Některým možná. Proč by měla být tchýně muslimka? Vaše dotazy svědčí o tom, že jste nepochopil o čem jsem psal. Tak speciálně pro vás: společnost ve které se popravuji podezřelí na zaklade toho, že některý cvok prohlásí, že by nebylo chybou je popravit, protože to tak jejich bůh chce, je spolecnost, o kterou nestojím a která by byla stejně ubohá jako IS. Co to vypovídá o vás, už snad raději nechám na chapavych ctenarich.

S. Hammer 3.2.2016 5:59

Jenže historie neříká nic o vítězství rozumu, ale vždy jen síly, pane Holič. Vaše krásné humanistické řeči platí přesně pro ty, kteří se chtějí těmito pravidly řídit.

Na základě učení Koránu a z něj vyplývající absolutní podřízenosti každého muslima vůli Alláhově je v tom jejich pokřiveném středověkém tmářství dokonce i vražda nevinných muslimů vůlí Alláha. Co je na tom pro takového vysoce inteligentního člověka, jakým jste vy, nepochopitelného?

Pro ně to není problém, oni klidně s Alláhem na rtech umřou. Problém máte furt jen vy, vysoce inteligentní. Pochopit jejich ale naprosto odlišné myšlení.

J. Holič 3.2.2016 9:16

Proč se nezamyslite, než napíšete takovou hloupost? Lidstvo získalo převahu nad svými predatory silou, nebo rychlostí, nebo většími zuby?V čem jsme jako druh lepší (nesmíte vycházet jen z vlastního příkladu)? Síla to fakt není.Oheň, vynález kola, atd. Na to rozum nebyl potřeba?Copak byste byl naživu, kdyby při Kubánské krizi zvítězila hrubá síla nad rozumným pochopením, že nukleární válka by neměla vítěze? Zvítězil Hitler cestou hrubé síly, nebo spíš vyhralo rozumne pochopení, že Hitlera spojenci porazí jen společně? Právní stát v Evropě existuje jako aplikace hrubé síly (kdo má větší bouchacku je v pravu),nebo rozumnejsim řešením organizovani spolecnosti? A to že jste na světě, vzešlo z hrubé síly vašeho otce, nebo z rozumnejsiho, tj. dobrovolného soužití a plození potomstva? Pokud by neexistovalo právo volby, tak jak ho lidem dál bůh v bibli (na které koran stoji), nemusel by být žádný koran, žádná bible, žádné náboženství, žádný stát, žádné právo. Vše by řídil bůh.

S. Hammer 3.2.2016 9:44

Proč se nezamyslíte, než napíšete takovou hloupost? Lidstvo ty predátory pravěku snad ukecalo? Umlátilo je, vyhubilo. Ještě větší silou, než byla ta jejich. Použitím jam, nástrojů, mozku. Myšlení je věc, která dělá člověka silného, ač na to jaksi nemá odpovídající povahové vlastnosti.

Oheň není síla? Kolo jako páka, to není síla? Co jste měl z fyziky? Při kubánské krizi zvítězila zase jenom síla, a to odstrašující, zdravý rozum? Četl jste o tom vůbec něco? Mužici se s Janky tak nenáviděli, že zdravý rozum.. no nic.

Hitler nezvítězil díky hrubé síle jen díky tomu, že měl mdlý rozum. A porazil ho rozum? Už jste zkoušel jít s rozumem proti Tygru II? Jo, tak Typhoonem nebo Sludgerem...

Právní stát v Evropě? Já vaše vyjadřování sleduju delší dobu, vy jste právník, policajt na vyšším fleku nebo něco takového. Ti totiž žijí ve svých fantas magoriích o spravedlnosti tak jako vy. Ti totiž nevidí realitu dne.


Exploze viru: v domově důchodců ve Vrchlabí zabil polovinu seniorů

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Tragédie v domově seniorů varuje, jak rychle se šíří nákaza koronavirem a jak smrtelná může být. Celorepublikově pak...

Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

Reportérka Julie Mahlerová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

Rozhánění nelegální párty. Policie v lednu zasahovala na večírku v domě v... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...