Pátek 5. března 2021svátek má Kazimír 3 °C sněhové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku

Řvali muslimská ku***, říká v Praze pobodaný muslim. Útok ho od pomoci uprchlíkům neodradil

Napadený muslim I. T. v pondělí vypovídal na policii a sestavil podobu útočníků. Podle jeho slov pro Lidovky.cz byli útočníci dva a zasahující policisté mu byli velmi nápomocní. V minulosti muž i jeho přítelkyně čelili výhrůžkám „o zapálení“ a vzkazům s hákovým křížem. Ve svých aktivitách v pomoci uprchlíkům však ani přesto nechtějí polevovat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Holič 3.2.2016 13:30

Takže si chcete hrát na slovíčka a cokoliv, kde figuroval lidský intelekt označit za sílu a je to. To je tedy síla. Pak by samozřejmě ale platilo, že i racionální nezaujatý přístup k muslimům je síla a že vy naopak ve své slabosti odmitate takovou sílu připustit. Vy prostě nehodlate používat sílu s rozumem, takže pak budete tím, co měl sice granát, ale hodil pojistku a zbytek ho zabil. Použití rozumu namísto hrubé sily neznamena vyhýbat se boji, je-li nutný, ale především vědět, proti komu vlastně mám bojovat a taky nezabit sám sebe, případně zvítězit s nejmenší ztrátou.

S. Hammer 3.2.2016 14:01

Použití síly s rozumem znamená umět se boji vyhnout, abych nemusel jistému panu Holičovi ukazovat, jak se s ergé čtyřkou nebo ef jedničkou nebo Kosou zachází. Brna vám do ruky nedají. Protože v boji můžete být připraven jak chcete, tam už vládne jen chaos.

Já znám historii a znám i žvásty o síle demokracie, jak nakonec zvítězila... Jak ovšem napřed ty války spolurozpoutala a až bylo nejhůř, ztratila obrovské spousty životů a materiálu a vyhrála ne proto, že byla demokratičtější, ale protože měla více štěstí než rozumu. Nebo taky nevyhrála, Nam, Af, atd.

Namlouvat si kecy, že si stojím za svým humanistickým názorem když mě zařezávají, a že tužka je silnější samopalu, to můžete říkat výmazům opakujícím místo toho směšného mumiovského "imhotep, imhotep" to svoje přiblblé Alláhu Akbar nebo Valachu nazdar.

S. Hammer 3.2.2016 6:06

No, vy byste se nožem podmázl nejspíš sám jako podsvinče a pistoli byste nejspíš kvůli své vysoké humánnosti ani neodjistil, páč byste netušil, že to má pojistku.

To ti naprosto nevinní vám ukáží, jak desetiletý kluk podřízne chlapa, ani nemrkne.

Vy si tak vezmete akorát motlitební kobereček a vyšploucháte ze sebe: prohlašuju, že není boha kromě Alláha a prohlašuji, že Mohamed je poslem Alláhovým - nebo jak to přesně je. Přitom už budete trochu zasmrádat.

Protože tuším, že budete hrozný hrdina, určitě to dáte i takto: Ašhadu anla iláha alla illáh va ašhadu... a dál to neumím, ještě že už to nemusím poslouchat.

Jen počkejte, až jejich kulturu pocítíte na vlastní kůži, to vám ty kecy sklapnou, hehe.

J. Holič 3.2.2016 18:15

Takže opět je jediným vašim argumentem vymyšlená fantazie? Asi by mě to nemělo prekvapovat.

S. Hammer 3.2.2016 6:09

Co je jinak? Rusové a jejich propaganda, už sto let furt to samé. Ty zprávy jsou určeny pro jejich domácí obyvatelstvo, které to žere. Nic není jinak, Rus lhal , lže a lhát bude vždycky.

P. Aron 2.2.2016 13:10

Mimochodem poznámka : pana aktivista pomáhá migrantům, kteří jsou v Evropě nelegálně, bez dokladů tedy porušují zákony. A když tak sledujete názory těch ,kteří tu už jsou tak se často ani netají tím, že jejich právo a pojetí práva je nad zákony zemí, kde jsou viz třeba pořad televize ZDF. Takže pan aktivista je spolupachatelem porušování zákonů bohužel společně třeba s A.Merkel.

J. Holič 2.2.2016 13:20

Vy dokážete sledovat názory víc jak milionů lidí? Tedy vy jste king!

M. slavík 2.2.2016 13:49

Jaký asi může mít názor někdo, kdo vědomě překročí hranici jiné země a bere to jako samozřejmost. Není třeba se ho ano ptát. Jeho názor je, že on m,á právo vlézt kam se mu zamane a usadit se tam jak doma. Navíc je v tom podporovám zrádci té které země, kteří se neštítí otevírat si hu-y na místního občana.

J. Holič 2.2.2016 15:11

Třeba názor, že nechce strávit zbytek života s dětmi v uprchlickem táboře v Turecku, nebo ve frontě k úředníkovi, který ani pořádně neví, co po něm chcete. Nebo taky názor, že když nedostali v EU lepší instrukce, že se s tím počítá. Jen tady v diskusi bych našel desítky horších názorů a přesto nejdu a nebodnu ty lidi do břicha.

K. Charalambidis 2.2.2016 14:16

to lidé spáchali přestupek ,to vše,každej atˇ si pomáhá komu chce ,vy nemusíte nikomu pomáhat ,nikdo po vás nic nechce , zničení afroarabského světa kvůli ropě mají na svědomí usa a jijich nohsledi,včetně čechů ,merkel u toho nebyla .

S. Hammer 2.2.2016 14:51

Ničit se dá jenom něco, co je ještě nezničené.

J. Holič 2.2.2016 16:13

V roce 89 byla naše země zničená, přesto věřím, že by se dala zničit ještě víc. A dnes, přestože se rozvíjí k lepšímu, stále je dost těch, co jí ničí.

S. Hammer 2.2.2016 18:55

Naše země bylo v roce 1989 zanedbaná, musíte zajet na blízký východ, abyste viděl, co znamená zničená. A abysme si rozuměli, není třeba jezdit vůbec do válečných oblastí.

J. Holič 2.2.2016 22:16

To už je jen hra se slovy.

S. Hammer 3.2.2016 6:17

No já vám zaručuju, že tam slova nebudou potřeba, až to uvidíte. Jo, ještě hra se slovy: samozřejmě, turistická centra vynechejte.

S. Hammer 2.2.2016 14:50

Migrační krize je zapříčiněna mimo jiné i nerespektováním pravidel námi samotnými. Nechtějme po polotupém ksindlu, aby respektoval něco, na cio my samí kálíme.

P. Aron 2.2.2016 13:01

Násilí odsuzují, tím více pokud to je z důvodu rasové nebo náboženské nesnášenlivosti. Uvítal bych ovšem, kdyby aktivisté na svých webech stejně rozhořčeně reagovali na násilí i vraždy ze strany imigrantům . Obávám se, že mají poněkud selektivní vidění.

J. Denemark 2.2.2016 13:34

Nedá se než souhlasit. Selektivní vidění mají obě strany. To je ovšem přirozené lidské chování.)

M. Bilkova 2.2.2016 12:31

Když čtu příspěvky,zdá se mi neuvěřitelné,když někdo tvrdí,že Češi nejsou xenofobní.

L. Křivan 2.2.2016 12:40

Xenofobie je základní instinkt všech živočichů od trepky obecné po tygra bengálského. Češi jsou velice rozumný národ a prvomájově rozjásané sluníčkářství je jim bytostně cizí.

J. Denemark 2.2.2016 12:45

Řekl místní nácíček.)

L. Křivan 2.2.2016 13:05

Máš smůlu hlupáčku. Nejsem člen německé socialistické strany. Tak drž kušnu.

J. Holič 2.2.2016 13:19

Vidíte, přesto vám to nezabránilo v tom, abyste byl místním nacickem. :-)

J. Denemark 2.2.2016 13:35

Tak že by neonácíček?

M. slavík 2.2.2016 13:55

Argument? Vy hlupáčku? Co se pokusit nějak vysvětlit proč nácíček. Tedy jestli víte co slovo "nácek" znamená.

J. Denemark 2.2.2016 15:03

Proč bych vám to měl vysvětlovat? Jste nechodil do školy?

J. Holič 2.2.2016 16:17

Nacek je hanlivy výraz pro nacistů, nebo neonacistu. Proč tak oznacujeme člověka, který chce cizince veset za krádež, vyhladit cizince v Evropě, pokud neodejdou sami, je asi jasné.

J. Hanzal 2.2.2016 12:46

Hrdě se stavím na stranu nás rozumných xenofóbů.

H. Balzám 2.2.2016 12:48

Chyba je pravděpodobně ve vás.

M. slavík 2.2.2016 13:53

Myslím, že to je zcela podružná věc. 90% obyvatel je tu nechce, takže o čem se stále diskutuje. Nejsem povinen se zpovídat z toho koho a proč nechci mít doma.


Exploze viru: v domově důchodců ve Vrchlabí zabil polovinu seniorů

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Tragédie v domově seniorů varuje, jak rychle se šíří nákaza koronavirem a jak smrtelná může být. Celorepublikově pak...

Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

Reportérka Julie Mahlerová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

Rozhánění nelegální párty. Policie v lednu zasahovala na večírku v domě v... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...