Pátek 5. března 2021svátek má Kazimír 3 °C sněhové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku

Řvali muslimská ku***, říká v Praze pobodaný muslim. Útok ho od pomoci uprchlíkům neodradil

Napadený muslim I. T. v pondělí vypovídal na policii a sestavil podobu útočníků. Podle jeho slov pro Lidovky.cz byli útočníci dva a zasahující policisté mu byli velmi nápomocní. V minulosti muž i jeho přítelkyně čelili výhrůžkám „o zapálení“ a vzkazům s hákovým křížem. Ve svých aktivitách v pomoci uprchlíkům však ani přesto nechtějí polevovat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Řezák 28.3.2016 0:55

Já bych to na ni neřval, ale na druhé straně, ať se nediví. Když se budu veřejně hlásit k fašismu a nacismu, asi budu mít problém. Ona se veřejně hlásí k něčemu ještě horšímu. Musí tedy počítat, že ji budou lidé milovat.

Š. Apolen 23.2.2016 1:23

První nebo poslední, ale Konvička tady kálí fest.

M. Jaňura 22.2.2016 15:15

Holiči,běž se raději oholit a nepruď tady !

V. Mička 9.2.2016 20:33

Jste demagog Holiči. Těch argumentů proti je mraky, jenom vy melete ty samé, nic neřešící řečičky. Mluvíte jak člověk z neziskovky.

V. Mička 9.2.2016 20:24

Vykašlete se na Konvičku. Ten bude ten poslední, kdo to tady podělá.

V. Mička 9.2.2016 20:21

Skutečně tam byl nějaký svědek, který by vše potvrdil tak,jak to říká ten muslim?

J. Aspirin 8.2.2016 10:22

Pokud muslima zde někdo napadne postaví se za něj zákony v této zemi platící a média (mám silný pocit, že nemuslim - občan této země, by takovou podporu neměl). Evropské státy obecně nemají v programu likvidaci jinak nábožensky smýšlejících osob a je tedy snadné zde dělat hrdinu. Zkuste si srovnat co řvou muslimové před tím než se odpálí a zkuste si také srovnat v jaké pozici je jinak nábožensky smýšlející člověk v muslimských zemích. Zkuste si také srovnat jakou mají v Evropě pozici "sluníčkovsky" smýšlející jedinci a organizace a jakou (ale v opačném gardu - tedy propagující vstřícnost a smířlivost muslimů) pokud tam něco takového vůbec existuje podobní jedinci a organizace v muslimském světě.

Zde muslima napadne pár extrémistů, tam nemuslima napadne a popraví v podstatě státní/náboženská mašinerie.

P. Bubeníček 4.2.2016 18:31

Přečtěte si, co uprchlících říká náš humanitární pracovník který byl několik týdnů přímo mezi nimi na Chorvatsko-Slovinké hranici, vy mutikulti imbecile. Jakási Britská imbecilka, odtržená od reality, dost možná užírající nemalé finanční prostředky na pomoc běžencům, může plkat co chce. Realita je prostá a více než alarmující.

J. Denemark 4.2.2016 10:59

Pozor odhalení! Konvička sleduje úplně jiné cíle! Patologicky nenávidí nejen muslimy, ale i děti!

http://echo24.cz/img/559237c8e4b0ebf694156710/940/500/FIT?_sig=3GzoG-UopN1duUoWkHKxqQWRARmR78H3xocrpSf27fg

M. Košťál 4.2.2016 10:22

všem nenávistným řvounům: přečtěte si, co o uprchlících říká britská poslankyně za konzervativní(!) stranu.

http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/take-more-refugee-children-from-europe-tory-mps-tell-david-cameron-after-mission-to-lesbos-a6850601.html

J. Holič 4.2.2016 7:53

Takže podle vás je pro stát prinosnejsi, když tu běhají lidi, kteří nevědí co je vše potřeba pro dosažení cíle cesty, nebo vůbec přežití, když tu budou běženci zcela neevidovani, třeba i se zdravotními a jinými problémy? Máte dojem, že by státní kasa ušetřila, kdyby těm lidem nikdo neřekl, co si musí vyřídit za papíry, kde se mohou najíst, nebo jak se ke svému okolí chovat? Musíte vnímat širší souvislosti. Navíc nemalou část sociálních služeb, vč. Pomoci uprchlikum financují církve. Ty jsou největším nestatnim poskytovatelem sp. U nás. Takže to s penězi na ty neziskovky nebude tak horké.

J. Holič 4.2.2016 7:43

No-go zóny nevznikají automaticky při vyšší imigraci. No-go zóny jsou důsledkem několika věcí: 1.) Koncentrace lidí z jedné komunity na jednom místě. Tvorbě ghetta se dá ale zabránit a navíc takové místo nemusí tvořit jen imigranti. 2.) Nízká míra integrace - právě ghetta uvnitř sebe snižují míru integrace menšin. Zvláště pokud je v oblasti nízká zaměstnanost, vede to k vyšší kriminalitě i případnému riziku radikalizace obyvatel. Opět na to nepotřebujeme jen uprchliky, to se děje i u místních. 3.) Nízká míra vymáhání práva nesmí být pripustna. To opět platí všeobecně. Nejde to vzdy a vsude, ale i snaha je podstatná. A nakonec je ještě podstatne, že k nám stejně skoro nikdo nechce.

J. Šejnoha 4.2.2016 0:23

Jetohezké, že pomáhají "uprchlíkům".

Ale měli by to dělat za svoje peníze a pokud možmo se s nimi nastěhovat do nějakého islámského ráje.

Občanskou válku ani no-go zóny tady nechceme.

J. Hanke 4.2.2016 0:09

A co tahle verze??

Pasáci ze zemí bývalého Sovětského svazu svolali summit ohledně pracovní náplně a místě výkonu povolání svých oveček za přítomnosti zástupkyně odborového svazu bordelmamá E. Z.

a protože se nedohodli, došlo na nože....

K. Kovář 3.2.2016 19:02

to jsem zvědavej jestli mně zase bloknou.

J. Holič 3.2.2016 18:15

Takže opět je jediným vašim argumentem vymyšlená fantazie? Asi by mě to nemělo prekvapovat.

J. Holič 3.2.2016 18:08

Ano, bez argumentů. "Ještě se nestrili" tak na zaklade jakych bohatých zkušeností víte, že se střílet bude (tedy ve větší míře, než se tu strilime sami mezi sebou)? Co je hnědé pudlo? Opět místo argumentů používáte svoje absurdní vize o tom, co si kdo myslí, nebo proč říká to, co říká. Nechápete, že není podstatné, zda chci jen omezit šance verbiru IS, nebo si jen dělat alibi (pro koho bych si je asi dělal?), ale je podstatne, zda mám pravdu, nebo nikoliv. Ve válce se nacházíme a doma ji už máme. Je to válka s extremismem, ve které už jste se iniciativně postavil do týmu fanatiků z IS.

J. Holič 3.2.2016 17:54

Právě ze nejste schopen doložit vlastně skoro nic a ani to nechcete dělat. Věci typu "jedna paní povídala" sem do diskuse moc nepatří. Navíc rozhovory s mnohými vojáky ze zahraničních misí jsem četl a nikdo z nich netvrdil, že všichni muslimové jim šli po krku, nebo podobne nesmysly, které logicky plynou z vašeho stihomamu. Naopak spolupráce místního obyvatelstva je obvykle základním prvkem přežití i přípravy ofenzívy.

J. Holič 3.2.2016 17:42

Takže na základě toho, co nevíte stavíte názory, kterými si jste jistý. To není zrovna dobře. Teď je vaším argumentem strach. Tedy přesně to, co je cílem teroristů. Zatím tu nemáme skoro žádné muslimy, žádný teroristický útok tu ještě nebyl a vy už teď máte takový strach, že jste ochoten hodit do kose logiku,základní pilíře naši soucasne kultury, dokonce náš právní systém. V panice máte naprosto nepodložený dojem, že každý muslim vás dřív, nebo později bude chtít zabít. Tím pomahate naborarum teroristů naprosto maximálně. Jen posilujete v normálních muslimech dojem, že na těch kecech radikálů něco bude. A přitom riziko útoků tu bylo a vždy bude. A bude růst se strachem těch muslimů, co tu jsou a s délkou vyřizování žádostí o azyl a následných deportací těch odmítnutých žadatelů. Ty běžence tu nikdo přímo nechtěl, stejně jako nikdo nechtěl IS, nebo zlocince, či chudobu, ale prostě tu jsou a musíme s nimi jednat podle reality, nikoliv podle psychozy hnane strachem.

S. Hammer 3.2.2016 16:45

Chcete razítko mé firmy na čelo? Mám snad nějako snahu vám to dokládat? Umíte se zeptat? Odpoví vám jako civilovi? Umíte číst? Pak už o našem působení v Afu vyšlo dost publikací, kde se sice účastníci drží, ale stejně to nejde... Stejně je vidět, kde ten svět je. Pak, kdybyste to chtěl vědět, i pan Sommer napsal něco o tom, jak to viděl v Palestině za války, pak i spousty pamětí Američanů, kteří se snaží o korektnost tak směšně...

J. Holič 3.2.2016 16:36

Takže jinak to doložit nemůžete?

S. Hammer 3.2.2016 14:01

Použití síly s rozumem znamená umět se boji vyhnout, abych nemusel jistému panu Holičovi ukazovat, jak se s ergé čtyřkou nebo ef jedničkou nebo Kosou zachází. Brna vám do ruky nedají. Protože v boji můžete být připraven jak chcete, tam už vládne jen chaos.

Já znám historii a znám i žvásty o síle demokracie, jak nakonec zvítězila... Jak ovšem napřed ty války spolurozpoutala a až bylo nejhůř, ztratila obrovské spousty životů a materiálu a vyhrála ne proto, že byla demokratičtější, ale protože měla více štěstí než rozumu. Nebo taky nevyhrála, Nam, Af, atd.

Namlouvat si kecy, že si stojím za svým humanistickým názorem když mě zařezávají, a že tužka je silnější samopalu, to můžete říkat výmazům opakujícím místo toho směšného mumiovského "imhotep, imhotep" to svoje přiblblé Alláhu Akbar nebo Valachu nazdar.

S. Hammer 3.2.2016 13:52

Bez argumentů? S bohatýma zkušenostma, ještě se nestřílí a vy máte hnědé pudlo. Už teď si děláte alibi, koukněte, co jsem zastával za názory. Jestli vám tom nedochází, nacházíme se už pár let ve válce, jen ji ještě nemáme doma, ale díky vám, humanistům, ji mít budeme.

S. Hammer 3.2.2016 13:50

Od vojáků naší armády, kteří v Afu byli, zkuste se jich zeptat. Nesmějí o tom mluvit. Každý vám to potvrdí.

S. Hammer 3.2.2016 13:45

Správně, já to nemůžu vědět, kdo z nich vybuchne jako první, kdo druhý, kdo nás začne zařezávat jako čuňata, ale co vím, že za chvíli s kecy o nevině se budeme všichni jako v Belgii, Francii atd. bát něco uspořádat veřejně kvůli těmto nespratníkům. Děkuji, nechci.

S. Hammer 3.2.2016 13:43

Konkrétně pan doktor na neurologii ve zdejší nemocnici křičí na moji zákaznici, že si dovoluje jako učitelka MŠ jeho kluka dát vyčůrat, (včera) když to ten chudák sám neumí, vyhrazuje si další věci ohledně jídla, s ženskýma ve školce jedná jak s dobytkem, děcka jenom hledí. A to je doktor. Ještě něco?

J. Holič 3.2.2016 13:30

Takže si chcete hrát na slovíčka a cokoliv, kde figuroval lidský intelekt označit za sílu a je to. To je tedy síla. Pak by samozřejmě ale platilo, že i racionální nezaujatý přístup k muslimům je síla a že vy naopak ve své slabosti odmitate takovou sílu připustit. Vy prostě nehodlate používat sílu s rozumem, takže pak budete tím, co měl sice granát, ale hodil pojistku a zbytek ho zabil. Použití rozumu namísto hrubé sily neznamena vyhýbat se boji, je-li nutný, ale především vědět, proti komu vlastně mám bojovat a taky nezabit sám sebe, případně zvítězit s nejmenší ztrátou.

J. Holič 3.2.2016 13:17

Na jaké skutky? Jak "víte", co kdy udělám? Hodláte se takovými útoky bez argumentů ztrapnovat i nadále?

J. Holič 3.2.2016 13:13

To o tom rozkazu máte odkud? Proč mě spojujete s Goebelsem, když jste to vy, kdo schvaluje napadání lidí kvůli jejich víře?

J. Holič 3.2.2016 13:10

Co vám tu který muslim káže?


Exploze viru: v domově důchodců ve Vrchlabí zabil polovinu seniorů

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Tragédie v domově seniorů varuje, jak rychle se šíří nákaza koronavirem a jak smrtelná může být. Celorepublikově pak...

Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

Reportérka Julie Mahlerová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

Rozhánění nelegální párty. Policie v lednu zasahovala na večírku v domě v... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...