Úterý 7. února 2023, svátek má Veronika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Na okraji Prahy se srazil autobus s autem. Devět lidí je zraněných, z toho tři těžce

Česko

  19:57
Při srážce autobusu a osobního auta v pražských Satalicích se v pondělí večer zranilo devět lidí. Tři lidé byli zraněni těžce a jeden z nich byl dokonce letecky přepraven do nemocnice.

Na místo letěl i vrtulník, řekla Monika Nováková, mluvčí středočeských záchranářů, kteří na místě zasahovali ve spolupráci s pražskou zdravotnickou záchrannou službou.

Nehoda se stala krátce před 18. hodinou. „V ulici K Radonicům zasahujeme u nehody autobusu a osobního auta, z toho jsme vyprostili jednu osobu,“ sdělili na Twitteru pražští hasiči.

Podle Twitteru Zdravotnické záchranné služby byl finální počet zraněných vyšší. Šest lidí bylo zraněných lehce a další tři byli přepraveni do pražských nemocnic. 

Vážně zraněný muž s poraněním hrudníku byl dokonce do nemocnice přepraven vrtulníkem, další žena měla také poranění hrudníku a poslední zraněná byla do nemocnice převezena s poraněním hlavy.

Autoři: ,

Vyhrajte sladce originální valentýnský dárek z Čokolandie
Vyhrajte sladce originální valentýnský dárek z Čokolandie

Kdo by nemiloval čokoládu? A navíc patří prostě k Valentýnu. Vyhrajte vouchery na nákup v hodnotě 1 000 Kč v „nejčokoládovějším kousku světa“....

Mohlo by vás zajímat