Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Česko

Policie vyšetřuje vraždu v Semilech. Mladého muže zabila partnerka

Policisté v Semilech vyšetřují vraždu, při níž v pátek večer přišel o život mladý muž. (15. června 2024) foto: Jan Pešek, MF DNES

Policisté v Semilech vyšetřují vraždu, při níž v pátek večer přišel o život mladý muž. Podle informací iDNES.cz jej měla zavraždit jeho partnerka. Dveře domu, v němž k trestnému činu došlo, jsou nyní zaplombované. Policie podrobnosti střeží.
  22:24

„Zabýváme se zvlášť závažným trestným činem, ke kterému došlo na Semilsku,“ potvrdila policejní mluvčí Ivana Baláková. „Osobu podezřelou ze spáchání tohoto skutku jsme zadrželi,“ dodala s tím, že jde o čerstvý případ, ke kterému zatím nemůže poskytnout žádné další bližší informace.

„Mohu potvrdit, že jsme v pátek v Semilech zasahovali za asistence policie. Případ je předmětem vyšetřování Policie České republiky, proto se k tomu vyjadřovat nebudeme,“ sdělil Michael Georgiev, mluvčí Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje.

Vražda se stala v Semilech, v části Bítouchov.

Vražda se stala v Semilech, v části Bítouchov.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Autor: