Diskuze
Senát dočasně odpustí průvodcům poplatek za průkaz, který činí tisíc korun
Stát dočasně odpustí průvodcům turistů tisícikorunový poplatek za vydání českého národního průkazu průvodce. O průkaz budou moci žádat až od ledna, zatímco dosavadní zákon předpokládal, že o něj budou žádat už letos v listopadu a prosinci. Počítá s tím novela živnostenského zákona, kterou schválil Senát. Nyní ji dostane k podpisu prezident.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Děkujeme za pochopení.
JN
J65i59ř61í 41N66o92v96o67t65n13ý
14. 10. 2020 15:10
Tak takhle se dělá "prosenátní" (tedy proliberálnědemokratická) propaganda. Do Senátu nadpisu se uvede, že "Senát dočasně odpustí průvodcům poplatek", ale hned v první větě se dočteme, že ten, kdo bude poplatek odpouštět, je stát. Ale jednoduchý čtenář - antibabišista, který jen letmo shlédne titulky článků, má hned jasno. Nebýt senátu v čele s Tchajwancem, tak by od těch chudáků průvodců zlý babišistát dál vyžadoval poplatky, i když jim nedovolil turisty.
0
0
možnosti
JN
J82i47ř34í 78N33o71v33o86t85n41ý
14. 10. 2020 15:12
Do nadpisu se uvede... Hergot, proč není možno opravovat dodatečně chyby v příspěvcích, jako to bylo možné dřív? Je to kvůli cenzorům, aby nebylo možno dodatečně upravovat "nevhodné příspěvky", za které hrozí pisatelům "ban"?
0
0
možnosti